gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bebeğimi inek sütüne alıştırmak istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar bebeğimi inek sütüne alıştırmak ve hazır şu paketteki sağlıklı sütlerden vermek istiyorum ama benim kız bir türlü mamadan vazgeçmiyor. Yaklaşık iki yaşında ve hala milupa junior mama veriyorm. Bütçemizi de biraz aştığı için inek sütü vereyim diyorum. Sizler bebeğinizi inek sütüne nasıl alıştırdınız. Neler yaptınız bana yazar mısınız ?

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Bu dertten bende yakınıyorum. 20 aylık oldu ikizlerim ama halen milupa junior mama yiyorlar. Birden fazla sütle ilgili denemem fiyasko oldu çünkü sevmediler ve içmek istemediler. Yaza doğru tekrar deneyip mamayı kesmeyi düşünüyorum. Mama olmayınca sanırım mecbur içecekler:D:D

Bebeğimi inek sütüne alıştırmak istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnek sütü ..

İnek sütü ..

İnek sütünün pH değeri 6’dır.
  2. İnek sütü yerine eşek sütü

İnek sütü yerine eşek sütü

omega, eşek sütü, inek sütü,bilim, hakkında,detaylı bilgi burada İnek sütü yerine eşek sütü alternatif olabiliyormuş meleklerim.. İtalya’da yapılan araştırmaya göre omega 3, kalsiyum ve protein açısından zengin eşek sütü, inek sütüne alternatif olabilir. Hipokrat’ın burun kanaması ve yılan sokmasına karşı ilaç olarak önerdiği eşek sütünün, Kleopatra’nın efsanevi süt banyosunun hammaddesi...
  3. inek sütü veren varmı

inek sütü veren varmı

selam hanımlar acaba aranızda 1 yaşından önce bebeğine inek sütü veren varmı sakıncalı diyorlar acaba sakıncaları nelerdir bende bebeğime versem bişey olurmu acaba
  4. Bebeğinde inek sütü alerjisi olan var mı aranızda ?

Bebeğinde inek sütü alerjisi olan var mı aranızda ?

Melekler, merhaba bebeğime inek sütü alerjisi teşhisi kondu. Kahvaltı için milupa 8 tahıllı mama ile neocate karıştırıyorum. Ayrıca yumurta veriyorum. Akşam da pirinçli mama ve neocate karışımı. Aralarda da emiyor. Sizler öğünleri nasıl düzenlediniz yardımcı olabilirmisiniz ?
  5. Bebeğe  inek sütü içermek doğrumu?

Bebeğe inek sütü içermek doğrumu?

bebeklere inek sütü verilirmi,bebeklere inek sütü içirilirmi,bebeğe inek sütü içirmenin zararları,bebeklere inek sütü ne zaman verilir,inek sütü ve bebek beslenmesi Bilim adamları, inek sütünün 1 yaşın altındaki çocuklar için çok tuzlu olduğunu ve bu yaş grubundakilere verilmemesi gerektiğini bildirdi. İngiltere Bristol Üniversitesi araştırmacıları 1200 yeni doğmuş ve 8 aylık...

Sayfayı Paylaş