gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamilelik testi doğruluk oranları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hamilelik testi yaptıracağım ama acaba bhcg mi yoksa evdeki gebelik testinden mi yaptırayım bunların doğruluk oranları nedir hangisine güvenmem lazım kızlar.

2. BAŞAK.ece

BAŞAK.ece Forum Okuru

kan testi daha iyi canım :))

hamilelik testi doğruluk oranları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğruluk..

Doğruluk..

Ewan 22 yaşına o sene basmıştı, kendinden emin çok zeki ve çok çekici bir genç adam olmanın asaletini taşıyordu.10 gün sonra Kore'deki bir savaşa katılmak üzere İngiltere'den ayrılacaktı, hiçbirseyden korkmuyordu ama duygusallığı nedeniyle, ülkesinden ayrılma fikri zor geliyordu ona. Ağır adımlarla büyük kütüphaneden içeriye girdi, bir kitap alıp oturdu ve okumaya koyuldu. Gerçektende çok...
  2. hamilelik kan testi sonuçları

hamilelik kan testi sonuçları

ARkadaşlarım bu kan testi elimde de ben tam olarak nereye bakacağım doktor yoktu gösteremedim. Hangi değere bakarak hamile yada hamile olmadığımı anlayacağım şimdi offf yaaa :S
  3. Hamilelik testi

Hamilelik testi

24Eylülde adet olduktan sonra 5kasımda adet oldum. Adetim 12.günü gecikmeli olarak geldi ve normal seyrinde idi. Ancak adetimden 2gün önce sol kasık ağrısı ve akıntıda artma yaşadım adetim olunca herşey eskiye döndü normalim ama aklıma takıldığı için 2gün önce miratech gebelik testi yaptım ve sonuç negatifti buna rağmen hala gebelik mümkün müdür ?
  4. Hamilelikte dörtlü tarama testi

Hamilelikte dörtlü tarama testi

dörtlü tarama testi nedir,dörtlü tarama testi ne için yapılır,dörtlü tarama testi yaptıranlar ,dörtlü tarama testi hakkında bilgiler Gebelikte dörlü test (Quadruple test) üçlü test ile tamamen aynı amaçla yapılan bir testtir ancak üçlü teste göre başarısı daha yüksektir. Dörtlü testte down sendromlu bebek tespit etme oranı %80'dir. Üçlü testte anneden alınan kanda değerlendirilen B-hCG ve...
  5. hamilelik testi

hamilelik testi

hamilelik testi yapıp 6-7 dakika bekledim. C ve T noktaları ortasında tek bir çizgi meydana geldi. Cye daha yakın görünse de emin olamıyorum. sizce sonuç nedir?

Sayfayı Paylaş