Ateş Ölçme Yöntemiyle Hamile Kalanlar

Cevap: Ateş ölçme yöntemiyle hamile kalmak...

Cici anne nasılsın bebişin rahatslık vermiyodur umarım, valla tek elimle öyle zorlanıyorum yazmaya ama duramıyormda, ben bu ay pek çalışamadım malum ameliyat oldum, neyse bu çalışmada evde olucam rahat rahat çalışırız artık,
Angelim sen hamişsin heralde tızzz bu kadar gecikme ne bilim norml değil yane

Canımcımmm yeni okudum, bilgisayarı açık unutmuşum. Perşembe doktora gideceğim için temizlik yapıodum. ;) Valla şimdilik bir şikayetim yok gibi. Ara sıra çok az midem bulanıyor. Bir de hemen uykum geliyor.

Sen de bir an önce sağlığına kavuş, bir dahaki aya kavuşursun inşallah bebişine.

OMRU HAYATIM = 8Mayıs (haber alamadık arkadaşımızdan)

1-chatlaK = 20-21 mayıs

2-AuSSie-AnGeL = 23-24-25 Mayıs -gecikme yaşıyor ama sonuç yok-
3-fatoss = 24-30 Mayıs reg tarihi belirt caım
4-haidi = 27-28 Mayıs reg tarihi belirt canım
5-efsun_55 = 29-30 Mayıs regl tarihi belirt canım
6-menekshe = 3 Haziran
7-LALEZAR = 6-7 Haziran
8-zuzuu = 09 Haziran
9-aysemelek = 14 Haziran
10-SEDUŞ = 20 Haziran

KeLeBeK = 23-24mayıs -arkadaşımız hamiş- :) Maşallah :nazar:

slm canımcım burdasın sanırım, başın sağ olsun önce kaybınız varmış okudum, Allah rahmet eylesin..
Yarın dr git bencede bu gecikme hamile değilsen normal değil
canım yyaa güzel dileklerin için sağol ve canımcım dostlar sağolsun,allah razı olsun sizlerden. iyiki varsınızz... Canım zaten sonucumla beraber doktora gireceğim bakalım ne diyecek doktor hanımcık.. zaten eger regl olmazsam ve gebe değilsem hsg filmim var (tırsıyorummmm) ona bakılırkende zaten cogu sey ortaya cıkar... inşalah 1 problem yoktur... canım senin kolun nasıl oldu ??? kendini ozletmeeeee :) benim son 9 saaatim. 9 saaat sonra hersey belli olacak :D:nazar:

Good%20Morning%20(108).gif

Günaydın..
günaydın kızlarr...
günaydın meleklerr..
günaydın güzellerrr...
günaydın fıstıklar...
canlarım benim günaydın..
:nazar:
Canlarım nasılsınızz?? ben bu sabah cok heycanlıyım hemde coookk.. bugun regl gecikmemle alakalı sonuclarımı ogrenecem gerçi iki secenek var ama seceneklerden biri cok ama cok heycan vericii... derleryaa yaa sevinçten ucacaksın yadaaa mutsuzluktan yüzün yerlerde gezeceksinnn... allahım inşallah ben uçanlardan olurrum canlarım.. eger sevinenlerden olursam eger...
bugün tam 5haftalık ve 2 günlük hamileeyimm.. tabi bunların hepsi belkide hayal olarak kalacakk bi kaç saat sonra ama olsun hayali bilem güzel demi kızlar...
eğer gebeysem de bu sayfadakiiler bende olanlar...
ben bu siteyi çok beeğendim bana yaraycak herşeyi buldum kızlar sizlerede tavsiye edebilirim..ogrendiklerimzide burdaa paylaşabilirizz..
Hafta hafta gebelik (hamilelik) - 5.gebelik (hamilelik) haftası - gebelik.org - Jinekolog Operatör Dr. Kağan Kocatepe

canlarım bu sayfadan ogrendimki erken yapılan yaniii 5.haftaya kadar yapılan evdeki gebellik testlerdee negative sonuc cıkabilirmiş... kan tahlili cok onemliymiş... hayırlısı olsun canlarım.. dualarınızı eksik etmeyinde üzerimden dadlularrr.. bakalım ne gibi sonuclar alacam ay cok heycanlıyım ve heycanımı bastırmak için burdayım ama burda durdukca daahada heycanlanıyorum.. ay kalıbıma sığamıyorum kızlarrrr...
neyse benden şimdilik bukadar meleklerr tekrar günaydın günaydın günaydın....

