gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

beklediğim sen olsan

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

beklediğim sen olsan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sen düş ol..

Sen düş ol..

Ey aşk! Seninle oynuyorlar bu aşksız insanlar! Bakışlarını uzat bana, seninle bakayım dünyaya... Seninle anlamlaştırayım hayatı, seninle anlam kazansın ibadetlerim... Bakışlarını uzat bana, ışığınla aydınlansın kör bakan gözler... Sende görsün beni, gözlerim uzakları görebilmeli.... Bakışlarını uzat bana, yüreğimdeki karlar erisin! Bahar gelsin yüreğime, aklar'ım yeşersin! !...
  2. sen oldum

sen oldum

Sustukça sen oldum,sen oldukça kendime kaldım,seni buldum. Cezasının ne zaman biteceğini bir hükümlüydüm sende.. Aşkı taşımak tek özgürlüğüm oldu anlamalısın. Bende kendini üretirken yokluğunu aynı boyuta taşımasaydın keşke.. Sen yoksan olmayacaksan ben hangi kimlikle kalkarım ayağa hiç düşündün mü? Yığılıp kaldığım her yerde yokluğun çöküyor gözlerime.. Hayalinle kalmak seni...
  3. Sen yanımda olsan

Sen yanımda olsan

sen yanımda olsan yanımda olsan ne yapardın Yine bir akşam üstü... Ve ben yine bulutlarla beraber çay içiyorum... Az şekerli. Aylardan ekim. Üç gün sonra dolunay çıkacak. Hava birazcık serin gibi. Senin yanımda olmanı istediğim akşamlardan birisi işte. Her akşamki gibi yine boş ve yine sabaha gebe. Sanki kar yağacakmış sanıyorum. Birazcık serin dedim ya işte bu serinlik sadece bu akşama...
  4. Sustukça sen oldum

Sustukça sen oldum

Sustukça sen oldum,sen oldukça kendime kaldım,seni buldum. Cezasının ne zaman biteceğini bekleyen bir hükümlüydüm sende.. Aşkı taşımak tek özgürlüğüm oldu anlamalısın. Bende kendini üretirken yokluğunu aynı boyuta taşımasaydın keşke.. Sen yoksan olmayacaksan ben hangi kimlikle kalkarım ayağa hiç düşündün mü? Yığılıp kaldığım her yerde yokluğun çöküyor gözlerime.. Hayalinle kalmak seni...
  5. Son nefesimde  sen ol !

Son nefesimde sen ol !

Sevgiliye güzel bir seslenis. Bu davete OLMAZ diyebilecek bir yürek yoktur Yanımda Ol Olurmu Şaşarsam bir gün gittiğim yoldan doğru yola sokmak icin gel olur mu...? Yollarım engellerle dolu ise yardım etmek için benimle gel olur mu...? Bırakmiyorlarsa beni sana dağları aşarak gel olur mu...? Uçurumun kenarında isem eğer elin elimde olsun olur mu...? Kalkarsa dünyada olmayan...

Sayfayı Paylaş