gebe
  1. ARWEN

ARWEN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Ay Işığında Dans

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında ARWEN tarafından paylaşıldı.

ay ışığında dans Bir yerlerde varsın biliyorum Birgün ellerim dokunacak Yüreğim kafesinden çıkarak Karışacak çağlayanlara Biliyorum sen ve ben Aynı düşün içindeyiz. Sen beni ben seni arıyoruz. Kelebeklere baktığında Senin de gözlerin doluyor Düşündükçe, Güzelliklerini ve kısacık ömürlerini Dün gece yine aynı düşü paylaştık Atlayıp bir gemiye dünyayı dolaştık sevgili Yunusların çığlıklarıydı şarkımız Ve yıldızlar Ve ay parlıyordu üzerimizde Sen iç çekiyordun sevdiğim Çünkü Bu düşün sonunda Yine aynı dünyada Düşlerin kadar uzak Yüreğin kadar yakın olacaktım Ben de senden uzak olmanın acısını çekiyorum Yaşadıkça bu acıyı Seni daha çok seviyorum Biliyorum Birgün Düşlerim kadar uzak Yüreğim kadar yakın olmayacaksın. Yüreğimde ve elimi uzattığımda Dokunabileceğim kadar yakınımda olacaksın. Ansızın Çıkacaksın düşlerden Kapkara gözlerin bir ışık olup Sızacak geceme Gecem yıldız olacak gökyüzüne Okyanuslardan dağlardan Gelen rüzgar, Al beni Götür o uzak Diyarlara. Kaldırmıyor yüreğim bu ağırlığı; Kalbim, Ellerim, Kanıyor. Kalbim ellerimde Ellerim ise üşümekte. Dinle Rüzgarın şarkısını Ağıtlar yakar gibi sevdaya Ve yalnızlığa Kelimelerim ne kadar da çaresiz Nasıl da sessiz Boğazım düğümleniyor Sonra; Gözlerim nehir oluyor, Bulut oluyor, Ve sonra Uzun bir yolculuğa çıkıyor Düşüncelerim Parçalara ayrılıyorum Her parçam ayrı bir ülkede Sonra birden O aklımı alıp götüren müziğin sesi Ay ışığında dansediyorum Yıldızlarla... Yakamozlar yanıyor Dalgalar vurdukça. . .

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Ay Işığında Dans
    çok romanatik bir gif emeğine sağlık

3. ARWEN

ARWEN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Ay Işığında Dans

Bencede.........:)

Ay Işığında Dans konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Ay Işığında

Yıldız Tilbe - Ay Işığında

Ben seni gördüm aşık oldum Gönlümü verdim aşık oldum Tez geldi hicran ayrıldık hemen Ay ışığında ay ışığında Olmasa hasret gülsün muhabbet ay ışığında Gene gel bize durak yüz yüze Ay ışığında ay ışığında
  2. Pencerelerde ışıkla sihirli dans

Pencerelerde ışıkla sihirli dans

1923’ten beri Türkiye’de tül ve perde modasına yön veren Broderi Narin, organza ve satenin müthiş uyumu ile özel bir koleksiyon yarattı. ‘Organza Negro’ Koleksiyonu canlı renk armonisi içerisinde özel dokusu ile gün ışığından maksimum düzeyde yararlanmayı sağlıyor. Broderi Narin’in çok özel bir dokuma ile oluşturduğu ‘Organza Negro’ grubu, organza zemin üzerine atılan canlı...
  3. Ay ışığında saklıdır..

Ay ışığında saklıdır..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Sevginin Ay Işığı

Sevginin Ay Işığı

Sevginin Ay Işığı Çok eskiden yeşil bir vadinin içinde bir ırmak kıyısında kurulu bir köy varmış,taa dünyanın öbür ucunda. O zamanlar gündüzleri pek güneşli geçermiş, yağmur yağmadıkça; geceleri hep yıldızlı olurmuş,bulutlar olmadıkça, köy sakinleri tarımla uğraşırlarmış, hayvanlar avlarlarmış, uçsuz bucaksız arazilerinden, sularını kaynağı çok uzakta olan, köylerinin içinden geçen, ırmaktan...

Sayfayı Paylaş