gebe
  1. simur

simur Forum Okuru

Bhcg testi sonucu 0,203 çıktı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında simur tarafından paylaşıldı.

Adet olmama 1 hafta kızlar ben kan tahlili yaptırdım bhcg testim 0.203 cikti acaba hamilemiyim ? bana yardımcı olabilir misiniz ?

Asena_Sule bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    üzgünüm ama hamile değilsin 0 il e5 arasında hamilelik olmuyor değr 5 den yukarı olursa hamileleik olma ihtimali var

Bhcg testi sonucu 0,203 çıktı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bhcg beta hcg değerim 1.20 çıktı hamile miyim ?

Bhcg beta hcg değerim 1.20 çıktı hamile miyim ?

Bhcg değerim 1.20 çıktı kızlar buna göre ben hamişmiyim acaba adetime daha 8 gün kadar var gibi ne diyorsunuz ?
  2. Kanda gebelik testi sonucum pozitif çıktı hamilemiyim?

Kanda gebelik testi sonucum pozitif çıktı hamilemiyim?

hcg testi sonuçları,kanda gebelik testi sonuçları,kanda gebelik testinin pozitif çıkması,hcg testi pozitif hamilemiyim,hcg testi hakkında bilgiler Bir çok kadın kan testlerini yaparken ve ya idrarda test yaparken hamilemiyim diye kan testlerine başvururlar. İşte sizlere bu sorunun cevabını sizlerle paylaşmak istiyoruz paylaştıgımız resime bakarak kan testine göre tahmin edebilirsiniz....
  3. Bhcg Değerlerinin Düşmesi Neden Olur?

Bhcg Değerlerinin Düşmesi Neden Olur?

BHCG, Beta Hcg hormonunu ifade eder. Ve yapılan testlerle Beta Hcg değeri değişebilir. Bu durum genel olarak kadınlarda meydana gelir ve bu hormon gebelik durumunda artar. Beta Hcg miktarının kanda artmış olması gebelik göstergesi olabilir. Bu hormon öncelikle kanda artar sonra da idrarda bulunabilir ve gebelik sırasında zamanla artar bu değer. Bhcg Değerlerinin Düşmesi söz konusu ise...
  4. Kan testi 0 çıktı

Kan testi 0 çıktı

Merhaba , şuana kadar başımdan 2 hamilelik geçti bi kızım var 2 yaşında , 2 ay öncesinde kürtaj oldum , hamile olduğumu cok fazla gegirmek , gaz çıkarmak , ve kasık Ağrı'larımdan anlamıştım , simdi aynı durumları yaşıyorum , 15 temmuzda adet gördüm 21 inde bitti , gaz şikayetlerim ve ağız tadımın bozuk oluşu ve kasık Ağrı'ları nedeniyle 7 agustos da kan testi yaptırdım test sonucu 0.00 çıktı ....
  5. Hamilemiyim betahcg testi yaptırdım sonuç 25 çıktı

Hamilemiyim betahcg testi yaptırdım sonuç 25 çıktı

Selam beta hcg testi yaptırdım sonuç 25,57 çıktı bunu doktora gösterdim hamilesin dedi bir başka doktor ise belli değil dedi sizce hamilemiyin

Sayfayı Paylaş