bana da bi el atın bacılarrrrr

slm bayanlar ben 2 haftadır plates yapıyorum hemen bellı ettı karnım ve bacaklarım sıkılaştı kilo verdimmi bilmiyorum tartılmayacağım uzun süre şu sirkeli karışımı deneyeceğim siz denedinizmi mide ağrısı yapıyomu

slm canım platasi bende düşünüyorum da bir türli başlayamadım ne güzel hemen farkını görmüşsün görmeyen yok zaten bu plates müthiş bişey sen tv den mi yapıyosun
sirkeli suyu ben içiyorum her sabah herhangi bi mide rahatsızlığın yoksa hiç bişey olmuyor ağrı falan yapmıyo....

Ben basta bir Radikal diyet yapmistim bir kac yil önce, ondan bu yana (sükür Allahima) koruyorum Formu :)

Radikal derken.. iki hafta hic bisey yemedim icmedim - öylece toplam 7-8 kilo verdim.. Genclik iste, su bile icmemistim sonucta ne oldu? bayildik :D

Simdi ise dikkat ettiklerim:
Pilav, Makarna, Ekmek (yani böyle hamur isleri ve yemekin yanindakiler) tüketimi cok az - yani aslinda pek yemem :)

Cukulata fln yerim canim isterse, ondada dikkat ederim.

Ve.. Meyve + Salata cok tüketirim.. Karnim aciksa aralarda su icerim - cünki: bogazda belirli sinirler var beyinle calisan.. Sen simdi su icersen, o an beynine "yemek yedim" sinyalleri gidiyor.. Böylece formunu koruyabiliyorsun..

Baslarda pek sevmezdim su icmeyi, ama zamanla alisiyor insan :)

iki hafta hiç bişey yememek mi bu insanın doğasına aykırı ne yaptın sen böyle iyiki sağlığından olmamışsın canım...
demek tak dedirtti sana kiloların ve sen böyle bi karar verdin ...bende geçen sene 9 ayda 24 kilo verdim 3 ünü geri aldım şimdi o 3 ten kurtulmaya çalışıyorum

slm bayanlar ben 2 haftadır plates yapıyorum hemen bellı ettı karnım ve bacaklarım sıkılaştı kilo verdimmi bilmiyorum tartılmayacağım uzun süre şu sirkeli karışımı deneyeceğim siz denedinizmi mide ağrısı yapıyomu

Ben basta bir Radikal diyet yapmistim bir kac yil önce, ondan bu yana (sükür Allahima) koruyorum Formu :)

Radikal derken.. iki hafta hic bisey yemedim icmedim - öylece toplam 7-8 kilo verdim.. Genclik iste, su bile icmemistim sonucta ne oldu? bayildik :D

Simdi ise dikkat ettiklerim:
Pilav, Makarna, Ekmek (yani böyle hamur isleri ve yemekin yanindakiler) tüketimi cok az - yani aslinda pek yemem :)

Cukulata fln yerim canim isterse, ondada dikkat ederim.

Ve.. Meyve + Salata cok tüketirim.. Karnim aciksa aralarda su icerim - cünki: bogazda belirli sinirler var beyinle calisan.. Sen simdi su icersen, o an beynine "yemek yedim" sinyalleri gidiyor.. Böylece formunu koruyabiliyorsun..

Baslarda pek sevmezdim su icmeyi, ama zamanla alisiyor insan :)

iki hafta hiç bişey yememek mi bu insanın doğasına aykırı ne yaptın sen böyle iyiki sağlığından olmamışsın canım...
demek tak dedirtti sana kiloların ve sen böyle bi karar verdin ...bende geçen sene 9 ayda 24 kilo verdim 3 ünü geri aldım şimdi o 3 ten kurtulmaya çalışıyorum

aynen öyle oldu.. bir bayan bir sürü kisinin arasinda böyle.. asagilamis gibi oldu en siskolarindansin diye :18: buda vesile oldu zayiflamama.. eh gencken kaldiramiyor insan öyle laflari :)

Allaha sükür hic bisey olmadi - bi bayilmistim, onca hafta ac susuz olunca o kadar :D

simdi guluyorum o zaman aklima gelince.. Ama öyle bir laf etmeseydi, ben hiiic zayiflamazdim :)

Masaallahhin varmis seninde - 24 kilo.. helal olsun sana:cheer2: azimle bu kadar verdiysen, 3 kgnin lafimi olur be canim ;)

Geri