Bebekler kaç aylıkken konuşur nasıl konuşmaya başlarlar?

• Konbuyu başlatan Cemile777
  • Başlangıç tarihi
C

Cemile777

Forum Okuru
Bebekler kaç aylıkken konuşur nasıl konuşmaya başlarlar?

Bebekler kaç aylıkken konuşur melek kadınlar kulübü bebekler kaç aylıkken konuşmaya başlarlar forum'da.​

Kızlar bebeğim 10 aylık ama hiç bir şey konuşmuyor yani tek tük kelime söylemesi gerekmiyor mu? Çünkü hiç bir belirti yok konuşmaya dair en azından kelimeler bekliyoruz. Tam olarak bebekler kaç aylıkken konuşur bilginiz var mı? Bu konuda bilgili tecrübeli arkadaşlara danışmak istiyorum.

Merhabalar
Bebekler ilk olarak 8-9-12 ay aralarında meydana gelen basit heceli kelimelerden olusur. Çocuğunuzda gördüğünüz hissettiğimiz bir problem varsa mutlaka bir pedagoga götürmeniz gerekir. Önemli konulardan biri bazen çocuklarda bu aylarda problemler anlaşılmaz özellikle anne babalar endişe duyarlar konuşmuyor diye ama şuna da dikkat etmenizi istiyorum ki göz kontağı kurmasına dikkat edin bu size büyük bir ipucu da verecektir. Umuyorum sorun yoktur ama bilgi vermek istedim. Bebekler özellikle 12 aydan sonra 18 aya kadar artık kelimeleri güzel telaffuz etmeye çalışır.

9 aylık bebekler hangi kelimeleri konuşur aşağıdaki yazımızı da inceleyerek bilgi alabilirsiniz. "9 aylık bebek hangi kelimeleri söyleyebilir" bu konu da anne babalar inceleyerek konu hakkında detaylı bilgi alabilirler.

Geri