gebe
  1. sarıkız 78

sarıkız 78 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

avusturya

Konu, 'Yurtdışı Melekleri' kısmında sarıkız 78 tarafından paylaşıldı.

slm kimse varmı

pisi_pisi bunu beğendi.
  2. cns_01

cns_01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    95
    Ödül Puanları:
    0
    vaaay avusturyadan baska biri daha varmis - huuu komsuuu :f040:

pisi_pisi bunu beğendi.
avusturya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Avusturya

Avusturya

Avusturya Coğrafi Verileri Konum: Orta Avrupa'da, İtalya ile Slovenya'nın kuzeyinde yer alır. Coğrafi konumu: 47 20 Kuzey enlemi, 13 20 Doğu boylamı Haritadaki konumu: Avrupa Yüzölçümü: toplam: 83,870 km² kara: 82,444 km² su: 1,426 km² Sınırları: toplam: 2,562 km Sınır komşuları: Çek Cumhuriyeti 362 km, Almanya 784 km, Macaristan 366 km, İtalya 430 km, Liechtenstein 35 km, Slovakya 91 km,...
  2. Avusturya Tarihi

Avusturya Tarihi

avusturya kralları Bugünkü Avusturya topraklarında insan yerleşimine ait ilk izler Alt Paleolitik Çağa değin uzanır. Roma İmparatorluğu ; MÖ 15 yılından başlayarak Miladi 5’inci yüzyıla kadar Avusturya topraklarında egemen olmuştur.Avusturya ‘nın başkenti Viyana ‘nın yanısıra , Salzburg ve Linz şehirlerinin temeli de Roma orduları tarafından atıldı.Zira bu şehirler ilk kuruluşlarında Roma...
  3. Avusturya Başkenti Neres

Avusturya Başkenti Neres

Avusturya Başkenti Neresi bilenler cevabını yazsın bekliyorum :)
  4. Avusturya´nın Yöresel Kıyafetleri

Avusturya´nın Yöresel Kıyafetleri

Avusturya´nın Yöresel Kıyafetleri Avusturya´nın Dirndl Kıyafetleri Türkiye´mizin bircok yöresel kiyafetleri oldugu gii Avusturya´ninda yöresel kiyafetleri olan ve "Dirndl" diye adlandirilan (üstü dar alti genis anlaminda) kiyafetlerden sizin icin bir kac tane resim toparladim.Bu kiyafetleri hanimlar Özel günlerde , davetlerde, eglencelerde , bayramlarda giyiyorlar.
  5. Avusturya dan Karli Manzaralar :)

Avusturya dan Karli Manzaralar :)

O kadar guzel yagiyoki resim cekiyim dedim bu resimleride sizlerle paylasiyim :DDt kendim ,bahcemizden cektim

Sayfayı Paylaş