gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyim...

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Atasözünün anlamını istiyorum arkadaşlarım. Bana arkadaşını söyle, sana kim olduğunu söyleyim. Bu atasözünde tam olarak ne isteniyor denmek isteniyor tşk.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. imzasını söyle sana kim olduğunu söyliyim:)))

imzasını söyle sana kim olduğunu söyliyim:)))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bana rengini söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim

Bana rengini söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim

renk, kirmizi, kisilik, siyah, mavi konularini incelemektesiniz Merhaba Melekler, Kişilerin renk tercihlerinin, ruhsal durumları hakkında ipucu verdiği belirtildi. Türkiye Psikiyatri Derneği Bursa Şubesi Başkanı İbrahim Afif Karakılıç, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ışığın cisimlere çarptıktan sonra yansıyarak gözde bıraktığı etkiye renk denildiğini belirtti. Psikolojik etkilerine...
  3. ''Bana Arkadaşını Söyle Sana Kim Olduğunu Söyleyeyim'' Sözünün Açıklaması

''Bana Arkadaşını Söyle Sana Kim Olduğunu Söyleyeyim'' Sözünün Açıklaması

bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim sözü açıklaması manası anlamı ile ilgili bilgiler burada melekler Ünlü İspanyol romancı Saavedra Cervantes'in söylediği ''Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim'' sözünü günlük hayatta sıkça kullanırız melekler :) Bu güzel söz arkadaşlık üstüne söylenen güzel sözlerden sadece biridir. İnsanlar arkadaşlarıyla...

Sayfayı Paylaş