Canımcımmm yeni okudum, bilgisayarı açık unutmuşum. Perşembe doktora gideceğim için temizlik yapıodum. ;) Valla şimdilik bir şikayetim yok gibi. Ara sıra çok az midem bulanıyor. Bir de hemen uykum geliyor.

Sen de bir an önce sağlığına kavuş, bir dahaki aya kavuşursun inşallah bebişine.
Canım ilk randevuda alttan muayeenede mi olunurmuşta temizlikk felan diyince hemen ona yordum :D belki başaka bir seyden bahsediyordun ama benim aklıma hmen o geldi doktora gidicem felan yazıncadaa.. ay nasıl hisedioyrsun ilk randevu... ayy cok heycan varmı ?? Allahım inşallah güzel geçer... darısı başımızaaa inşallahh aminn.. aminnnn... aminnnnnnnnn....:nazar:

1-chatlaK = 20-21 mayıs

4-haidi = 27-28 Mayıs reg tarihi belirt canım

5-menekshe = 3 Haziran
6-LALEZAR = 6-7 Haziran
7-zuzuu = 09 Haziran
8-aysemelek = 14 Haziran
9-SEDUŞ = 20 Haziran
10-efsun_55 = 24 - 26 Haziran

Good%20Morning%20(108).gif

Günaydın..
günaydın kızlarr...
günaydın meleklerr..
günaydın güzellerrr...
günaydın fıstıklar...
canlarım benim günaydın..
:nazar:
Canlarım nasılsınızz?? ben bu sabah cok heycanlıyım hemde coookk.. bugun regl gecikmemle alakalı sonuclarımı ogrenecem gerçi iki secenek var ama seceneklerden biri cok ama cok heycan vericii... derleryaa yaa sevinçten ucacaksın yadaaa mutsuzluktan yüzün yerlerde gezeceksinnn... allahım inşallah ben uçanlardan olurrum canlarım.. eger sevinenlerden olursam eger...
bugün tam 5haftalık ve 2 günlük hamileeyimm.. tabi bunların hepsi belkide hayal olarak kalacakk bi kaç saat sonra ama olsun hayali bilem güzel demi kızlar...
eğer gebeysem de bu sayfadakiiler bende olanlar...
ben bu siteyi çok beeğendim bana yaraycak herşeyi buldum kızlar sizlerede tavsiye edebilirim..ogrendiklerimzide burdaa paylaşabilirizz..
Hafta hafta gebelik (hamilelik) - 5.gebelik (hamilelik) haftası - gebelik.org - Jinekolog Operatör Dr. Kağan Kocatepe

canlarım bu sayfadan ogrendimki erken yapılan yaniii 5.haftaya kadar yapılan evdeki gebellik testlerdee negative sonuc cıkabilirmiş... kan tahlili cok onemliymiş... hayırlısı olsun canlarım.. dualarınızı eksik etmeyinde üzerimden dadlularrr.. bakalım ne gibi sonuclar alacam ay cok heycanlıyım ve heycanımı bastırmak için burdayım ama burda durdukca daahada heycanlanıyorum.. ay kalıbıma sığamıyorum kızlarrrr...

neyse benden şimdilik bukadar meleklerr tekrar günaydın günaydın günaydın....

canım senin için hayırlısı ne ise o olsun inşallah güzel haberlerle dönersin

1-chatlaK = 20-21 mayıs
4-haidi = 2-3 temmuz

5-menekshe = 3 Haziran
6-LALEZAR = 6-7 Haziran
7-zuzuu = 09 Haziran
8-aysemelek = 14 Haziran
9-SEDUŞ = 20 Haziran
10-efsun_55 = 24 - 26 Haziran

işte haidinin yeni regl tarihi