gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

babalar günü şiirleri var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Babalar günü yaklaşıyor, babama hediyesini aldım ama bir de şiir okumak istiyorum. Var mı sizde babalar günü şiirleri ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

babalar günü şiirleri var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evinizin bir özelliğini anlatan şiir var mı

evinizin bir özelliğini anlatan şiir var mı

Evimizin bir özelliğini anlatan ve yansıtan bir tane şiir istiyorlar. Bana bu konuda yardımcı olun ya bi türlü yazamadım :)
  2. kar ile ilgili şiirler var mı ?

kar ile ilgili şiirler var mı ?

Kar ile ilgili karın güzelliğini anlatan şiirler var mı ?
  3. öğretmenler günü ile ilgili şiirleriniz var mı acaba

öğretmenler günü ile ilgili şiirleriniz var mı acaba

Öğretmenler günü yaklaşıyor ve bana birkaç tane şiir lazım. Diyorum ki bana yardım etseniz, o kadar sevinirim ki.. :))
  4. Babalar Günü İçin Harika Şiirler 2013

Babalar Günü İçin Harika Şiirler 2013

babalar günü şiirleri 2013 babalar günü babalar günü şiirleri 2013 Sevgili melekler, hayatını ailesi yoluna adamış, tek amacı çocuklarının geleceği olan ve bunun için hayatı boyunca var güzüyle çalışan babalarımızın ellerini her gün olduğu gibi pazar günü de öpecek ve babalar gününü kutlayacağız. Sıcacık bir kucaklama ve bir çift tatlı sözden başka birşey beklemeyen babalarımız için...
  5. En Güzel Babalar Günü Şiirleri 2015

En Güzel Babalar Günü Şiirleri 2015

Ünlü şairlerimizin dile getirdiği birbirinden anlamlı babalara özel şiirleri sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz. Baba! her yılbaşında sana söyleyecek bir tek sözüm var : "Seni ne kadar çok seversem o kadar çok olsun ömründen geçen yıllar" Baba! Babam, ağabeyim, kardeşim, arkadaşım! Ne zulüm, ne ölüm, ne korku başımı eğemez! Yalnız senin elini öpmek için eğilir başım...

Sayfayı Paylaş