gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Okumayı Sevmeyene Dokuz Hoca Az Atasözünün Anlamı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Okumayı Sevmeyene Dokuz Hoca Az Atasözünün Anlamı Okumayı Sevmeyene Dokuz Hoca Az Atasözü ne demek
    Arkadaşlar merhaba Okumayı Sevmeyene Dokuz Hoca Az Atasözünün Anlamı nedir bilen varsa bana da söylesin Okumayı Sevmeyene Dokuz Hoca Az Atasözünün Anlamını yahu:S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Okumayı Sevmeyene Dokuz Hoca Az Atasözünün Anlamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nasreddin hoca 800. doğum yılı özel koleksiyon

nasreddin hoca 800. doğum yılı özel koleksiyon

Nasreddin Hoca’nın 800. doğum yılına özel bir koleksiyon hazırlayan Favori Altın, Anadolu’nun güler yüzlü bilgesine bir saygı duruşunda bulunuyor. “Güldüren Bilge: Nasreddin Hoca” adı verilen koleksiyon, her yaştan kadınların ve erkeklerin gönlünde taht kuracağa benziyor.
  2. Okumayı Sevmeyene Dokuz Hoca Az Atasözünün Açıklaması

Okumayı Sevmeyene Dokuz Hoca Az Atasözünün Açıklaması

Okumayı Sevmeyene Dokuz Hoca Az Atasözünün Anlamı Okumayı Sevmeyene Dokuz Hoca Az Atasözünün Açıklaması Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda Okumayı Sevmeyene Dokuz Hoca Az Atasözünün anlamını öğrenmek isteyenleri düşündük ve Okumayı Sevmeyene Dokuz Hoca Az Atasözünün açıklamasını suuyoruz sizlere :) Bir insanın okuma isteği kendi içinde olmalıdır. Okumayı sevmeyen birine...
  3. dost acı söyler atasözünün anlamı

dost acı söyler atasözünün anlamı

dost acı söyler atasözünün anlamı nedir? Millet dost acı söyler atasözünü sık sık kullanırız yada duyarız peki nedir bu sözün açıklaması
  4. nasretin hoca ne zaman doğmuştur

nasretin hoca ne zaman doğmuştur

nasretin hoca ne zaman doğmuştur ? arkadaşlar nasretin hoca nerede ve ne zaman doğmuştur cevabını bilenleri buraya davet ediyorum.
  5. Azim İle İlgili Atasözleri

Azim İle İlgili Atasözleri

Azim İle İlgili Atasözleri lazım da bana o yüzden bu sayfaya yazıyorum sizden yardım istiyorum yani.

Sayfayı Paylaş