gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Eğitimle İlgili Ünlü Sözleri

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

eğitim sözleri, eğitim ile ilgili sözler, Atatürkün eğitim sözleri Eğitim ile ilgili ünlülerin söylemiş olduğu birbirinden anlamlı ve değerli sözleri sizler için paylaşıyoruz. Bir toplumun her açıdan ilermesinin yolu aldığı eğitimden geçer. Bunun içindir ki eğitim küçük yaşlardan itibaren her bireye aşılanmalı ve aydınlık bir toplum için buna dikkat edilmelidir.

egitim sozleri.jpg

Eğitimle İlgili Ünlü Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ünlü Düşünürlerin Kadınlarla ilgili sözleri

Ünlü Düşünürlerin Kadınlarla ilgili sözleri

kadınlarla ilgili sözler kadınla ilgili güzel sözler kadınla kadınlarla özlü güzel Ünlü düşünürlerin kadınlarla ve normal yaşam şartlarındaki karşılaştığımız zorluklarla baş etmemizi sağlayacak, işte budur dedirteceki can alıcı sözlerini sizlerle paylaşmak istedim meleklerim. Geçmişte söylenen sözler gelecekle ilgili kararlar sırasında yardımcı olur. İşte hayata yön veren sözler.. "30...
  2. Eğitim ile ilgili sözler

Eğitim ile ilgili sözler

eğitimle ilgili anlamlı sözler eğitim ile ilgili sözler çocuk eğitimi ile eğitimle çocuk eğitimi güzel Bir devletin içinde barındırdığı insanların eğitimi o ülkenin gelişimi için çok önemlidir.Eğitimle ilgili sizlere en güzel ve anlamlı sözleri vermek istiyorum=) * Bir mermer parçası için heykeltraş ne ise, rugh içinde eğitim odur Addison * Eğitim ağır çalışan bir çarktır 5 senede 10 senede...
  3. Veremle Savaş Eğitimi Haftası İle İlgili Sözler

Veremle Savaş Eğitimi Haftası İle İlgili Sözler

Veremle Savaş Eğitimi Haftası İle İlgili Sözler Arkadaşlar merhaba sizlerden Veremle Savaş Eğitimi Haftası İle İlgili Sözler rica ediyorum şimdiden tşklerimi sunuyorum.
  4. Eğitimle İlgili Sözler 2012

Eğitimle İlgili Sözler 2012

Eğitimle İlgili Sözler 2012 Selam kızlar Eğitimle İlgili Sözler arıyorum ben baktım hep eskiydi sizden yeni sözler bekliyorum.
  5. 2012 Eğitim ile ilgili sözler

2012 Eğitim ile ilgili sözler

2012 Eğitim ile ilgili sözler Eğitim sözleri 2012 Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda misafirlerimizin yoğun isteği üzerine, hem misafirlerimiz ile hem de sizerle eğitim ile ilgili güzel sözleri paylaşıyoruz. En iyi eğitimli kişi, yaşadığı hayatı en iyi anlayandır ( Hellen Keller ) İlk ve orta öğretim mutlaka insanlığın ve medeniyetin gerektirdiği ilmi ve fenni versin, fakat o...

Sayfayı Paylaş