gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

avea faturalı hatttım için her yöne tarifeleri neler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Avea hattım var ve memnunum. Yalnız heryöne tarifeleri daha ekonomik gibi geliyor. Bana bu tarife ya da tarifeler ile ilgili bilgi verebilir misiniz acaba ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    S.E.Ç. 500 tarifesiyle ayda 20 TL'ye her yöne tam 500 dakika,Konuşmanın yanında, mesajlaşma ve cepten internet ihtiyacınız da varsa, Avea'nın S.E.Ç. Paketlerinden dilediğinizi seçin,S.E.Ç. Bağlan paketiyle ayda 10 TL'ye SINIRSIZ İnternet.
    -S.E.Ç. Mesajlaş paketiyle ayda 10 TL'ye her yöne tam 5000 SMS!

-S.E.Ç. 500-500 paketiyle ayda 10 TL'ye her yöne 500 SMS, 500 MB Cepten İnternet.

-S.E.Ç. 50-50 paketiyle ayda 3 TL’ye her yöne 50 SMS, 50 MB Cepten İnternet.

Ücretlendirme

S.E.Ç 500
    Taahhütlü Aylık Ücret 20TL
    Taahhütsüz Aylık Ücret 25TL
    Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 500 Dk
    Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne 41,5 Kr / Dk
    SMS 41,5 Kr / SMS

avea faturalı hatttım için her yöne tarifeleri neler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Avea basın tarifesini yeniledi

Avea basın tarifesini yeniledi

Ave basın mensupları için hazırladığı tarifeyi yeniledi. Avea'dan yapılan açıklamaya göre, Avea 2007 yılından bu yana hizmete sunduğu basın tarifesinde, ihtiyaçlar doğrultusunda yenilikler yaptı. Avea'nın yeni tarifesinden faydalanabilmek için basın kartı veya mensubu olunan medya şirketinden alınan ve unvan kısmında basın mensubu yazan belge ile Avea İletişim Merkezlerine başvuruda bulunmak...
  2. Avea Dakika Sorgulama Faturalı Hatlar İçin

Avea Dakika Sorgulama Faturalı Hatlar İçin

Avea Faturalı Hat Dakika Sorgulama Avea Faturalı Dakika Sorgulama Nasıl Yapılır Merhaba Sevgili Melek'ler, sizlere daha önce Turkcell haftalık sms nasıl yapılır diye merak edilen bilgileri aktarmıştık. Şimdi de hattı Avea olan tüm Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için Avea faturalı hat dakika sorgulama nasıl yapılır diye bilgiler aktarıyoruz. Avea'nın yeni uygulaması sayesinde kalan...
  3. Avea Tarifeleri Hakkında Bilgi 2012 bilgileri isteyenler için

Avea Tarifeleri Hakkında Bilgi 2012 bilgileri isteyenler için

Avea Paket Tarifeleri Hakkında Bilgi Avea Tarifeleri Hakkında Bilgi 2012 Avea Paket Tarifeleri Az önce sizlere Avea rehber yedekleme nasıl yapılıyor diye faydalı ve bilmeniz gereken bilgileri paylaşmıştık. Şimdi de Avea tarifeleri hakkında bilgi isteyen tüm arkadaşlarımız için 2012 Avea tarifeleri hakkında bilgiler paylaşıyoruz Melek'ler. Paket 240 ve Paket 600 tarifeleri 1 Ocak 2010...
  4. avea faturalı hatlılar için sms kampanyaları neler ?

avea faturalı hatlılar için sms kampanyaları neler ?

Avea hatları kullananlar için faturalı sms paketleri ya da kampanyaları hakkında bigli almak istiyorum. Ben de bir avea kullanıcısıyım ve sms i çok kullanıyorum. Bilginiz varsa yazarsanız çok sevinirim.
  5. avea faturalı hatlar için her yöne sms paketi?

avea faturalı hatlar için her yöne sms paketi?

Arkadaşlar iyi geceler herkese. Ben avea faturalı hat kullanıyorum.Acaba her yöne sms tarifeleri nasıl, bilginiz varmı bu konuda?

Sayfayı Paylaş