gebe
  1. busonolsun

busonolsun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

bebeğimi doğumdan 15 dakka önce kaybettim:((

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında busonolsun tarafından paylaşıldı.

arkadaslar daha önce 2 defa düşük yapmıstım hamileliğimin ilk aylarında, sonra ameliyat oldum, uzunca süreler bekledim, bir sürü sancı cektim,psikolojim mahvoldu. cok şüküür ekim ayında hamile kaldım, burdan bir coğunuzla dertleştim, yavrum ilk 3 ay düşmesin diye hergün yalvardım Rabbime, doktor sürekli istirahat verdi hep yattım hamilelikte calısmadım, yattım sıkıntıdan patladım, ama herseye ragmen melek kızıma hersey değerdi, korktum esyalarını alamadım, ama 7.5 ay oldu bebeğim artık basladım esyalarını almaya, herseyini ama herseyiini aldım tek tek, dalin sabunlar aldım, makina da herseyini yıkadım tek tek herseyini ütüledim, dünyanın en güzel ütüsüydü o, dolabıma tek tek yerlestirdim, bebek arabasını evde arada sürdüm, battaniyesine sarıldım, tulumuna sarıldım sarıldım uyudum, cok mutluydum çokkkkkk, 2 temmuz sabahı hersey iyiydi benim için, tansiyonum biraz yüksekti, ilac aldım bolca, azcık yemek yedim bebeğim hareket ediyordu,kafası elime geldi, oksadım oksadım oksadım, huzurla gittim uyudum, cünkü yarın 3 temmuz eşimin doğum günüydü, ona hediye alıcaktım, saat aksam üstü 4.5 da aniden suyum geldi, hemen eşimi aradım, eşim geldi, hastaneye yetiştik, tam 1 saatlik yol vardı aramızda hastaneyle, sansıma doktorum yoktu baska doktora girdim, bebeğime baktı acılmam yokmus, catım darmıs, bebek kakasını yapmıs, ama hareketliydi bebek, doktor beni nst ye gönderdi, eger bebek iyiyse bekleyecektim acıkmayı sezeryana alıncaktım, eger kötüyse beni hemen alıcaklardı sezeryana, nstye girdim, o kadar sevincliydim ki sanki doğuma değil gezmyee gidiyorum, ohhh ohhh diyordum, dualar ediyordum, nst de bir o hemşire geldi bir o hemşire kimse bişey demiyor, bagırdım bebeğim iyimi die,ii diyorlar ama sonra doktoru cağırdılar, ultrason cihazı geldi, ben durun bunaldım dedim, ama hayatımda hiç o kadar bunalmamıstım,klimayı aactılar, neyse doktor baktı baktı ses yok baktı baktı ses yok, ve bir laf KONUSMAMIZ LAZIM dedi, eşim ne oldu dedi, BEBEK ÖLMÜŞ dedi, eşim bu olmamalı dedi, kendimi sedyede vurdum heryere , 9 aylık yavrum artık yoktu, az sonra doğuma giricek ve kundakta yavrumu değil, kefende alıcaktım kızımı, nasıl dayanırdım buna,benim bebeğim olmayacakmı, cok moralim bozuk çokkk, bana ne olur bir akıl verin ne yapayım nasıl dayanayım bu acıya...

burçinduman bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    canımmm allah sana sabır versin dayanılması çokk güç bir durummm ne desekk boşş ama üzülme yi,ne olacak bebeğin hem cenette gitti kuzun sana şefaatçi olacak inşallah üzülme allah verdi o aldıı ve yine verecekk sana bebişş başın sağolsun cnaımm allah sabır versin :((

AYŞEDEN bunu beğendi.
  3. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    inna lillahi ve inna ileyhi raciun....topraktan geldik yine toprağa dönücez...sabret gülüm sakın isyan etme...Rabbim dayanma gücü versin.. yeniden anne olmak için kısa zamanda topla kendini...Sen şanslı bir annesin unutma...O cennette seni bekliyor olucak sana kevser şarabını içirmek için cennetin kapısında beklicek...dicekki Ya Rab annem olmadan ben girmiyorum cennetine dicek...Rabbim o sabi meleğininn yüzü suyu hürmetine koyacak seni cennetine...Dua ile....

melekinci, yakışıklım ve CeMoŞ bunu beğendi.
  4. tekqerceqiim

tekqerceqiim Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    164
    Ödül Puanları:
    43
    Canim böyle bi durumda bence söylencek laf yok die düsünüyorum bende suan 4 bucuk aylik hamileyim ve senin yazdiklarini okurken agladim bende bir kere düsük yaptim Rabbim ins bebeginin yerini doldurucak bir bebk nasip eder en kisa zaman da Rabbim

