gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Baş belası siyah noktalar

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Kaç yaşına geldiniz ama siyah noktalarınızla hala başınız dertte mi? Bazı kadınların ciltlerindeki siyah lekeler kozmetik ürün kullanımına rağmen geçmez. İşte size mucizevi öneri: Elma sirkesi. Yarım su bardağı suya, 3 çorba kaşığı kadar elma sirkesi ekleyip iyice kaynatın. Daha sonra ateşi kısın ve başınıza bir örtü örtüp, yüzünüzü buhara tutun. Bu şekilde yüzünüze 15-20 dakika buhar verin.

Daha sonra yarı yarıya sulandırılmış elma sirkesiyle yüzünüzü silin. Bu işlemi haftada 2 kez tekrarlayabilirsiniz. Düzenli olarak yapılan işlem sonucunda siyah lekelerin yok olduğunu ve cildinizin parladığını göreceksiniz.

Siyah noktalara farklı öneriler:

1- Birer tutam kırlangıç otu, ayrık otu bir kaba konularak üzerine beş bardak su ilave edilerek kaynatılır ve bir gece dinlendirdikten sonra siyah noktaların üzerine sürülür.
    2- Birer tutam nane, yabani kekik yaprağı, ıhlamur bir kaba konulup yeteri kadar su ilave edilerek kaynatılır. Soğuduktan sonra siyah noktaların üzerine sürülür.
    3- Bir adet çok olgun domates ezilir ve ince bir tülbentle süzülür. 1 tatlı kaşığı gliserin ve iki damla asilbent tentürü katılıp karıştırılarak şişeye doldurulup kullanılmak üzere saklanır. Cildin siyah noktalı kısımlarına bol miktarda sürülür.

hurriyet.com

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Baş belası siyah noktalar
    ellerine sağlık..

3. filizzz

filizzz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yapanlar var mı işe yarıyor mu acaba? :(

4. merve1903

merve1903 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
Baş belası siyah noktalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. başımızın belası baş ağrıları

başımızın belası baş ağrıları

kafa uyuşmasının nedenleri baş uyuşmasının nedenleri başın arkasında ağrı başın baş yanmasının sebepleri Yaşamının herhangi bir döneminde baş ağrısından yakınmayan insan yoktur. Ancak baş ağrılarını iki şekilde değerlendirmek gerekir. Birincisi çeşitli hastalıkların bulgusu olarak baş ağrısı, ikincisi ise başlı başına bir hastalık olarak baş ağrısı. Birinci gruptaki baş ağrıları genellikle...
  2. Siyah Noktalarla Başınız Dertte mi?

Siyah Noktalarla Başınız Dertte mi?

elmasırkesının faydaları noktalarla isim yazma Siyah Noktalarla Başınız Dertte mi? Kaç yaşına geldiniz ama siyah noktalarınızla hala başınız dertte mi?Bazı kadınların ciltlerindeki siyah lekeler kozmetik ürün kullanımına rağmen geçmez. İşte size mucizevi öneri: Elma sirkesi. Yarım su bardağı suya, 3 çorba kaşığı kadar elma sirkesi ekleyip iyice kaynatın. Daha sonra ateşi kısın ve başınıza bir...
  3. uğur ışılak-başımın belası

uğur ışılak-başımın belası

ömrüm ömrüm başımın belası Sensizi unutmak boşlukla avutmak silinmez yazımsım mümkün mü unutmak bu yolda vurgunum sanma ki yorgunum tek sana küsmedim tek bana dargınım çırandım yakmadım gözündüm bakmadın can çıktı bedenden bir tek sen çıkmadın başımın belası ey gönül yarası unuttum unutmayı ömrümün cezası
  4. Nalan - Baş Belası

Nalan - Baş Belası

Bu bir gençlik hatası değil Hayatımın hatası Seni gördüğüm güne Seni sevdiğim güne Lanet olsun baş belası Olmaz olsun aşk çok acı Bende nasibini alanlardanım aşktan Bende deli gibi yananlardanım aşktan Bende senin gibi aldananlardanım (kaybedenlerdenim) Bitti sözüm kalmadı... __________________
  5. başımızın belası kapkaç

başımızın belası kapkaç

zellikle büyük kentlerde yaşayan kadınların korkulu rüyası olan kapkaççılık için alınabilecek bu önlemleri, hepimizin öğrenmesi gerekiyor... 1. Çantanızın içerisinde yüklü miktarda para ve değerli eşya bırakmayın. 2. Cep telefonunuzu çantanıza koymayın. 3. Alışverişe özellikle tek başına çıkmamaya çalışın. Bir kişi eşya seçerken diğeri çevreye dikkat etsin. 4. Trafiğin yoğun olduğu...

Sayfayı Paylaş