gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Atatürk'ün Öğretmenler İçin Söylediği Güzel Sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

öğretmenler günü sözleri, 24 kasım öğretmen günü sözleri, eğitim ile ilgili sözler Her yıl 24 Kasım tarihin de öğretmenler günü kutlanır. Atatürk eğitime ve eğitimin temelini atan öğretmenlere çok değer verirdi. Mustafa Kemal Atatürk'ün öğretmenler için söylediği birbirinden anlamlı ve değerli güzel sözleri bizler de sizler için paylaşıyoruz.

ogretmenlergunu.jpg

Atatürk'ün Öğretmenler İçin Söylediği Güzel Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk'ün Ölürken Söylediği Son Söz..

Atatürk'ün Ölürken Söylediği Son Söz..

Her insanın karşılaşacağı ölüm gerçeğinin son saniyeleri geldiğinde, o sırada yanında bulunanlardan Dr. Neşet Ömer bey “Dilinizi göreyim efendim. Lütfen dilinizi dışarıya doğru çıkartın” diye telaşlanırken, Atatürk, Dr. Neşet Ömer beye bakarak “VE ALEYKÜMÜSSELAM” diyerek gözlerini kapatmıştır. (Kılıç Ali’nin Anıları Sh 659. Hulusi TURGUT) Peki, o sırada Atatürk’ün yanında bulunanlar telaş ve...
  2. Atatürk'ün Sporla İlgili Söylediği Sözler

Atatürk'ün Sporla İlgili Söylediği Sözler

atatürkün sporla ilgili söylediği sözler ben türk gençliğinin spor yaparak güçlü olmasını isterim sözünün açıklaması atatürkün sporla ilgili söylediği özdeyişler Mustafa Kemal Atatürk'ün sporla ilgili söylemiş olduğu sözleri sizler için sunuyorum. Ben sporcunun çevik ve namuslusunu severim. Spor, ahlaktır. Türk gençliği, sağlıklı yetişip spor yaparsa ulusumuzun geleceği güvence altındadır....
  3. Mevlana'nın Aşk İçin Söylediği En Güzel Söz Burada

Mevlana'nın Aşk İçin Söylediği En Güzel Söz Burada

Aşk İçin Ne Güzel de Söylemiş Mevlana Mevlana'nın Aşk İçin Söylediği Söz Sevgili melekler, aşk ne demektir denildiğinde herkes farklı bir tarif verir, kimine göre acı, kimine göre ise büyük bir mutluluk :) Bakın tasavvufun e önemli ismi Hz.Mevlana aşk için ne söylemiş, Aşk İçin Ne Güzel de Söylemiş Mevlana :)
  4. Mustafa Kemal Atatürk'ün Fatih Sultan Mehmet Han Hakkında Söylediği Güzel Sözler

Mustafa Kemal Atatürk'ün Fatih Sultan Mehmet Han Hakkında Söylediği Güzel Sözler

Atatürk'ün Fatih Sultan Mehmet Hakkında Söyledikleri Fatih Sultan Mehmet Hakkında Atatürk'ün Sözleri Sevgili melekler, Peygamber Efendimiz Hz.Muhammed (S.A.V) 'in Fatih Sultan Mehmet hakkında ki sözlerini daha önce paylaşmıştık. Bu sayfamızda da merak edenler için Atatürk'ün Fatih Sultan Mehmet Hakkında Söyledikleri konumuzla sizlerleyiz... Atatürk'ün Fatih Sultan Mehmet'in...
  5. Atatürk'ün öğretmenler için söylediği sözleri yazar mıısnız

Atatürk'ün öğretmenler için söylediği sözleri yazar mıısnız

Atatürk bir sürü güzel söz söylemiş.Herhalde öğretmenler için de söylemiştir. Varmı bu sözlerde forumunuzda ?

Sayfayı Paylaş