5. busonolsun

busonolsun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    cok sağolun kızlar, beni tek ayakta tutan sey zaten meleğimin cennette ebedi olarak kalacak olması, tek tesellim Allahımın onu her zaman koruyacak olması, onun için ayakta kalmam iyi bir insan olmam daha da iyi bir insan olmam gerekiyor, bende cennete girip kızımı görmem lazım, onu bu dünyada koklayamadım, öbür tarafta ona doymam lazım. bugün daha da kötüyüm yarın psikiyatrisste gidicem insallah faydası olur, umarım kimse yasamaz bunu evlat acısı cok ama cok farklı bir sey, hiçbiryere sıgamıyorsunuz, içiniz sürekli korla dağlanıyor, kaçmak istiyorsunuz kaçamıyorsunuz, öylesine bir dertki care kesinlikle yok,teselli yok,derman yok, tek care Allah inancım, demekki Rabbimin bir bildiği var diyorum, insallah bebeğim cennettedir şimdi,baska beni mutlu edecek bir sey yok cünkü

6. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Inna lillahi inna ileyhi raciun dönüş yine rabbize canım üzülmemeye calış ve bir sonraki hamileliğinde sürekli dr kontrolünde ol gerekirse sezeryan ile dünyaya getir benim ablamda aynısı oldu bir farkla onunda bebek kakasını yapmıştı suluğundan cıkmış hatta bebek kakasını yemişti onuda kalp atışına baktılar acil ameliyata hemen bebeği kurtardılar neyseki ablam ondan sonrada bir hamilelik yaşadı ve onuda doğumdan 15 gün önce sezeryan ile kontrollü olarak dünyaya getirdi çok şükür dicem oki rabbim sana hayırlı bir bebek daha versin rabbim onu kucağına almayı nasip etsin inşallah

CeMoŞ bunu beğendi.
  7. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

buson dicek bişey bulamıyorum gerçekten.belki evli değilim annede değilim ama yinede bişeyler yazmak istedim destek olmak istedim sana.ilerde bende anne olucam inşallah.Allah sana sabır versin buson.kocanada sanada inşallah iyi ve sağlıklı bir evlat nasip etsin rabbim.merak etme tekrar olucak bebeğin ve onu kucağına alıcaksın.sadece sabret ve hep olumlu düşün.

8. _MaYa_

_MaYa_ Forum Okuru

cok üzücü bir durum ne desem bilemedim :( ALLAH TEKRARINI YASATMASIN INSALLAH,
    SAGLIKLI HAYIRLI EVLATLAR NASIP ETSIN(AMIN) uzmeyin kendinizi diyecegim ama uzulmeyecek gibi degil,
    RABBIM HERSEYIN HAYIRLISINI NASIP ETSIN kader kismet boyleymis INSALLAH bundan sonra saglikli hayirli evlatlarin olur ALLAH GONLUNE GORE VERSIN(AMIN)...

9. busonolsun

busonolsun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    bebeğimin mezarı eşimin babasının memleketinde ve bize mesafesi 2 saat kadar, azıcık toparlanayım hemen yola cıkıcam gidip görücem kuzumu,meleğimi. neyse eşiimin teyzesi geldi memleketten evden cıkarken bana dediki, toparla kendini üzme sakın dedi, ben hergün varıyorum yanına dedi, o an mmahvoldum,yanlız bırakmıyoruz merak etme dedi, koşarak tuvalete gittim, hıckırıklara boğuldum, carsamba ya da yarın yola cıkıcam gidip bakıcam, nasıl olucak bilmiyorum nasıl dayanıcam bilmiyorum...

10. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Buson,
    Evlat acısıyla imtihan edilmektesin ve inşaallah derecen yükselmekte. Allah (C.C.) sabredenlerin yanındadır unutma. Eğer nasibinde varsa sağlıkla bebeğini-bebeklerini kucaklarsın inşaallah. Ve inşaallah kızın da sana şefaatçi olacaktır mahşerde...

