gebe
  1. babysling

babysling Forum Okuru

baby sling kullanan varmı

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında babysling tarafından paylaşıldı.

bebeğim için baby sling almayı düşünüyorum ama kullanışlı olup olmadığı hakkında bir bilgim yok aranızda baby sling alıp kullanan varsa izlenimlerini ve olumlu olumsuz eleştirelirini paylaşabilirmi boşu boşuna almak istemiyorum eğer hakkaten kullanışlı olacaksa alacak şimdiden çok teşekkürler

baby sling kullanan varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. xenical kullanan varmı melekler

xenical kullanan varmı melekler

xenical xenical kullananlar yan etkileri fiyatı zenical kullananlar sevgili melekler bn kilolarımdan çok müzdaribim bn diyet yaptıkça kilo veremedğim gibi daha da fazlasıyla geri almaktaydım nese uzatmayım lafı çok şey dendm ettim ama olmadı en sonn da endokrin polikliniğine gittm bana doktor xenical die bi hap verdi raporlan inşallh işe yarar yarıo gibi de 3.haftann başındayım yaklaşık 6-7...
  2. altın çilek kullanan varmı

altın çilek kullanan varmı

kızlar zayıflamak istiyorum altın çilek kullann varmı aranızda bana acil yardım
  3. saç tebeşiri kullanan varmı

saç tebeşiri kullanan varmı

selam arkadaşlar aranızda saç tebeşiri kullanan varmı son zamanlarda bayağı moda oldu saç uçlarınıza istediğiniz şekilde renk verip boyuyabiliyorsunuz biraz çılgınca yani tam bana göre:D Saç tebeşirini nereden alacağımı bilmiyorum bu konuda fikir ve yardımlarınızı bekliyorum
  4. defne sabunu kullanan varmı

defne sabunu kullanan varmı

defne sabununun sivilcelere çok iyi geldiğini duydum bu doğrumu acaba defne sabunu kullanan varmı cildinize olumlu olumsuz etkileri oldumu yorumları aldıktan sonra ona göre karar verip defne sabunu kullanacam yada kullanmıcam. Bu arada cildim çok hassas zaten iyice kötü olmasından korkuyorum
  5. pharmaton kullanan varmı

pharmaton kullanan varmı

selam son günlerde kendimi oldukça güçsüz ve yorgun hissediyorum elim bişeye uzanmıyor pharmaton diye bi vitamin duydum kullanan varmı aranızda varsa bana bilgi verebilirmi gerçekten enerji veriyormu yan etkileri varmı pharmaton kullanıp kilo almakda istemiyorum umarım böyle bir etkiside yoktur sadece daha dinç olmak istiyorum yorumlarınızı bekliyorum

Sayfayı Paylaş