gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebeğin ne zaman doğacağın hesaplama şekli nasıl yapılıyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar bebek düşünüyoruz. Gerçi üç ay oldu hala bir kıpırdanma yok ama, bebeği düşündüğümden dolayı dedim ki araştırayım. Şimdi şunu sormak istiyorum sizlere , bir bebeğin ne zaman doğacanının hesaplama olayı nasıl yapılıyor. Bu hususta bana yardımcı olur musunuz. diyelim ki bugün hamile kaldım bebeğin doğacak tarihi nedir ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

bebeğin ne zaman doğacağın hesaplama şekli nasıl yapılıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğacak olan bebeğinizin yatağı nasıl olmalıdır?

Doğacak olan bebeğinizin yatağı nasıl olmalıdır?

bebek yatağı nasıl olmalı sağlıklı bebek yatağı nasıl olmalı Doğacak olan minik bebeğinizin de şöylee rahat ve keyifli bir uykuya ihtiyacı vardır.Gece rahat bir uyku çekebilmesi için bu tavsiyeler minik melekleriniz için... Bebek Karyolası: Karyola kesinlikle sağlam olmasına dikkat edin. Aksi takdirde, bebeğiniz biraz kımıldamaya, tekme atmaya ya da tırmanmaya başladığında karyola...
  2. Yumurtlama Günü hesaplama nasıl yapılıyor kızlar ?

Yumurtlama Günü hesaplama nasıl yapılıyor kızlar ?

Kızlar 4 aydır evliyiz ve bebek istiyoruz. Ama ben yumurtlama günü yada günleri hakkında bilgi sahibi değilim. Yumurtlama günü hesapla ması nasıl yapılıyor. Yumurtlama günü ilişki olmak zorunda mı nasıl hesaplayacam bana biraz bilgi verin lütfen. Biraz önce bir konu daha açmıştım umarım ikisinede cevap alabilirim.
  3. ay burcu nasıl bulunur hesaplama  nasıl yapılıyor

ay burcu nasıl bulunur hesaplama nasıl yapılıyor

Kızlar ay burcu nasıl bulunuyor ve hesaplaması tam olarak ne şekilde yapılıyor teşekkürler.
  4. 2012 Oyp Hesaplama nasıl yapılıyor

2012 Oyp Hesaplama nasıl yapılıyor

Merhaba arkadaşlar hepinize iyi bir gün geçirmenizi diliyor ve sizden 2012 Oyp Hesaplaması nasıl yapılıyor diye yardım ya da bilgi rica ediyorum.
  5. Yazın Doğacak Bebeğinizi Nasıl Giydirmeniz Gerekiyor ?

Yazın Doğacak Bebeğinizi Nasıl Giydirmeniz Gerekiyor ?

yaz bebeği nasıl giydirilmeli yaz bebekleri ne giyer yaz bebeği Sevgili melekler, yaz aylarının en sıcak günlerini yaşadığımız şu dönemde gebe meleklerimiz mutlaka büyük zorluklar çekiyorlardır. El-ayak şişmesinden, isiliklere kadar çekilen bu sıkıntılar emin olun bebeğinizi kucağınıza aldığınızda unutulacaktır. Eğer bebeğiniz yaz bebeği olacaksa onu da sıcaklar bekliyor demektir. Eğer...

Sayfayı Paylaş