Peygamber Efendimiz (asm) buyurur ki:

“Şüphesiz ben, Cennet kapısında durup girmemekte ısrar eden bir düşük çocuğa varıncaya kadar diğer ümmetlere karşı sizin çokluğunuzla iftihar edeceğim. Bu çocuğa: “Cennete gir!” denilecek. O da: “Yâ Rabbi, Annem babam da girsin.” diyecek. Bunun üzerine ona: “Anneni ve babanı da alarak Cennete gir.” denilecektir.
    (Câmiü’s-Sağîr, 3/2364, 8. Mektûbât, s. 80.)

Peygamber Efendimiz (asm) küçük yaşta ölen çocuklarla ilgili buyurdu ki:

*“Mü’minlerin ölen çocukları Cennette bir dağdadırlar. Kıyamet Günü babalarına teslim edilinceye kadar bakımlarını Hazret-i İbrahim (as) ve hanımı Sâre üzerine alır.”
    (Câmiü’s-Sağîr, 1/634, 2. Câmiü’s-Sağîr, 1/635.)

*“Ümmetimden bir adam gördüm ki, terazisinin iyilik kefesi hafif gelmişti. Küçük yaşta ölen çocukları geldi ve terazisini ağırlaştırdı.”
    (Câmiü’s-Sağîr,2/1456, 4. Câmiü’s-Sağîr, 3/2481.)

*“Ergenlik çağına gelmeden önce ölen çocuklar, Cennette çok canlı ve hareketli balıklar gibidirler. Birisi babasını karşılar, elbisesinden tutar, Allah ebeveynini de kendisiyle birlikte Cennete koyuncaya kadar bırakmaz.”

prenses 1989, melekinci ve AYŞEDEN bunu beğendi.
  11. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113

çok güzel bir paylaşımdı aydınlattığın için teşekkürler arkadaşımızda biraz teselli olur

12. busonolsun

busonolsun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    titan ve diğer arkadaslar cok sağolun, titan yazdıklarını ben de okumustum netten ama tekrar okumus oldum cok sağol uğrasman için, bir süre dinlenicem, suan ilaçlara basladım ilac beni sürekli uyutuyor, ve düşünücem, eşimle de sıkıntılarım vardı aslında, evliliğimi gözden geciricem, eger devam etme kararı alırsam en az 8-9 ay sonra tekrar bir bebek sahip olmayı düşünücem, gelecek bebeklerim için saglıklı olmam gerekiyor, kızlar bu arada vucudumu görseniz aglarsınız,her yerim yara oldu üzüntüden,

13. busonolsun

busonolsun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    aslında kimseye birsey demiyorum ama eşime de cok kızgınım, tansiyonum cıkınca zaten bütün sıkıntılarım basladı ve tansiyonumu baslatan olay eşimin tesadüfen bilgisayrda acık bir msn ini yakaladım ve hep baska kızlar vardı 7 tane, bir kızın agzını aradım yan ilçeden biriymiş gecen aksam telde konustuk ya falan dedi bana,eşime bunu söyledim özür dilemek yerine üste cıktı bagırdı cagırdı hersey öyle basladı, sonraki gün tansionum basladı, bana o halde deli gibi bağırmıstı, birsey olursa bebeğe görürsün demişti, ve son 2 hafta sürekli benle kavga etti, benim tansionum varken eve hep cok geç geldi gezdi tozdu, ben kızınca gene ben suclu oldum, bebeğim ölmeden 2 gün önce bana öyle bir bağırdıki sadece sabah uyandırmadım die, 3 saat hiç durmadan azarladı beni basıma vurdu,yapma artık tansionum cıkıcak bebeğime bişi olcak dedim, sen anca bebekle beni tehdit et nasılsa doğur 2 ay sonra boşucam seni dedi, seni sevmiyorum dedi, evimizi ben kendim almıstım, evin parasının yarısını da alcam dedi,bu ev kızımın dediim kimseye vermem dedim, aksam eve geldi gene benle tartıstı özür dilemesi gerekirken, hatta hastane cantasını hazırlamıstım, bebeğimle benim esyalarım vardı içinde boşalttırdı bana valizi, ben ne umutlarla hazırlamıstım o valizi, kendi esyalarını koydu evi terketcekti, sırf gösteriş yaptı evide terketmedi, esylarını da ben yerlestirdim sonra dolaba, sonra sabah 11den aksam 9 a kadar benle kavga edip, özür bile dilemeden, kendi kendine baarıstı benle, utanmadan yaptığım yemeği de yedi defoldu gitti işe, aksam geldi yattı, sadece 1 gün sonra kızım öldü, kimseye demesem de aslında sebep bence o kavga olabilri, o kadar cok bagırdıki kesin tansiyonum fırladı,cünkü çok ağladım, şimdi düşünücem evliliğimi , iyiki siz varsınız da sizle paylasıyorum ailem bilse kahrolurlar, Allahım bana 3 sefer de nasip etmedi bebek artık bu adamı boşamam gerkiyor diye düşünüyorum RAbbim bana böyle bir işaret yolluyor bence

