gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Bebek İstiyorum İlişkiden Sonra İdrar Yapmak Sakıncalımı?

Konu, 'Gebelik' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bebek sahibi olmak isteyenlerin birçoğu bu isteklerine kısa sürede kavuşurken bazıları için bu süreç biraz zaman alabiliyor. Bebek isteyenlerin bize yönelttiği sorulardan biri de "ilişkiden hemen sonra idrar yapmak sakıncalımı" doğrultusundadır. Bebek için farklı yöntemler deneyen çiftler için kafalarını karıştıran bu soruya geçmeden önce sizlere öncelikle şöyle bir tavsiyem olacak...

Kesinlikle her ilişki de bebek olacağı yönün de kendinizi kasmayın ve psikolojik olarak kendinizi rahat tutmaya bakın. Uzmanlara göre bebek isteyenlerin bu arzularına kavuşamamak için kadının psikolojisinin çok önemli olduğunu vurguluyorlar.
    hamile-kalmak-isteyenler-ne-yapmali.jpg

İlişkiden sonra idrar yapmak genellikle önerilmeyen durumların içinde yer alıyor. Bunun nedeni ise elbette hemen ayağa kalkmanız ve tuvalette oturmanız dolayısı işle spermlerin dışarıya çıkıyor olması olacaktır. Sizler hamile kalmayı daha hızlı bir şekilde yapmasına olanak vermek istiyorsanız o halde ilişkiden sonra bir süre sonra yatakta yatmalı ve hatta ayaklarınızı havaya kaldırmalısınız

Daha sonrasında ise bir süre dinlenebilir ve kalkıp idrarınızı yapabilirsiniz. İlişkiden hemen sonra idrar yapmamak mı gerekir gebelik istiyorsak tarzında sorulara aslında en doğru yanıtı almış olacaksınız. Mümkünse ilişkiden önce tuvalete gidebilir ve sonrasında biraz dinlenebileceğinizi bilmeniz en doğrusu olacaktır.

Bebek İstiyorum İlişkiden Sonra İdrar Yapmak Sakıncalımı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 4 haftalık hamileyim ama 2 gün sonra yolculuk yapmak istiyorum

4 haftalık hamileyim ama 2 gün sonra yolculuk yapmak istiyorum

mrb arkadaslar burayı yakından takip ediyorum ve hrkesin yorum yapıp yardımlasmasını cok begeniyorum.o yüzden cevremden cok buran daha bilgili ve daha yardımcı olacak insanları bulacagımı düşündüm umarım yardımcı olursunuz.sorum su 4 haftalık hamileyim ama 2 gün sonra yolculuk yapmak istiyorum yaklasık 4 saat sürecek sizler yapmısmıydınız nelerte dikkat etmeliyim yapmamalı mıyım ?tesekkür edrim
  2. Lohusalıkta ilişki sakıncalımıdır?

Lohusalıkta ilişki sakıncalımıdır?

lohusalıkta ilişkiye girilirmi,hamilelikte ilişkiye girilirmi,lahosalıkta ilişkiye girmek zararlımıdır,lohusalıkta ilişkiye girme sakıncalımıdır hakkında bilgiler Gebeliğin ilk üç ayında cinsel arzularda genel olarak bir azalma gözlenebilir. İkinci üç ay boyunca, cinsel dürtülerde bir takım değişiklikler meydana gelmeye başlar. Göğüslere ve cinsel organlara giden kanın artışıyla...
  3. İlişkiden sonra idrarımı yaptım hamile kalırmıyım?

İlişkiden sonra idrarımı yaptım hamile kalırmıyım?

ilişkiden sonra idrar yapmak gebeliği önlermi,ilişki sonrası tuvalate gitmek gebeliği önlermi,ilişki sonrası hemen kalktım hamile kalımıyım,ilişkiden sonra idrar yapma ve gebelik hakkında bilgiler İlişkiden sonra idrar yapmak genellikle önerilmeyen durumların içinde yer alıyor. Bunun nedeni ise elbette hemen ayağa kalkmanız ve tuvalette oturmanız dolayısı işle spermlerin dışarıya çıkıyor...
  4. Hamilelikte epilasyon yapmak sakıncalımıdır?

Hamilelikte epilasyon yapmak sakıncalımıdır?

hamilelikte ağda yapılırmı,hamilelikte ağda yapmak zararlımıdır,hamilelikte epilasyon yaptırmak zararlımıdır,hamilelikte ağda ve epilasyon hakkında bilgiler Zaten hormonlara bağlı olarak gebelikte özellikle göbek ve meme çevresinde kıllanma artışı olur fakat bu süreç doğum sonrası yavaşlar ve kıllarda dökülme olur. Çok az kadında kıllar doğum sonrası da devam eder. Bu dönemde bunlardan...
  5. Hamileyim ilişki düşüğe neden olurmu?

Hamileyim ilişki düşüğe neden olurmu?

Gebelik kadın hayatını kökten etkileyen son derece değişik bir süreçtir. Bu süreç içerisinde fiziksel değişikliklerin yanısıra pek çok psikolojik değişiklik de ortaya çıkar. Hayatın her evresinde büyük önem taşıyan cinsellik ve cinsel yaşam çoğu zaman gebelikten olumsuz etkilenir. Özellikle ilk gebeliğini yaşayan anne adaylarında bu sürece uyum sağlama aşamalarında cinselliğe karşı soğukluk...

Sayfayı Paylaş