gebe
  1. melekinci

melekinci Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    18

Bebeğim dişmi çıkartıyor kızlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında melekinci tarafından paylaşıldı.

bebeğimin diş çıkardığını nasıl anlarım bebeğimin diş çıkaracağını nasıl anlarım diş jelleri kullanmak zararlımıdır lütfen bilgilendirin

2. Tunamtunam

Tunamtunam Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Şimdiden hayırlı olsun bebşinizin dişleri:) canım bebeğinizin salyası artar eli sürekli dişlerindedir kaşınır sert cisimlere damaklarını sürter.Evet bebekler için jeller var bende kullandım kızıma fakat en son noktada kullandım ,ilk önce havuç soy bir parça ver eline dişlerine sürtsün ,salatalık soy ver eline fakat dilim yapma yutacağı şekil olmasın,sert elma dilimi verebilirsin.Buarada zorlayacağı için bünyeyi ateşlenme olasılığı var bebeğin yaşına göre bir ölçek 4-6 saatte bir ağrı kesici ateş düşürücü ver.Unutma canım jel enson çare olsun...

3. Tunamtunam

Tunamtunam Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ayrıca jeller zararlı değil çünkü jeller diş etlerine ince tabaka halnde yumuşak bir şekilde ovularak sürülüyor ve doğal olarak çocuk onu yalıyor hatta yutuyor,bu nedenle tamamen bebekler için düşünülerek üretilmiş geçici tedavi yöntemidir.Enson çare olsun dememin nedeni ise önce doğal yöntemleri dene ,ardından dişlik al faka hijyenine dikkat et 6 sene önce bir dişlik almıştım kızıma dişlik kalın plastikten içi suluydu ,buzdolabında muhafaza ediyordum soğuk soğuk dişlerine masaj yaptırıyordum yıkayıp buzdolabında muhafazaya devam ediyordum bu tarz dişlik al baktın çözüm yok jellere başvur canım.sağlıcakla kal......

4. melekinci

melekinci Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    teşekkürler melikem dediklerini yapcam

Bebeğim dişmi çıkartıyor kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebeğim diş çıkartıyor ağrısız olması için ne yapmalıyım

bebeğim diş çıkartıyor ağrısız olması için ne yapmalıyım

diş çıkartan bebekler bebeğim diş çıkarıyor ne yapmalıyım çıkaran bebeklere ne yapılmalı bebeğim çıkarıyor çıkaran bebeklere yapmalı Bebeğin diş çıkarması 6.ay ile 16.ay arasında süren ve ne zaman başlayacağı belli olmayan bir süreçtir. Bu sürecin başlangıcı kalıtsal özelliklere de bağlıdır. Anne-babanın diş...
  2. Diş çıkarma bebeğim diş çıkartıyor

Diş çıkarma bebeğim diş çıkartıyor

Diş çıkarma kızlar bebeğim diş çıkarıyor galiba sizden ricam Diş çıkarma hakkında bilgiler sunmanızdır.
  3. bebeğim dişmi çıkarıyor yardı edin lütfen

bebeğim dişmi çıkarıyor yardı edin lütfen

İlk diş bebeklerde diş çıkarma ishal yaparmı merhaba kızlar Normalde benim kızım çok uslu bir bebektir tam 3.5 aylık oldu geceeride çok rahat uyurdu ama bu 2 gündğr çok huysuz özelikle geceleri uyku saatleri geldiğinde Emerken mızmızlanıyor ayaklarını vuruyor memeyi çekiyor sürekli salya akıyor ellerini yumruk yapıp agzına sokuyor sizce erkenmi yada dişmi çıkarıyor ellerimi sürdüm ama...
  4. Bebeğimin kesesi görünmüyor kızlar ?

Bebeğimin kesesi görünmüyor kızlar ?

Bebeklerin kesesi kaç haftalıktan yada aylıktan itibaren görünüyor. Benim ortalama 3 haftalık hamişim ama hala görünmüyor pazar günü gitcem doktora acaba gözükür mü =?
  5. 2014 Kız Bebek Odaları

2014 Kız Bebek Odaları

bebek odası modelleri, kız bebekler için bebek odası, bebek karyolası modelleri Şimdi ki bebekler bana göre oldukça şanslı. Bazen daha doğmadan önce dünyaya gelecek bebek için hazırlıklar aylar öncesinden başlıyor. Günümüz de ayrı bir bebek odası yapanların sayısı oldukça fazla... Hal böyleyken mobilya firmaları da farklı renk ve tasarımlarla bebek odası takımları ile mobilya kreasyonlarına...

Sayfayı Paylaş