gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Ateş başı sohbetleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Ateşli bahçe dekorasyonu Şömine modelleri
    Bahçe şömine tasarımı ile bahçede sıcak sohbet oldukça keyifli olacaktır. Oturma grupları da oldukça şık duruyor. Geniş bahçeler için ideal.

Ateş başı sohbetleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sohbet

sohbet

bu ana ekrandaki sohbet bi var bi yok neden olaki :confused:
  2. AteŞ

AteŞ

Ateşe baktım sevgilim ocakta yanan ateşe.. Saydam, kıvrak dalgalı alevlere.. Gecenin içinden akan yıldızlar gibi kıvılcımlar .. yorgun bedenim, dalgın başım ateşin ışığındaki yansımalarda . Ne çok hüzün topladık ....ne çok umut yanıp yanıp gitti şimdi ocağın küllerinde. Sen var mıydın, sen gelmiş miydin.. Hiç tanıdım mı seni.. öyle çok beklediğim.. özlediğim.. sen .. Ateşin dilimleri...
  3. Sohbet

Sohbet

Eş, dost ve akraba ile sohbet etmek sevgiye, hoş geçime ve dayanışmaya; Hastanın ailesiyle sohbet etmesi şerre, aile fertleri dışından biriyle sohbet etmesi iyi olmasına, yabancı biriyle sohbet etmesi ona zarar verecek bir hususa delalet eder. ( Ayrıca BBakınız; Konuşmak.)Rüyada sohbet etmek, havanın günlerce yağmurlu geçeceği anlamına gelir.
  4. Başı Nara (Ateşe) Yanmak Deyiminin Anlamı

Başı Nara (Ateşe) Yanmak Deyiminin Anlamı

Başı Nara (Ateşe) Yanmak Deyiminin Anlamı nedir bu deyimin açıklamasını yazmanızı rica ediyorum.
  5. Serin Yaz akşamları için ateş başında sohbet

Serin Yaz akşamları için ateş başında sohbet

Dış mekan oturma grubu örnekleri Taşlardan oturma grubu örneği Ne zaman ateş görsem aklıma hıdırellez gelir. Ateş yakıp üzerinden atlardık. Hıdırellez dilekleri dilerdik. Bu taşlardan yapılmış oturma grubu örneği çok iyi bir fikir olmuş. ÖZellikle ateş yapmak için yapılan alan çok iyi düşünülmüş.

Sayfayı Paylaş