gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

bebeğiniz size tepki veriyormu?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

anne karnında bebek hareketleri bebek tekmelemesi

selam kızlar;
    bebeğiniz özelikle son aylarda siz konuşunca tepki veriyormu
    benimki pek tınlamazdı beni :)

bebeğiniz size tepki veriyormu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeklerde Reflex ve Tepkileri

Bebeklerde Reflex ve Tepkileri

bebeklerde titreme bebeklerde ayak titremesi bacak titremesi el titreme neden olur Yeni doğan bebeğinizin hareketleri reflekslerle yönetilmektedir. Yanağını okşarsanız bebek uyarılacak ve emmeye çalışacaktır. Ayak tabanlarına değerseniz dizleri ve ayakları bükülecektir. Birden bir gürültü çıkarırsanız bebeğinizin başı geriye düşecek, boynu uzayacak ve kollarıyla bacakları dışa doğru sallanıp...
  2. Tepkiler :)

Tepkiler :)

KLASİK TEPKİ: Sıraya geç kardeşim NEOKLASİK TEPKİ: Şeker kardeşim sıraya geçiver REALİST TEPKİ: Sıra var SURREALİST TEPKİ: Sallandıracaksın bunlardan ikisini kızılay da bak bir daha yapabiliyorlar mı? ROMANTİK TEPKİ: Beyefendi galiba sırayı görmediniz NATURALİST TEPKİ: Sırana geç MODERN TEPKİ: Efendim insanımız eğitimsiz. Halbuki Avrupa da POST-MODERN: Sırana geç lan ayı!...
  3. bebeklerinize demir ilacı veriyormusunuz?

bebeklerinize demir ilacı veriyormusunuz?

Bebeklerde vitamin Demir ilacının faydaları merhaba kızlar bebeğim 3.5 aylık bu ay kontrollerinde doktoru d vitamini verdi ama tadı okadar iğrençki benim bile midem bulandı açıksası ve hiç vermek gelmiyor içimden sizinkiler nasıl yada kullanıyormusunuz
  4. bebek ilk görme tepkilerini nezaman verir?

bebek ilk görme tepkilerini nezaman verir?

slm. birşey soracağım; bir bebek ilk görme tepkilerini nezaman verir?
  5. Size Laf Atılsa Ne Tepki Verirsiniz?

Size Laf Atılsa Ne Tepki Verirsiniz?

Sevgili melekler, diyelim yolda yürüyorsunuz, densizin teki size laf attı. Tepenizin tası attı, hırsınızdan kudurdunuz! Peki ne yaptınız? Böyle bir olayı yaşayanlar eminim daha reel cevap vereceklerdir ama yaşamayanlar da şöyle bir düşünsün bakalım, böyle bir durumda ne yaparlardı? :D:D

Sayfayı Paylaş