gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

avea touch teknik özelliklerini öğrenebilirmiyim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

selamlar. Ben avea touch cep telefonu hakkında bilgi almak istiyorum.Acaba avea touch teknik özellikleri nasıl, bilgi var mı ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    AVEA'nın kendi ismini taşıyan ilk telefonu olan inTouch, tasarımı ve fiyatı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.Android işletim sistemine sahip olan telefonda 3.5 inçlik 800x480 piksel dokunmatik ekran bulunuyor.Avea inTouch'ta 512 MB Ram ve 3.2 MP kamera bulunuyor.

Avea inTouch Kampanyalı Fiyatı

Avea inTouch'ı peşin olarak satın almak isteyen kullanıcıların 399 TL ödemesi gerekiyor. Kullanıcılar taahhütlü olarak da akıllı telefonu satın alabiliyor. Avea,kullanıcılara internet paketli teklif, her şey dahil teklif veya tarifelere ek 1 TL'den başlayan ödeme seçeneklerini sunuyor. Avea, kampanya kapsamında telefonu satan alan kullanıcılara AveaMüzik'ten 200 şarkı, 3 ay boyunca 1 GB internet ve Tivibu cep aboneliği de hediye ediyor.

Avea inTouch'ın Teknik Özellikleri[/SIZE]

İşletim sistemi: Android 2.3.5 (Gingerbread)
    İşlemci: 600 MHz ARM 11, (Qualcomm MSM7227)
    Grafik İşlemci: Adreno 200
    Ön kamera: 3.2 MP
    Hafıza: 512 MB RAM
    Depolama: 32 GB'a kadar artırılabilir 4 GB
    Boyutlar: 114×56.5×11.9 mm
    Ağırlık: 130 gram
    Ekran: 3.5 inç, 480X800 piksel (267 ppi)
    Bağlantı özellikleri: WiFi, bluetooth ve GPS
    Batarya: 1250 mAh

avea touch teknik özelliklerini öğrenebilirmiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BlackBerry Touch Monaco ile ilgili haberler özellikleri

BlackBerry Touch Monaco ile ilgili haberler özellikleri

BlackBerry Touch Monaco ile ilgili haberler BlackBerry Touch özellikleri BlackBerry 2011 yazına bomba bir akıllı telefon ile girmeye hazırlanıyor. Monaco kod adlı cihazın sızdırılan görselini ve çok özel ayrıntıları konunun devamında bulabilirsiniz. Hızla değişen mobil dünyaya ayak uydurmak adına BlackBerry’lerde izlediği politikayı değiştirerek, daha geniş bir tabana hitap etme amacıyla...
  2. İpad 3 Teknik Özellikleri

İpad 3 Teknik Özellikleri

İpad 3 Teknik Özellikleri nelerdir lütfen bu konuda bilgi verin.
  3. Avea In Touch Cep Telefonu İle İlgili Bilgiler

Avea In Touch Cep Telefonu İle İlgili Bilgiler

Bu konu; avea in touck cep telefonu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, forumumuzda ki Teknik Destek bölümümüzden yepyeni cep telefonu haberlerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu sayfamızda da Avea In Touch cep telefonu ile ilgili bilgiler sunacağız sizlere... Avea'nın kasım ayı sonunda piyasaya sunduğu Avea in Touch akıllı telefonu hem fiyatı hem de özellikleriyle...
  4. Avea In Touch Cep Telefonu Kampanya Bilgileri

Avea In Touch Cep Telefonu Kampanya Bilgileri

Bu konu; avea in touck kampanyası hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir önce ki konumuzda tanıtımını yaptığımız Avea In Touch cep telefonu kampanyası ile ilgili bilgileri bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Avea'nın yeni akıllı telefonu "in touch" a tarifenize ek 1 Tl'den başlayan fiyatlarla sahip olmanız mümkün. Bedeli 399 lira olan Avea In Touch’ı dört...
  5. avea in touch özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi lazım

avea in touch özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi lazım

Kızlar avea reklamlarında avea in touch cep telefonu görüyorum , almak istiyorum ama özellikleri ve fiyatı nasıl acaba ? Almaya değer mi ?

Sayfayı Paylaş