gebe
  1. ece klkn

ece klkn Forum Okuru

B-hcg

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında ece klkn tarafından paylaşıldı.

kızlar acil yardım edin kan tahlili yaptırdım BCG <2.00 yazıyor şimdi hamilemiyim değilmiyim

B-hcg konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arkadaşlar Kandan B-hcg verdim sonuç 3.6 Böle Olupta Değeri Yükselen Varmı Aranızda

Arkadaşlar Kandan B-hcg verdim sonuç 3.6 Böle Olupta Değeri Yükselen Varmı Aranızda

Ben cuma günü kandan B-HCG vermiştim gebelik varmı diye çünkü adetim hemen hemen 2 buçuk ay kadar gecikti daha olmadım.kan sonucum 3.6 çıktı .bu şekilde olupta kan değeri sonradan yükselen arkadaşlar varmı aranızda?benimle paylaşırmısınız:bebem:
  2. hcg

hcg

beta hcg sonucumda 2259 yazıyo anlayamadadım yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  3. Beklenen adet gününde beta hcg B-HCG testi

Beklenen adet gününde beta hcg B-HCG testi

Beklenen adet gününde beta hcg testi hakkında sıkıntılarım var arkadaşlarım. Bende hamilelik şüphesi duyuyorum tabiki siz bilirsiniz genelde regl sancısı göğüslerimdeki hassasiyeti hep regl dönemlerinde gördüğüm gibi görüyor ve hissediyorum. Hamilelik belirtileride buna yakın diyor arkadaşlarım buraya kadar herşey tamamda ben şimdi beklenen adet günümden kaç gün önce ya da kaç gün sonra test...
  4. Tüp Bebek B-hCG hormon seviyesi kaç olmalıdır?

Tüp Bebek B-hCG hormon seviyesi kaç olmalıdır?

Tüp bebek tedavisinin klasik yöntemle (IVF) veya mikroenjeksiyon (ICSI) tekniğiyle yapılmasından bağımsız olarak embriyonun rahim içerisine transfer edilmesinden sonra gebelik testi için minimum 12 gün beklenmelidir. Rahim içerisine yerleştirilen embriyonun rahme tutunması, çoğalan embriyo hücrelerin "β-hCG hormonu" adı verilen gebelik hormonunu salgılaması ve bu hormonun anne...
  5. hcg

hcg

Hcg degerim cumartesi aksami 2.29 cikti asilama yaptirdim bugun 12 gun asilama yaptirdik bu sekilde hamike kalan varmi

Sayfayı Paylaş