gebe
  1. sudis11

sudis11 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

bana yardimci olurmusunuz lutfen :(

Konu, 'Gebelik' kısmında sudis11 tarafından paylaşıldı.

Ben 7aylik evliyim.5aydir da bebek istiyoruz ilk olarak hastanede kan testi ultrason vb testleri yaptirdim herhangi bir problem cikmadi. Iki ay bi iki gun adetim gecikti. Ama bu ay 14unde olmam.gerekiyordu olmadi dun kan verdim ama kan testi 0.1 cikti. Kesinlikle yok demek mi.:( Su an adetde olmadim hic bir belirtiside yok.

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba hcg değerinde yanılma olmaz ,değer gebelik lehine değil..Mevsim dönüşleri gecikmeye neden olabilir..

sudis11 bunu beğendi.
  3. sudis11

sudis11 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yani bi kac gun sonrada yaptirsam sonuc degismez mi..

4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Tedbiren 3 gün sonra testi tekrarlayın..Gebelik söz konusu olur ise değer tabiki değişir..

bana yardimci olurmusunuz lutfen :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kizlar bana yardimci olurmusunuzz....lütfen

kizlar bana yardimci olurmusunuzz....lütfen

kizlar ben 33 haftalik hamileyim ve hamile kaldigimdan beri hic nezlem dogru düzgün gitmedi burun tikanikligi vs. vs.. 5 yasind abide kizim varr ona hamileligimde böyle olmamistim kizlar baska bi sorun ise devamli kulaklarimda basinc oluyorr ve dün yine basladi cok rahatsiz oluyorum doktora gittik bisey yok dedi kizlar gecermi sizce bu durum beni cok rahatsiz ediyorr lütfen dualairnizi...
  2. Lutfen yardimci olun kizlar beta hcg

Lutfen yardimci olun kizlar beta hcg

Mrb arkadaslar. Adetime 6 gun kala kanda beta hcg degerim 24 cikti. O gunun sabah tekrar yaptrdm yani adete 5 gun kala beta hcg 29 cikti. Doktor kimyasal gibi duruyo ama rahim kalinlogin iyi dedi. Reglime su an 3 gun var ama dun geceden beri camasirimda acik kahverengimsi pembe gibi lekelnmeler var. Sizce bu durum nedir yardimci b olun lutfeenn :(
  3. bana yardjm edin lutfen

bana yardjm edin lutfen

Selamlar. hemen ozet geciyorum . Aktif bi cinsel hayatim var evli degilim yasim 24 . Erkek arkadasimla iliski yasadim hamilelik riski tasiyacak bi durum olmadi mayisin sinunda ikiski yasadjk normalde adetim ayin 6 si ( bir iki gun once yada sonrada olabikiyor ) nisanin 6 snda kahverengi bi akinti geldigini frkettm . Adet gibi degildi . Ama yaklasik uc yada dort gun bu akintu geldi . Onun...
  4. yardimci olun lutfen

yardimci olun lutfen

Selam.ilk once cok ozur dilerim.benim soukalginligim oldugu icin adetim hep gecikir,aylarca gelmedigide olur.sevgilimle surtunmeyle iliski yasadik uzerimde pantolon vardi.bowalma oldu ama hic vajinama gelmedi zaden elbise vardi sadece galiba elime bulasmisdi.ben banyoya gitdim elime su dokdum ve vajinami yikadim.bu durumda hamile kalinirmi ??? Hala adet gormedim zaten duzensizde...
  5. lutfen yardimci olurmusunuz nedemek bu?

lutfen yardimci olurmusunuz nedemek bu?

Arkadaslar burda nedemek istiyolar ne anlatmaya? Kemal vede Meltem birlikte cikacaği yolda sikintilar olucak ama bunlari aşarlarsa hayatindaki erkeği olabilir. . Baslarda sikintilari olsa bile zaman ve sabirla iyiklerin baslanğici olucak iyiki olmuş dicek. Meltem sabirli olup kalbini temiz tutmasi lazim..

Sayfayı Paylaş