gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Ayakkabı Falı

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Ayakkabı Falı: Bu da nesi demeyin, gerçekten yapılmış. Ayakkabı falı için önce eski ayakkabılarınız gerekiyor, eskimiş derinin yüzeyinde oluşan kırışık ve çizgilerden geleceğe yönelik anlamlar çıkarılıyor. Eski ayakkabılarınızı hemen atmayın, olur ya belki bir ayakkabı falcısı ortaya çıkıverir, duyulmaya görsün. Biliyorsunuz, geçenlerde emekli bir subay ortaya çıkıp, renklerin anlamlarının olduğunu keşfettiğini yumurtlayıverdi, yıllardır bu işin yapıldığından ya bilmiyordu, ya da yutturacağını sanıyordu

Ayakkabı Falı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kahve falı sözlüğü ayakkabı

kahve falı sözlüğü ayakkabı

selamlar arkadaşlarım kahve falı sözlüğü ayakkabı tam olarak ne anlam taşımaktadır bana söylermisiniz kızlar.
  2. Kahve Falında Ayakkabı Görmek Ne Demek?

Kahve Falında Ayakkabı Görmek Ne Demek?

kahve falında ayakkabı görmek ne demek anlamı manası açıklaması tabiri ile ilgili bilgiler burada melekler Özellikle meleklerin en büyük merakıdır kahve falı :) Hani deriz ya ''Fala inanma falsız kalma'' diye.İnanmıyoruz deriz deriz yine de o fincanı bir ters çeviriveririz melekler :) Bakalım fincanı açtığımızda ,kahve falında ayakkabı görmek ne demekmiş? Kahve falında ayakkabı görmek ,...
  3. fal

fal

ben sevgilmile ayrıldım barıscakmızıyız yada bana dönmesi için ne yapabilirim hala seviyorum tskkür ederim
  4. Kahve falı

Kahve falı

Falımın fotoğraflarını çektim iyi fal bakan biri falıma bakarsa çok sevinirim :) [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL]
  5. Fal meraklılarına Fal bakıyorum

Fal meraklılarına Fal bakıyorum

Fal meraklılarına :) Merhaba Arkadaşlar bir site buldum gerçekten çok yetenekli yorumcular var www.tellwe.com ben senay45 e baktırdım çok güzel youmları belki bu siteyi denemek istersiniz diye paylaşmak istedim sevgiler

Sayfayı Paylaş