gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Avea In Touch Cep Telefonu Kampanya Bilgileri

Konu, 'Cep Market' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; avea in touck kampanyası hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, bir önce ki konumuzda tanıtımını yaptığımız Avea In Touch cep telefonu kampanyası ile ilgili bilgileri bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz...

Avea'nın yeni akıllı telefonu "in touch" a tarifenize ek 1 Tl'den başlayan fiyatlarla sahip olmanız mümkün. Bedeli 399 lira olan Avea In Touch’ı dört farklı teklif seçeneği ile de sahip olabilirsiniz.

İn Touch, '114x56,5x11,9 mm boyutlarında ve 130 gram olan akıllı telefon, Android işletim sistemi, 480x800 çözünürlüklü 3,5 inç'lik dokunmatik ekranı, 600 MHz işlemcisi, 3,2 MP kamera, 512 MB RAM ve 32 GB hafıza kartı özelliklerinin yanı sıra WiFi, Bluetooth ve GPS desteğine sahip.

İntouch'a sahip olmak için tek yapmanız gereken Avea bayisine gidip tarife seçenekleri ile ilgili bilgi almak ve size uygun tarifeyi seçmek.

Avea In Touch Cep Telefonu Kampanya Bilgileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Avea Telefon Dökümanı Çıkarmak İçin Bilgiler

Avea Telefon Dökümanı Çıkarmak İçin Bilgiler

Telefon Dökümanı Nasıl Çıkarılır Avea Telefon Dökümanı Çıkarma Sevgili avea kullanıcısı meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, daha önce sizlerle paylaştığımız Avea Genç tarife nasıl yenilenir adlı konumuzun ardından bu kez Avea Telefon Dökümanı Nasıl Çıkarılır sizleri bilgilendirmek istiyoruz... Telefon dökümanı çıkarmak için avea bayisine uğramanız gerekiyor. Mahkemeden alıncak...
  2. Avea In Touch Cep Telefonu İle İlgili Bilgiler

Avea In Touch Cep Telefonu İle İlgili Bilgiler

Bu konu; avea in touck cep telefonu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, forumumuzda ki Teknik Destek bölümümüzden yepyeni cep telefonu haberlerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu sayfamızda da Avea In Touch cep telefonu ile ilgili bilgiler sunacağız sizlere... Avea'nın kasım ayı sonunda piyasaya sunduğu Avea in Touch akıllı telefonu hem fiyatı hem de özellikleriyle...
  3. Avea Faturalı Hatlara Cepten İnternet Paket Bilgileri

Avea Faturalı Hatlara Cepten İnternet Paket Bilgileri

Bu konu; faturalı avea hatlar için cepten internet paketleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, avea kullanıcısı iseniz ve internet dışarda da sizin için vazgeçilmezse , aveanın müşterileri için hazırladığı internet paketlerini inceleyebilirsiniz. İşte tarifler ve aboneliklerin nasıl olacağıyla ilgili bilgiler.. 100 MB Aylık 8 TL AY yazıp 5555'e gönderilir. 250 MB Aylık...
  4. avea in touch özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi lazım

avea in touch özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi lazım

Kızlar avea reklamlarında avea in touch cep telefonu görüyorum , almak istiyorum ama özellikleri ve fiyatı nasıl acaba ? Almaya değer mi ?
  5. Samsung galaxy s3 mini cep telefonu vodafone kampanyasında ki fiyatı

Samsung galaxy s3 mini cep telefonu vodafone kampanyasında ki fiyatı

Merhabalar. Samsung Galaxy s3 mini çok hoşuma gidiyor. Alam kistiyorum ama fiyatlarını merak ediyorum.Bir de vodafoneda kampanyadaymış sanırım, ne kadar bilgi var mı sitenizde ?

Sayfayı Paylaş