yakışıklım bunu beğendi.
  14. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    yaşadıklarını okudum ve tüylerim ürperdi canım.yuvayı dağıtmak çok zor evlenmek gibi ama eğer olmuyorsa sana şiddet uyguluyorsa seni umursamıyorsa bence bırak gitsin.yine evleneceksin elbet.demesi kolay denilebilir ama bi kadının eğer gidecek yeri varsa ve ailesi arkasındaysa çekmesin böle şeyleri.çok gurur kırıcı.evladınıda kaybetmen üstüne cabası.ama inanki herseyde bi hayır vardır.bize şer gibi gözüken şeyler aslında hakkımızda en hayırlısı oluyo bazen.rabbim hep yanında olsun.minik kızın şimdi cennette için rahat olsun canım :(

yakışıklım bunu beğendi.
  15. busonolsun

busonolsun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    evet gercekten tek tesellim kızımın melek olması Rabbimin onu hep cok sevicek olması

bebeğimi doğumdan 15 dakka önce kaybettim:(( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doğumdan önce bebeğin rabbiyle konuşması

doğumdan önce bebeğin rabbiyle konuşması

doğumdan bir gün önce bebeğin rabbiyle konuşması bebeğin rabbiyle konuşması doğumdan önce allah la dünyanın en güzel melekleri annelere ve hepsi birer anne adayı olan hamiş melekler için.... doğumdan önce bebeğin rabbiyle konuşması; Allahım dünyaya gideceğim ve orada ne yapacağımı bilmiyorum. * Ben senin için bir melek yarattım ve o seninle ilgilenecek. Allahım onların...
  2. Hatice Sultan Bebeğini Kaybetti

Hatice Sultan Bebeğini Kaybetti

hatice sultan, bebeğini nasıl kaybetti, muhteşem yüzyıl, hakkında, bölüm özeti Meleklerim nasıl üzüldüm Hatice Sultanın haline nasılda mutlu olmuştu bebeğim olcak diye :( Muhteşem yüzyılda yeni çeri isyanına karşılık olarak ailesinin ve hatice sultanın merdivenlerden düşüp zarar görmesi bebeğinini kaybetmesi ve leo nunhatice sultanı korumal amacıyla kucagına aldıgı sırada vurulması...
  3. Bebeğimizin doğumdan önce Allah ile konuşması

Bebeğimizin doğumdan önce Allah ile konuşması

AYY kıyamam bakın nasılda korkuyor doğmaktan bizde onları 4 gözle bekliyoruz asıl onlar bizim meleklerimiz :D Doğacak bebek doğumdan bir gün önce Allah ile görüşür: ''Allah'ım gidecegim ve orada ne yapacağım bilmiyorum.'' *Ben senin için bir melek yarattım ve o seninle ilgilenecek ''Allah'ım onların dilini bilmiyorum.Onlarla nasıl anlasacagım,nasıl... iletisim kuracagım?'' *Senin için...
  4. lütfen yardım bebeğimi kaybettim:(((

lütfen yardım bebeğimi kaybettim:(((

30.uncu haftada katnımda bebeğim öldü sezaryenle alındı tekrar hamile kalıp bebeğim olsun istiyorum fakat doktor 6 ay beklememi söyledi benim gibi ölü doğum yapan varmı tekrardan bebek sahibi oldumu cvp larınıza çok ihtiyacım var etrafınızda 2 inci sezaryenla arka arkaya doğum yapan varmı bi sıkıntı yaşamışmı kendisi
  5. Ebru Gündeş Bebeğini Kaybetti

Ebru Gündeş Bebeğini Kaybetti

ebru gündeşin bebeği öldü, ebru gündeşin bebeği öldümü, ebru gündeşin hamileliği Reza Zarrab ile evlliliğinden Alara ismin de bir kız evladı sahibi olan ünlü sanatçı Ebru Gündeş, geçtiğimiz günlerde ikinci hamileliğinin şokunu ve sevincini hayranları ile paylaşmıştı. Yoğun iş temposuna ara vermiyeceğini de belirten Ebru Gündeş cehpehesinden ne yazık ki çok üzücü bir haber geldi. 9 Haftalık...

Sayfayı Paylaş