gebe
  1. *Melek*

*Melek* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    269
    Ödül Puanları:
    63

Bebek özlemi çekenlere

Konu, 'Gebelik' kısmında *Melek* tarafından paylaşıldı.

Ben bu sayfada bebek özlemi çekenlerin yüreklerinden kopan sevgilerle bebeklerine seslenmelerini paylaşmak istedim. Sizde güzel şiirler bulup eklerseniz sevinirim. Umarım beğenirsiniz.

2. *Melek*

*Melek* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    269
    Ödül Puanları:
    63
    BEBEĞİM
    Aylar oldu yıllar oldu yoksun meydanda,
    Hasretin bağrımı yaktı bebeğim.
    Ellerim koynumda kaldı çaresiz,
    Gözlerim yollarda kaldı bebeğim.

Doğmadan kaybetmek seni çok acı,
    Sensin yavrum hasretimin ilacı.
    Nasıl olsa ruh bedende kiracı,
    Gelmeye bedenin yok mu bebeğim.

Evim ıssız bomboş sahralar gibi,
    Sana hasret kalbim Deryalar gibi.
    Senin için dolu yüreğim sevgi,
    Hasretin içimi yaktı bebeğim.

Agucuk seslerin hayallerimde,
    O minik ellerin hayallerimde.
    Her gün yaşıyorsun özlemlerimde,
    Yokluğun bağrımı yaktı bebeğim.

Yaradan Mevla ya sende dua et,
    Arş’dan üstümüze indirsin rahmet.
    Mevla duamıza eylesin rağbet,
    Gözlerim yollarda kaldı bebeğim.

SadmiN bunu beğendi.
  3. mercan_2004

mercan_2004 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    elimde gonal f var sgk dan yaralanmayan birine uygun fiyata vereceğim

4. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
  5. mercan_2004

mercan_2004 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar gonal f ve menagon ihitiyacım var tedavilerden elinde kalan varsa özelden bana ulaşabilirmi acaba (elimde ilaçalrım vardı ama skt geldiği için bir arkadaşa vermek durumunda kaldım şimid kendim için ilaç araıyorum )

Bebek özlemi çekenlere konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. özlem!!!!!

özlem!!!!!

Özlem… İlk özlem ana rahmine düştüğümüz anda başlar.. dışarıdaki hayata çıkma çabasıyla… farkında olmadan neyi özlediğimizi bilmeden ilk kalp atışlarımızla bedenimizin ruhumuzun içine yerleşendir özlem.. Bir ana anne sıcaklığına duyulandır özlem ….masum, çaresiz, sadece beklenmez mi? Sıcak kollarında, sıcak bir nefesle uykuya dalmayı küçük beden.. İlk adım atışlar, ilk kelimeler, etrafı...
  2. bebek özlemi çekenlere...

bebek özlemi çekenlere...

bebek özlemi bebek özlemi çekenler Her kadın anne olmak ister fakat hemen istediği gibi anne olamayacağını tecrübeyle öğrenir...ben 11 aydır bebek istiyorum fakat henüz meleğim gelmedi bebisim BEBEĞİME... Senin kokunu duyacağım günün özlemiyle bekliyorum, umutlarımı yenileyip yarınlarıma ışık olacağın günü..Haberini alıp sevinçten boğazıma düğümlenen hıçkırıklarla aleme haykıracağım...
  3. özlem  çekenler  için  yazdığım şiirleri  yayınladğım  köşe  :)  :(

özlem çekenler için yazdığım şiirleri yayınladğım köşe :) :(

Yine gelecekmisin sevgili, Yaşatacakmısın bu üzüntü kederi, Devam ettirecekmisin bu çaresizliği, Düşündürtcekmisin yine kendini, Boş hayallere takacakmısın yine beni, Özletecekmisin bana yine seni, Ver bana artık sevgini, Uzat dokunamadığım ellerini, Uzaktan dik yine bana gözlerini, Hissettir bana o nefesini, Özledim şimdiden seni, Yapma be...
  4. bebek özlemi çekiyorum

bebek özlemi çekiyorum

selam hanımlar 3 yıllık evliyim 2 senedir korunmuyoruz ve bebeğimizin olmasını çok istiyoruz. Doktor aslında hiçbirşeyiniz yok sağlıklısınız dedi ama yinede olmuyor:( gebelik takvimi varmış sanırım bana bunla ilgili bilgi verirmisinis hangi günler hamile kalabilirim hamilelik takvimi bilgelirini buraya yazarsanız bende ona göre takip ederek hamile kalma şansımı belki artırabilirim şimdiden çok...
  5. erkek bebek özlemi

erkek bebek özlemi

selam hanımlar bende ikiz annesi biri olarak üçüncü kez hamileyim henüz bebeğimin cinsiyetini öğrenemedim ama beni yanlış anlamayın iki kızdan sonra bir oğlum olmasını çok istiyorum tabi öncelikle sağlıklı bir bebek olsun herşeyden önemli o size bir sorum olacak aranızda bilen varsa lütfen paylaşırsa sevinirim erkek bebek belirtileri varmıdır bebeğimin erkek olup olmadığını ultrasona girmeden...

Sayfayı Paylaş