Ateş Ölçme Yöntemiyle Hamile Kalanlar

Cevap: Ateş ölçme yöntemiyle hamile kalmak...

Good%20Morning%20(108).gif

Günaydın..
günaydın kızlarr...
günaydın meleklerr..
günaydın güzellerrr...
günaydın fıstıklar...
canlarım benim günaydın..
:nazar:
Canlarım nasılsınızz?? ben bu sabah cok heycanlıyım hemde coookk.. bugun regl gecikmemle alakalı sonuclarımı ogrenecem gerçi iki secenek var ama seceneklerden biri cok ama cok heycan vericii... derleryaa yaa sevinçten ucacaksın yadaaa mutsuzluktan yüzün yerlerde gezeceksinnn... allahım inşallah ben uçanlardan olurrum canlarım.. eger sevinenlerden olursam eger...
bugün tam 5haftalık ve 2 günlük hamileeyimm.. tabi bunların hepsi belkide hayal olarak kalacakk bi kaç saat sonra ama olsun hayali bilem güzel demi kızlar...
eğer gebeysem de bu sayfadakiiler bende olanlar...
ben bu siteyi çok beeğendim bana yaraycak herşeyi buldum kızlar sizlerede tavsiye edebilirim..ogrendiklerimzide burdaa paylaşabilirizz..
Hafta hafta gebelik (hamilelik) - 5.gebelik (hamilelik) haftası - gebelik.org - Jinekolog Operatör Dr. Kağan Kocatepe

canlarım bu sayfadan ogrendimki erken yapılan yaniii 5.haftaya kadar yapılan evdeki gebellik testlerdee negative sonuc cıkabilirmiş... kan tahlili cok onemliymiş... hayırlısı olsun canlarım.. dualarınızı eksik etmeyinde üzerimden dadlularrr.. bakalım ne gibi sonuclar alacam ay cok heycanlıyım ve heycanımı bastırmak için burdayım ama burda durdukca daahada heycanlanıyorum.. ay kalıbıma sığamıyorum kızlarrrr...

neyse benden şimdilik bukadar meleklerr tekrar günaydın günaydın günaydın....

canım benim hakkında herşeyin hayırlısını nasip etsin allahım.canımcımmm valla bizde seninle birlikte burda heyecanlanıyoruz biran önce sonucunun alda bi ohhh diyelimmm yavvvv umarımmm hamişsindir canım benimmm bi mutlu haber daha sen verirsin bizlere hadi çabuk gel :)

Canım ilk randevuda alttan muayeenede mi olunurmuşta temizlikk felan diyince hemen ona yordum :D belki başaka bir seyden bahsediyordun ama benim aklıma hmen o geldi doktora gidicem felan yazıncadaa.. ay nasıl hisedioyrsun ilk randevu... ayy cok heycan varmı ?? Allahım inşallah güzel geçer... darısı başımızaaa inşallahh aminn.. aminnnn... aminnnnnnnnn....:nazar:

Evet balım aynen anladığın gibi. O yüzden temislik yaptım. Korkuom yaaa. Çok gıcık şu alt olayı... İlk aylarda kese görünmüyormuş üstten. O yüzden mecbur hazırlıklı gidicem.

O senin verdiğin site adresine bende sürekli giriyorum. Çok süper bilgiler var. Hafta hafta her şeyi net bir şekilde anlatmış. Oradaki hesaplamaya göre ben de bugün 5 hafta 3 günlük hamişim. Canım yaaa inşallah sen de hamişsindir. Beraber doğum yaparıssssss. Ayy ne güzel olur. Canım inşallah sonuçların istediğin gibidir. Sanki bana öyleymiş gibi geliyorrrrrrrrr.. İnşallah öledirrrrrrrrrr. Çok heyecanlıyımmmmmmm. Mujax

Evet balım aynen anladığın gibi. O yüzden temislik yaptım. Korkuom yaaa. Çok gıcık şu alt olayı... İlk aylarda kese görünmüyormuş üstten. O yüzden mecbur hazırlıklı gidicem.

O senin verdiğin site adresine bende sürekli giriyorum. Çok süper bilgiler var. Hafta hafta her şeyi net bir şekilde anlatmış. Oradaki hesaplamaya göre ben de bugün 5 hafta 3 günlük hamişim. Canım yaaa inşallah sen de hamişsindir. Beraber doğum yaparıssssss. Ayy ne güzel olur. Canım inşallah sonuçların istediğin gibidir. Sanki bana öyleymiş gibi geliyorrrrrrrrr.. İnşallah öledirrrrrrrrrr. Çok heyecanlıyımmmmmmm. Mujax

canım kelebekçim inşallah bir sorun çıkmadan bebeğini görürsün bu temizlik olayı bende yok bekarken bir arkadaşın tavsiyesiyle lazer yaptırdık 1sene sürdü3 ayda bir gittik şimdi hiç bişi yok evlendikten sonrada 3kere falan gittim tamamen bitti sayılır size de tavsiye ederim ama gideceiniz yer de önemli güvenilir olması lazım

canım kelebekçim inşallah bir sorun çıkmadan bebeğini görürsün bu temizlik olayı bende yok bekarken bir arkadaşın tavsiyesiyle lazer yaptırdık 1sene sürdü3 ayda bir gittik şimdi hiç bişi yok evlendikten sonrada 3kere falan gittim tamamen bitti sayılır size de tavsiye ederim ama gideceiniz yer de önemli güvenilir olması lazım
Canım ben de 1 ay önce lazere başlamıştım ama malesef yarım kaldı. :))) Olsun bebişim için değer. Daha sonra tekrar başlarım inşallah. Sen bikini bölgesini de yaptırdın mı?

Arkadaşlar sizi merak ta bıraktığım için üzgünüm ama bende büyük br yıkım yaşadığım içinnn mağleseff pek takılamadım..Gebelik yok :( Hamiş değilim :( Değilim keşke olsaydım ama gok :( cok uzuldum ama yapacak br seyim yok. halada regl olmadım... değerim >0,5 püfff

:((((( Canım üzülme nolur. Hakkında hayırlısı böyleymiş. Biliyorsun, Allah zamanı gelince isteyen herkesi bebişine kavuşturacak inşallah.

Canım ben de 1 ay önce lazere başlamıştım ama malesef yarım kaldı. :))) Olsun bebişim için değer. Daha sonra tekrar başlarım inşallah. Sen bikini bölgesini de yaptırdın mı?

ben koltuk altı ve tüm genital yaptırdım bacaklarada yaptıracaktım faydasını görünce ama bende bebek düşünmeye başlayınca vazgeçtim bebek için biraz daha başka yöntem kullanalaım bakalım inşallah seneye yaza başlarım :) hamileyken yaptırılmıyacağını en başında bilseydim beklemzdim şimdiye oda bitmiş olurdu ama kısmet artık inşallah diğer yaza

angelim üzlüme hakında hayırlısı stres yapma bebk düşünme canım yazın tadını çıarmaya bak sonra bi bakmışsın hamişsin inşallah stresten bile olmayabiliyor canım o yüzden takma kafana rahat ol bak ben dün kötüydüm ama bugün iyim iyi düşün iyi olsun :):):)

Geri