gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Bedava Kontür yollanıyor

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

telsimden turkcelle geçiş avantajları aveadan turkcelle geçiş avantajları telsimden Cep telefonlarını nerde ve nasıl kullanacağımızı bilemez durumdayız..
    Hatta bazen cebimde bir koli bantı ile gezeyim diyorum:piha:
    nedenmi. E neden olcak telefonlarla öyle uzun konuşuyoruzki koli bantı ile kulağı ve telefonu birbizine yapıştırayım elimiz yorulmasın diye..

Birde bu uzun konuşmalar nasıl oluyor diye düşünüyorum..

Sanırım GSM firmaları kampanyalarla kontür olayını aştı artık.. Bir şekilde kontür işi baya uygun olmaya başladı.

anneme nar kampanyası yaptım bende Turkcellde varya ondan. 250 kontür alıp 500 kontür kazanıyorsun.. sonrada annem kulağında telefon yemek yapayor mutfakta:piha:

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    hahhahahah iyiymiş zamanıında bende öyleydim emme adamın biri vınnlayınca kalmadı bende o alışkanlık:D

3. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

:D:D süper..valla 3ayda bir yüklüyorum kont nerdeyse,bedava msjlar yetiyo.3saat bedava konuşma süresi oluyor ama konuşacak adam yok hahaha

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Oh oooh tr deki kampanyalar iyimi ya :)

burda yok öyle bedava falan :D:D:D

5. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Iyi valla bu kampanyalar ben okulda iken ,genclik tarifesi vardi fakat ben cok yararlanamamistim,o zaman bu kadar cok secenekleri yoktu,sadece kampus icinde konusmak uygundu...ahhh o zaman olacakti ki secenekler...

6. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Hı ne koli bantı mı :D:D valla güzel fikir de artıkın annene söyle blue tooth kulaklıklar var ( yazılımı yanlış değildir umarım )

Söyle ondan bi tane alsın daha rahat olur :D:D iki elide boşta Sahi Annemiz mutfakta demiştin ne yemek yapıyordu allaşkına söyle acıktım ben yav :D:D:D:D

7. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

su böreğiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:n028:

8. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Hasss :D:D vallahimi ya abariiii yanında çayda manyak güzel giderdi hadi gönder bi tane :D:D yani acıktım çok güzel büree benziyor. Artı çok gıcıksın sağol :D:D

9. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Sadminim Kızkardeşim evleniyo yaaa.. Annemin bize bakışı değişti. Bizler evlenmeye başlayınca annem çok seviniyor nedense. Unuttuğu bişi var. Ev boşaldı:D

10. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bedava kontör mü :S Vala benimde bu konuda şikayetim var, hatta az önce vodofone bayisine gittim. İndirimli listemdeki kişlerle 5 dk 1 kontöre niye konuşamıyorum diye. Adamın bana verdiği cevap şuydu: artık vodofone o tarifeleri kaldırdı, 5 dk 1 kontöre konuşmak için 100 üstü kontör yüklemek gerekirmiş.

Ben fazla telefon trafiğin sevmem günlük konuşma faslım bir annem ve kızkardeşimdir :) Başka türlü aramam, aranırım :D:D Bunada kontör yetiştiremez oldum, yaptığım araştırmalara göre; kullandığınız numarayı değişmeden bir başka operatöre nakil olursanız, 6 aylık her yöne bedava kısıtlamalı bedeva tabi seçenekler, kampanyalar sunuluyor.

Örneğin; vodofone'den Avea'ya geçiş yaparsanız, aylık 250 kontör yüklediğiniz takdirde her yöne belirli bir süre bedava hakkınız var, bu bütün operatörler için geçerlidir. Ha diyelim ki o 6 aylık kampanya süreciniz bitti, yine başka bir operatöre aynı numaranızla geçiş yapabiliyorsunuz. :D:D Vallahi ne denir ki ben düşünüyorum madem vodofone böyle birşey yaptı, bende artık seyyar satıcı gibi aynı numarayla gezerim bedavaları kullanırım :D kaşındılar çünkü :D

11. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Bende Turkcell in her yöne 500 dk kontür tarifesini kullanıyorum. aylık 37 tl. Yanlız kampanyaya katılmak için Devlet Memuru olmanız gerekiyor. Ben erkek arkadaşım üzerinden bu kampanyaya girdim.

