gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

bayağı bi kalabalık aile:S

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. Bonita

Bonita Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: bayağı bi kalabalık aile:S
    maşallah sürüsüne bereket bu ne böyle:D:D emegine saglık şirine

bayağı bi kalabalık aile:S konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sini

Sini

Yakında evleneceğinize işaret eder. Sini almak ev içinde, eşinizle bazı problemler yaşayacaksınız demektir. Yakında evleneceğinize işaret eder. Sini almak ev içinde, eşinizle bazı problemler yaşayacaksınız demektir.
  2. Bayağı Alakarga (Garrulus glandarius)

Bayağı Alakarga (Garrulus glandarius)

Bayağı alakarga (Garrulus glandarius), kargagiller (Corvidae) familyasından kanat lekeleri mavi ve beyaz, kuyruk sokumu beyaz, kuyruğu siyah bir kuş türü. Uçuşta beyaz kanat paneli, kuyruk sokumu ve siyah kuyruğu ile hemen tanınır. Genellikle tek başına ya da küçük gruplar halinde bulunur, ilkbahar gösterilerinde daha büyük gruplar oluşturabilir. Ormanlar, meyve ve zeytin bahçeleri, büyük...
  3. :S

:S

:küstüm:ablamın japon balıgını dolabın dondurucu kısmına koymustum sonra kuyrugu yapıstı ölmesın dıye ordan cıkarttım bıcakla bu sefer kuyruk dolapta kaldı koptu sonra akvaryuma koydum balıgı kuyruksuz duruyordu ablam gördu ne oldu buna dedı bılmıyorum kuyruk dökuyomus bunlar bazen dedım bu arada buzdolabına bıcakla zarar vermısım dolap bozuldu anneme de solemedım ablama da solemedım...
  4. aile resmi (çok kalabalık)

aile resmi (çok kalabalık)

Bu aile epey kalabalık ama çok şirinler dimi melekler?
  5. çok önemli bi karar ama ben çok kararsııızm :S

çok önemli bi karar ama ben çok kararsııızm :S

Uzaktan Egıtım 2.sınıfa gectım aynı zamanda YGS ye girerek örgün eğitim okumak ıstıyordum..Ikısını de aynı anda okuyup 3 senede 2 okul bıtırmek nıyetındeydım. Istedıgım bölüm degıl de alternatif olarak yazdıgım cıktı. Bölum konusunda pek bilgim yok ne yapacm bılemıyorumm:((( Ek yerlestırme hakkım da yok.Kafam cok karısık, stres yapıyorum :(

Sayfayı Paylaş