gebe
  1. ATEM

ATEM Forum Okuru

bebek istiyorum

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında ATEM tarafından paylaşıldı.

Selamlar ben çatlama iğnesini 11 gün önce vurundum 7 ci gününde merak ettim ve idrar testi yaptım positif çıktı ertesi gün kan tahlili yaptırdım hcg 19,29 çıktı kanda gebelik var dedi doktorum fakat çok kapılmayın iğneninde etkisiyle testte positif çıkma olasılıgı yüksek dedi bugün 11 ci günüm ve dayanamayıp tekrar test yaptım hiç birşey yoktu :uhu: bir kaçgüne adet olmam gerekiyor kasıklarım çatlıyor umarım olmam of yaaaaaa allah hepimise yardımcı olsun dilerim umarım en yakın dönemde hamile kalırıs :grev:

asiye sarı bunu beğendi.
bebek istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkek bebek istiyorsanız...

Erkek bebek istiyorsanız...

erkek bebek yelekleri süperrr Yapılan bir araştırmada eylül ayında hamile kalan annelerin erkek çocuğa sahip olma olasılıklarının daha fazla olduğu açıklandı. Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Biyoloji Anabilim Dalı tarafından 2 bin 155 anne adayı ile yapılan araştırmada, eylül ayında hamile kalan annelerin erkek çocuğa sahip olma olasılığının yaklaşık iki kat daha fazla olduğu...
  2. Bebeğim olsun istiyorum... :-(

Bebeğim olsun istiyorum... :-(

Merhaba, ben yeni katıldım. 2 yıllık evliyim. bebeğimiz olsun istiyoruz.olmadı. bu reglim 10 gün gecikti. hem idrar hemde kan testi yaptırdım ama negatif çıktı.
  3. Artık Bizde Bebek İstiyoruz :)

Artık Bizde Bebek İstiyoruz :)

hamilelik testi hamilelik belirtileri gebeliğe hazırlık bebek isteyenler öğrenmek istedikleriniz için yazımıza buyrun arkadaşlar Dünyanın en güzel duygusu olan annelik duygusunu artık bende tatmak istiyorum melekler:utan: sürekli bebekle ilgili yada hamilelikle ilgili sürekli rüyalar görüyordum hatta doğum yaptığımı, çocuğumu, çocuğumun adını dahi gördüm zaten içimde bir köşede yatan bu duygu...
  4. Bebek battaniyesi örmek istiyorum

Bebek battaniyesi örmek istiyorum

Balonlu ayıcıklı battaniyeyi örmek istiyorum. Örgüsü nasıl yapılıyor. Resmi en kolay nasıl çıkarabiliriz
  5. bebek istiyorum

bebek istiyorum

bende bebek istiyorum yaa

Sayfayı Paylaş