gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Ayna "Asmalı mescit" 2010

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ayna grubu yeni albümle hayranlarıyla buluştu.Asmalı mescit adını verdikleri bu yeni albümün tanıtım bilgilerini sizler için veriyorum [​IMG]
    Albümdeki Eserler

1. Asmalımescit
    Söz & Müzik: Erhan Güleryüz
    2. Gemiler Sapasağlam
    3. Kadıköy İskelesi
    4. Öyle Bir Anda
    5. Ne Garip
    6. Aklımdan Uçtu
    7. Ölüm Aşk
    8. Acil Para Lazım
    9. Yakışır Sana
    10. Dedi Ki Yoh Yoh
    Söz & Müzik: Kul Ahmet
    11. Seherin Hüznü
    12. Bak Kış Geldi Yine

Ayna "Asmalı mescit" 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Reyhan Karaca - Ayna Ayna

Reyhan Karaca - Ayna Ayna

Sen de hep gözüm vardı farkında değilsin Bir tanısan bir daha zor vazgeçersin Sen de hep gözüm vardı farkında değilsin Bir anlasan bir sevsen çok zor gidersin Ben her gün burda oturup seni beklerken Sen hala orda burda dolaşıyorsun Mevsimler geldi geçiyor sana gel derken Sen hala orda burda dolaşıyorsun Bu zamanda benim gibi sevgili nerden bulursun? [Nakarat] Ayna ayna söyle bana benden...
  2. Ayna ayna söyLe bana :)

Ayna ayna söyLe bana :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ayna Ayna göster bana

Ayna Ayna göster bana

ayna göster aynayı göster melekleri Ayna hadi göster bana nasılım.. Sizinde böyle bir aynanız olsa ne yapardınızzz.Ben olsam karşısından hiç ayrılmazdım :D:D
  4. Ayna ayna söyle bana...

Ayna ayna söyle bana...

Her kadın güzeldir.Güzelliğinizi aynalara yansıtın.Güzel meleklerim için şık ayna modelleri;
  5. Aynalar

Aynalar

Evinde değişiklik yapmak isteyenler ,önceki hedefiniz aynalar!!! Hoşunuza giden figürleri aynanıza yansıtabilirsiniz.Kullanacağınız yere göre değişiklik gösteren bu aynalar çok hoşunuza gidecek. Kızınızın odası için melek,oğlunuzun odası için futbolcu figürleri ,giriş için kullanabileceğiniz aynalı askılarla farklı hava katacaktır...

Sayfayı Paylaş