gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Barcelona Usulü Omlet

Konu, 'Yumurta Yemekleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Malzemeler• 2 adet patates • 6-8 adet siyah zeytin • 6-8 adet yeşil zeytin
    • 1 adet soğan
    • 1 yemek kaşığı salça
    • 3 adet yumurta
    • Tuz
    • Karabiber
    Tarif

Patatesleri soyup kare kare ufak doğrayın, zeytinlerin çekirdeklerini çıkarıp yarım yarım bölün, soğanı kıyın.

Önce patatesleri tavaya bir yemek kaşığı yağla koyup kavurun kızarmaya başlayınca soğanı ve zeytinleri salçayla birlikte ekleyip kavurmaya devam adin. Soğanlar pembeleşince çırpılmış yumurtaları ekleyin tuzunu koyun ve karıştırarak pişirin karabiber ekleyerek servis yapın.

Barcelona Usulü Omlet konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Omlet

Omlet

Bakınız; Yumurta.Rüyada omlet görmek, bir ziyafete davet edileceğinizin işareti olarak kabul edilir. Rüyada omlet görmek, bir ziyafete davet edileceğinizin işareti olarak kabul edilir. Birtakım insanlar size kötülük yapmaya çalışıyor. Dikkat edin.Hastalık, üzüntü, asabiyeti temsil eder.Rüyada omlet pisirdiginizi görmek, büyük bir kismetin kapinizda bekledigine; pisirdiginiz omleti yediginizi...
  2. Barcelo Saray

Barcelo Saray

BARCELO SARAYStatü :Özel BelgeliTelefon :(212) 458 98 00Faks : (212) 458 98 32Adres : YENİÇERİLER CAD. NO:85 34130 BEYAZIT/İSTANBUL E-posta :[email protected] :http://www.barceloturkey.comYazdırılabilir versiyon.Oda ve Yatak 96 Oda, 138 Yatak, 91 Standart Oda,2 Engelli Odası, 5 Single Oda, 91 Double Oda, 27 Sigara İçilmeyen Oda, 3 Delüks Oda, 2 Junior Suit, Oda Özellikleri Direkt Telefon ,...
  3. bebek omleti

bebek omleti

bebişinize yararlı bir mama oldugunu dusunuyorum... şahsen benım minik kuzenım çok sevıyor bunu sizinlede paylasmak istedım bebişlerınıze afıyet olsunn ....=) BEBEK OMLETİ Malzemeler 1 Yumartanın Sarısı 1 Tatlı Kaşığı Sızma Zeytinyağı 1 Tatlı Kaşığı Taze Kaşar Rendesi Hazırlanışı Yumurtanın sarısını akından ayırın. Minik bir tavaya zeytinyağını koyun. Yumurta sarısı ve kaşar peyniri...
  4. İtalyan Usulü Kabaklı Omlet Tarifi Resimli

İtalyan Usulü Kabaklı Omlet Tarifi Resimli

İtalyan Usulü Kabaklı Omlet Tarifi Resimli Selam hanımlar sizden İtalyan Usulü Kabaklı Omlet nasıl yapılır diye soruyorum banada öğretin lütfen.
  5. Resimli İtalyan Usulü Kabaklı Omlet hazırlanışı

Resimli İtalyan Usulü Kabaklı Omlet hazırlanışı

İtalyan Usulü Kabaklı Omlet nasıl yapılır İtalyan Usulü Kabaklı Omlet hazırlanışı Kahvaltı menülerinizi zenginleştirmek ve yeni lezzetler keşfetmek istiyorsanız, o zaman doğru adrestesiniz Melek'ler. Çünkü bu yazımızda İtalyan Usulü Kabaklı Omlet tarifini sunuyoruz :) İtalyan Usulü Kabaklı Omlet malzemeleri: 4 orta boy kabak 6 yumurta 2 baş soğan 1/4 su bardağı soğuk su 1/2 demet...

Sayfayı Paylaş