Bekarlar Odası

Cevap: Bekarlar Odası

marasdond.jpg

Memleketimin dondurmasini özlemissim cok tskler Kaprisli

herşeyin hayırlısı olsun melişlerim hayatımızda...evliliğin ve adam gibi koca versin yüce rabbim bize...evlenmek önemli değil..evliliği yürütebilecek insan önemlii..ama inşallah iyi insanlar olur hayatımızda ve evde kalmayız:)gencim yaşım erken ama gerçekten hayat yalnız çekilmiyor....

kaprisli gönderdiğin güzel dondurmalar içinde ayrıca teşekürler canım. Sağol serin serin ne güzel oldu. Ohhh afiyet olsun.:)

Şİkercim düşüncelerine katılıyorum. ama sen daha biraz daha bekle bakalım güzelimmmm.19 yaşındasın. hayatın tadını çıkar.allah hayırlı eşler versin hepimizede.

bugün kızlar uzakta uzağa beğendiğm birinden evlenme teklifi aldım .ama maalesef yaş . engeline takıldık. canım çooook sıkıldı.herşeyiyle benim için çok uygundu.ben 32, oda 25'miş.napalım kısmet.offf offff.

sanatçılar pek takmıyor gerçi.
bence gönül meselesi.
erkek büyük olunca bişey denmiyor.
kız büyükse laf oluyo gerçi:)

maalesef bizler sanatçılar gibi rahat bir çevrede değiliz.biz geleneklere,göreneklere bağlıyız. herşeyimizedikkat ederiz.evliliktede ailenin istemesi,onaylaması gerekiyor.herşeyin hayırlısııı.

bugün kızlar uzakta uzağa beğendiğm birinden evlenme teklifi aldım .ama maalesef yaş . engeline takıldık. canım çooook sıkıldı.herşeyiyle benim için çok uygundu.ben 32, oda 25'miş.napalım kısmet.offf offff.

canım beniim kim engel oldu ailenmi...olsun yaa belki kafalarınız uyuşurdu..ama yinede hayırlsı olsun üzülme kafana takma..her zaman herkesin bri yerde bekleyen bir kısmeti varmış iyi yada kötü..annem hep böyle der..ama bizi iyilerle karşılaştırsın yüce rabbim

Geri