Baskıncı namı boşa denmiyor bana...

Aaaa şok şok şok oldum...valla helal sana handancam:Dbende dedim kardeşine tarot felan baktı ondan anladı diycektim ama yazıalnları okuyunca şok oldum:D:DPeh peh helal sana yaaa.Bu devirde böyle olacaksın yoksa erkeklerin hakkından gelinmiyor:seker:

Gece 04:00 telefonum çalıyorr. Arayan kızkardeşim.
Meleklermekani.com - Baskıncı namı boşa denmiyor bana...
-efendim canım söyle
-abla uyandırdımmı?
-Yok canım bu saatte uyunurmu? güneşleniyordum:D
-abla dalga geçme yaaa:grev:

bu kısıma koptum valla:D:D

Allah hiç bir kadına bu duyguyu yaşatmasın ne denir ki :S İğrenç bir durumdur. aLLAH yardımcısı olsun kardeşinin ve hepinizin...

Teşekürler Rüyam Adminim. Dün avukatımızlada görüştük boşanıyorlar..
Bende hayırlısının bu olduğunu düşünüyorum.

Valla harikasın yaa ne diyim ben sana böyle bişi gerçekten cesaret işi ama doğrusunu istersen seni tanıdığım kadarıyla senden bekleyebileceğim bi şey.Helal olsun bravoo :)

Neden cesaret işi olsun HaYaL . Kaç kişi böyle dedi yaaa. Kızkardeşimin evliliği bitmiş o kızı ben mutlu bırakırmıyım. Bence kim olsa aynı şeyi yapar yada yapmalı. Kimden korkayım ayrıca. Onlar korksun benden. Asla karşındakine zaafını vede korkaklığını belli etmeyeceksin. Yoksa ezilirsin. Dünya sadece erkeklerden ibaret değil. Birşey yapıyorlarsa bunun bir bedelini ödeyecekler. Yok öyle. Dünya sadece onların değil.
İşlerine gelirse valla.

handancam ablam bence çok iyi yapmışsın benimde senin gibi bir ablam ve erkek gibi...ama çok iyi diyorsun dünya sadece erkeklerden ibaret değil ve kadınlar boyun eğmemelii..senii çok tebrik ediyorumm ablamm..ellerine sağlık ve kardeşinde çok şükür etsin ki senin gibi ablası var ve çünkü boşanan olunca bu devirde aile önemsemiyor kızını yada kız kardeşinii..helal olsun sana ablamm..imrendiim sahiplenmene..kardeşininde allah yardımcısı olsun...hakkında hayırlsı olsun

Geri