gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Bayanlar Nutella'dan Çocuklarınıza Supangle Yapın

Konu, 'Tatlılar' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

nutellalı supangle nasıl yapılır,nutelladan supangle nasıl yapılır,nutellalı supangle tarifi,nutellalı puding tarifi, supangle.jpg

sevgili melekler
    bu tarife bayılacaksınız,özellikle çocuklarınız için çok lezzetli ve pratik bir tarif mutlaka deneyin derim .
    Nutella her birimizin evlerinde mevcut sırf çocuklarımız değil,itiraf edelim ki hepimiz nutella'nın tadına bayılıyoruz,düşünsenize nutella'nın içine girdiği bir supangle nasıl olur? Ben düşünmenize fırsat vermeden bir an önce uygulamanızı öneriyorum:)
    Vakit kaybetmeden tarife geçiyorum

1 lt süt
    1 adet yumurta
    1 su bardağı şeker
    1 su bardağı un
    2 bardak su
    3 kaşık kakao
    5-6 yemek kaşığı dolusu Nutella
    1 tatlı kaşığı sıvıyağ

Süt ,yumurta, şeker ve unu bir tencereye koyup kaynayana kadar karıştırarak pişirin.Pişince ocaktan alıp içine 2 bardak su,nutella,kakao ve sıvıyağı ilave edin.

Mikserle birkaç dakika çırpıp hafif soğuyunca kaselere boşaltabilirsiniz.Dilerseniz Altına sütle ıslatılmış kek parçaları koyabilirsiniz. AFİYET OLSUN.

Bayanlar Nutella'dan Çocuklarınıza Supangle Yapın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çocuktur ne yapsa yeridir

çocuktur ne yapsa yeridir

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Küçük  bayanlara elbise modeli ve yapımı

Küçük bayanlara elbise modeli ve yapımı

şiş:5ve 5,5 numara ölçüler:6-9 aylık bebekler için yapılışı: ön:52 ilmek 5,5 nolu şiş ile başlanıp 5 nolu şiş ile pirinç örgü17 cm örülür(27pirinç sayılır) eksiltme yapılırken kol tarafından örülüpsonra ki ilmekler ikisi bir aradaalınarak devam edilir ön pat için 7 ilmek örülürve 32 ilmek olarak örnek kurulur ön başlangıç5 pirinç 1ters 2 düz 1ters 2düz olarak devam eder iki düzler 1'er...
  3. Supangle Tarifi

Supangle Tarifi

supangle tarifi kolay supangle tarifi tarifleri süpangle yapılışı Malzemeler: 4 kişilik 1 su bardağı tozşeker 4 çorba kaşığı kakao 3 su bardağı süt 2 çorba kaşığı un 1 paket vanilya 2 çorba kaşığı margarin Hazırlanışı: Bir tencerede tozşeker, kakao, süt ve unu mikserle 2-3 dakika çırpın. Daha sonra tencereyi ocağa alın ve orta ateşte tahta bir kaşıkla karıştırarak, muhallebi...
  4. çocuğunuzun gülüşüne yatırım yapın

çocuğunuzun gülüşüne yatırım yapın

İleriki yaşlarda yaşanan ağız yapısı bozuklukları, dudak ve dil fonksiyonlarındaki, çene gelişimindeki sorunların ortak nedeni erken yaşta teşhis... O yüzden çocuklarımızı diş doktoruna götürmekte fayda var...Bir şikayeti olmasa bile. İleriki yaşlarda yaşanan ağız yapısı bozuklukları, dudak ve dil fonksiyonlarındaki, çene gelişimindeki sorunların ortak nedeni erken yaşta teşhis...
  5. Supangle

Supangle

pastane usulü supangle pastane tarifi supanglesi tarifi supanglesi kızlarr ben süt tatlılarınınn hepsini seviyorum fırsat buldukça yapıyorum uamrm sizde denersiniz :D Supangle Malzemeler 4 su bardağı süt 2 yemek kaşığı nişasta 1 yemek kaşığı un 2 yemek kaşığı kakao 1 su bardağından 2 parmak eksik toz şeker 1 paket vanilya 1 paket bitter çikolata 1 yumurta antep fıstığı hindistan çevizi...

Sayfayı Paylaş