gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

ayağımla civciv ezdim

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

evet suçluyum ama iste.meden oldu gerçekten.zaten hep ağladım.otururken ayağımın altına girmiş farketmedim.umarıım okuyan melekler affeder

2. aysen*

aysen* Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    144
    Ödül Puanları:
    43
    uf cok fena bi durum ben uyurken koynuma girmis bende aynisini yasadim.istemeden oldugunu rabbim biliyor insallah o affeder.

ayağımla civciv ezdim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. CivcivLer

CivcivLer

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Civciv

Civciv

Zahmetsizce meydana gelecek rızık ve işe delalet eder.Rüyada yumurtadan civciv çıktığı görülürse yaşamınıza renk katacak değişimlere hazırlanıyorsunuz demektir. Kümeste veya bahçede görülürse berekete ve kısmete işarettir. Rüyada yumurtadan civciv çıkması kısmettir. Bolluğa işaret eder.Rüyada civciv görmek sevinçle yorumlanir. Rü-yada civcivlere yem vermek aile içinde sevinecek bir toplanti...
  3. Yüreğimi Eze Eze Sana Veda Ettim

Yüreğimi Eze Eze Sana Veda Ettim

Yüreğimi Eze Eze Sana Veda Ettim... Yüreğimi eze eze veda ettim sana...Dilimin ucunda gidişinin hüzünlü türküsü, göz lerimdeyse bitmeyen, bitiremediğim, bitiremediğin aşkın yarım kalmış öyküsü...Derin bir çizikle kanayan çocuk yanım, bir yerlerde buz gibi donmuş kadın yanım ve geleceğe dair düşlerle geçmişin kaosunda boğulan kaderci bir yaşlı kadın...Hepsini harmanladım gidişinde, yüreğimi...
  4. civcivler

civcivler

komik civciv komik civcivler
  5. civcivler vadisi(:(:(:

civcivler vadisi(:(:(:

büyümeyen civciv civciv bakımı

Sayfayı Paylaş