gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebeğinize nasıl bir kahvaltı hazırlıyorsunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlarım ben nazlı, bebeğimin yavaş yavaş ek besin zamanı geldi artık ben mamalardan vs tek düze verilen sütlerden vaz geçmek ve kahvaltı yaptırmak istiyorum. Allahtan iştahı yerinde bi bebek. Peki kızlar özellikle en önemli öğün olduğunu düşündüğüm sabah kahvaltıları için bebeğime neler verebilirim. Siz bebeğinize nasıl bir kahvaltı hazırlıyorsunuz ?

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Eğer bebeğinizin dişleri varsa işiniz daha bir kolay olacaktır. Siz kahvaltıda ne yiyorsanız bebeğinize de yedirebilirsiniz. Benim kızında maşallahı var şu an 20 aylık ve ne verirsek yiyor çok şükür. Migrostan onlara özel küçük organik domateslerden alıyoruz. Çok seviyorlar hatta içini yiyip kabuğunuda elimize veriyorlar hahaha
    Peyniri ve yumurtasını da eksik etmemek lazım. İçecek olarak ben bazen açık bir çay yada adaçayı, ıhlamur gibi içecekler veriyorum.

bebeğinize nasıl bir kahvaltı hazırlıyorsunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kahvaltı

kahvaltı

l ½ Dilim ekmek l 1 tane katı pişmiş yumurta sarısı (İlk önce sarısının 1/8’ i ile başlanır ve her gün yavaş yavaş arttırılarak devam edilir) veya l 1 Çay kaşığıüzüm pekmezi l 2 çorba kaşığı taze meyve suyu l Tuzu alınmış bir parça beyaz peynir
  2. bebekler için kahvaltı

bebekler için kahvaltı

bebeklere kahvaltı bebekler için kahvaltı önerileri bebek çeşitleri bebekler için çeşitleri bebek kahvaltısı Kahvaltı sadece biz erişkinler için değil bebek beslenmesinde de atlanmaması gereken bir öğün. Ek gıdaya başladıktan bir süre sonra bebeklerimize kahvaltı vermek istiyoruz. Önce çeyrek yumurta sarısı ile başlıyor daha sonrada miktar ve çeşitleri arttırarak devam ediyoruz. En sonunda pek...
  3. Nasıl bir bebektiniz?

Nasıl bir bebektiniz?

Koç (21 mart-20 nisan): Diğer bebeklere göre acelecidir. Çabuk konuşup, çabuk yürürler. İnatçı kişiliğini küçüklüğünden itibaren gösterir. Sevgi gösterilerini çok sever. Cömert olduğundan paylaşmakta zorluk çekmez. Kitaplara düşkündür. Hayal gücü kuvvetlidir, sert, pratik ve idealisttir. Ona bütün şefkatinizi ve sevginizi verin, asi karekteriyle baş etmenin tek yolu onu sevgiye boğmaktır....
  4. Bebeğine albüm hazırlıyor

Bebeğine albüm hazırlıyor

tuğçe güderin bebeği Çok şeker bi kız allah yavrusunu kucağına almayı nasip etsin:) HAMİLELİĞİN 7. AYINDA OLAN MANKEN TUĞÇE GÜDER, BEBEĞİNE FOTOĞRAF ALBÜMÜ HAZIRLIYOR. 7 aylık hamile manken Tuğçe Güder anne olmak için gün sayıyor. Podyumların çikolata renkli mankeni Tuğçe Güder, hamileliğinin 7. ayına girerken, rahat ve sağlıklı bir doğum yapmak için eşi Uğur...
  5. Kova Burcu Bebeği Nasıl Bir Bebektir?

Kova Burcu Bebeği Nasıl Bir Bebektir?

kova burcu kova burcu bebeği kova burcu bebekleri kova burcu bebeği özellikleri kova burcu bebekleri özellikleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Doğum çantanızı hazırladınız, doğum doktorunuz ve hastane de ayarlandı. :) Geri sayım başladı :) İçinizde bir kıpırtı, heyecan. İlk defa anne olacaksanız ilk sancıda hemen hastaneye koşmanıza gerek olmadığını bilmelisiniz. Zira yalancı doğum...

Sayfayı Paylaş