Türkcell 500, avea-telsim 500, sabit hatlar 500 dakika şeklinde.

12. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Bu tarifeler zaten hep ayni kalmiyorki,surekli degisiyor,tam numarami tasidim,rahatim derken,onunda tarifesi degisir,bu da boyle surer gider.

13. CuKuLaTa

CuKuLaTa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cidden diğer operatörlere gecmenin avantajı fazla oluyo. Numaram avea ydı. Turkcell e gecırdım 4-5 ay once. her 100 kontör yuklememde 1000 kontör gelıyodu. 4 ay doldu tekrar avea ya gecırdım bu seferde 100 yuklememde avea içi 150 dk, her yönede 250 dk gelıyo. Ama cabuk bitiyo:hıms:. Bu kez kalıcıyım ama avea da.

Bedava Kontür yollanıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cepten bedava konuşulacak

Cepten bedava konuşulacak

Cepten bedava konuşulacakHemen hemen herkes gelen cep telefonu faturalarından muzdarip. İşte bunu önlemenin yolu... TerraNet, cep telefonları arasında doğrudan konuşulabilmesini amaçlayan yeni bir sistemi deniyor. Gelişmekte olan ülkelerde iletişim olanaklarını önemli ölçüde artırması beklenen ve internetteki "peer-to-peer" (P2P) teknolojisinden esinlenen sistem, bir mobil telefon...
  2. Bedava kömür Ankara'yı zehirliyor

Bedava kömür Ankara'yı zehirliyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin dağıttığı kömürlerdeki arsenik ve kükürt miktarı kriterleri aşıyor. Yardım kömüründeki arsenik miktarının, dünyada görülen en yüksek düzeyi aştığı ortaya çıktı. Kükürt oranıyla Çevre Bakanlığı standartlarının 5 kat altında olan bedava kömürün havaya saldığı arsenik zehiri, uzmanları bile şaşırttı. ODTÜ Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü Öğretim Üyesi Prof....
  3. Bedava Uludağ Tatili

Bedava Uludağ Tatili

Bilgisayar alana 2 Kişilik 3 gün 2 gece Uludağ tatili Hediye!!! Kampanya bilgisayarını satın alan her kullanıcı Uludağ'da 2 Kişilik, 3 Gün 2 Gece konaklama hakkına sahip olacaktır. Aşağıdaki hizmetler konaklamaya dahildir! - 3 Gün 2 Gece Konaklama - Sabah Kahvaltısı Açık Büfe Limitsiz Çay, Kahve, Konsantre Meyve Suyu (7.00-10.00 Saatleri arasında) - Akşam Yemeği Açık Büfe Limitli...
  4. Dolgun dudaklar için dudak kontürü

Dolgun dudaklar için dudak kontürü

dudak kontürü dudak kontürü nasıl yapılır Dudak simetrisi bozuk olan bayanlar,dudak kontürüyle dolgun ve de düzgün dudaklara sahip olmak mümkün.Dudakların çevresine yapılan ince bir kontür,dudakları daha da belirginleştirerek ,çevresindeki kırışıklıklarıda kamufule eder.Genellikle doğal dudak renginden,yarım ton bir kontür uygun olur.Böylece kusurlar örtülürken dudaklara ruj sürülmediği...
  5. Makyajda Kontür ve Aydınlatma Nasıl Yapılır?

Makyajda Kontür ve Aydınlatma Nasıl Yapılır?

makyajda kontür nasıl yapılır, makyajda aydınlatma nasıl yapılır, profesyonel makyaj Sevgili melekler, profesyonel bir şekilde makyaj yapmak için önemli olan unsurlardan irisi aydınlatma ve kontürlerin ne şekilde olacağının bilinmesidir. Doğru kontürler ve aydınlatmalar makyaj yapılan yüzün daha dinç, daha sağlıklı ve daha pürüzsüz görünmesini sağlar. Şimdi sizlerle paylaşacağımız videoda...

Sayfayı Paylaş