Bel Çektirmeyle Hamile Kalınır mı?...

Konu, 'Gebelik' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

1. LaViNYaM

LaViNYaM Editör Melek

bel çektirme hamilelik bel çektirme nasıl yapılır cekmek çekme video video Ya bu bel çektirme olayı varmış nedir bu yaaa merak ediyorum ben sağdan soldan çok duydum hamile kalanda varmış bilenler varsa paylaşabilir mi?Böyle bi konu açılmamış sanırım daha önce bende merakımı gidereyim dedim...

siyahinci50 bunu beğendi.
  2. GÜLKSKN

GÜLKSKN Yeni Üye

ben duymadım bacım anaammm one gı bel çektirme belimi çektircem die iki parçaya ayrılma sonra hahaha

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Bende hem duymuş hem uygulamış biriyim valla bende işe yaramadı canım:D sırtıma koca koca küpler yapıştırdılar :S ama bu yollada hamile kalanı duydum zaten duyduğum için uyguladım

4. LaViNYaM

LaViNYaM Editör Melek

evet banada çok kişi dedi ama ben korkuyorum nasıl bişi onu da bilmiyorum belimi kırarlar filan hahaha

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beli çekmiyolarkine hahahaha bel çekme fizik tedavide olur.Bu ise bele küp yada bardak çekmek anlamında sanırım.Hacamattır aslında.

6. LaViNYaM

LaViNYaM Editör Melek

hacamat ne gııı hahaha ayy cahal kalmışız yaww bardak la nasıl çekiyolar anlamadım mazur gör beni :D:D

zehra yılmaz bunu beğendi.
  7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

selam

canım ben bel cektırme yontemıyle hamılle kaldımm bıraz benzerı kasık cekme yontemıyle ıkısıde aynı sayılır

8. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye

tarif etsene tam olarak nasıl yapılıyor...

9. LaViNYaM

LaViNYaM Editör Melek

evet bilen yokmu bu işi yorumları bekliyoruz hadi bakem

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

benim annemde bi süredir isteyipte hamile kalamayınca belini çektirmişler o ay hamile kalmış.kasığınımı ne çekiyorlarmış.sonra abim doğmuş:D
    bende saçmalama anne hiç öyle şey olurmu diyordum ama baya böyle hamile kalanda varmış yani..

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

selam

ben oyle hamile kaldım 4 sene dır olmuyordu adetın bıttı gun yıkandın gun kasıklarına ıkıtane sabun sarıyorlar 3 gun ustuste sarılıyor sonra ılışkı oluyor sonra hamile oluyon

asiye sarı bunu beğendi.
  12. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye

Allahım bel çektirmeden sonra bi de sabun mu çıktı.. :) ne sabunu olduğu önemli mi, hani zeytinyağı sabunları faan doğaldır ya öyle birşey varmı .. sabun ayrıca 3 gün ne kadar süre kalıcak :)

13. mrs m.

mrs m. Daimi Üye

merhaba lavinya...

öncelikle sana tavsiyem kimseye beline birşey yaptırma sakın, bu sefer de allah korusun sakatlıklar çıkar. onunla hamileliğin alakası yok.
    yalnız size tavsiyem annem 2 yıl hamile kalamamış ve sırtına beline bardak vurmuşlar. bu işlemden sonra hamile kalmış. belki bel boşluğu vardı ama doktorlar kesinlikle böyle birşeyin olmadığını söylüyor. bardak vurdurmanın sakıncası yok sanırım.

inşallah rabbim sizi de mutlu etsin.

14. LaViNYaM

LaViNYaM Editör Melek

aminn canım sağol uyarın için ama bardak filan diyolar onunla sakatlık olurmu yaa

15. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye

Bu bildiğimiz elektrik süpürgeleri varya kızlar, bunuda yeni duydum ve burdak çektirme ile aynı işi yapıyormuş, elektrik süpürgesinin ucuna hadi perdeleri süpürmek için sanrıım yassı olan uç varya onu takıp, beline deydirip deydirip çekecekmişsin, valla bel ağrısına da iyi geldiğnii duydum deniycem :)

Bel Çektirmeyle Hamile Kalınır mı?... konusuna benzer içeriklerimiz
  1. zevk suyu ile hamile kalınır mı ?

Arkadaşlarım selamlar acaba şunu merak ediyorum ben. Zevk suyu ile hamile kalınır mı böyle bir durum var mı çok korkuyorum :S
  2. hamileyken hamile kalınır mı ?

hamilelik süreci nasıl gelişirhamilelik nasıl oluşur Bugun bana komik gelen bir haber okudum ve açıkcası çokta şaşırdım insan hamileyken hamile kalırmı diye ve uzmanımız bu konuda cevap vermiş Prof. Dr. Recai Pabuçcu, merak edilen bu sorunun cevabını verdi. "Normalde insan neslinde gebelik oluştuktan sonra bunun üzerine gebelik oluşmaz. Sebebi ise kadınlarda üreme sisteminin her...
  3. zevk suyu ile hamile kalınır mı ?

Merhabalar arkadaşlarım herkese selamlar acaba ele bulaşan zevk sıvısı, suyu ile hamile kalma durumu nedir. Erkek arkadaşımla birlikte olduk içime boşalmadı ama bu erkeklerdeki meni öncesi gelen zevk suyusu ile hamile kalma riski nedir bana bilgi verir misiniz ?
  4. Adetliyken adetten önce hamile kalınır mı

Arkadaşlarım ben adetliyken eşimle birlikte olduk 2 çocuğum var hamile kalmak istemiyorum acaba adetliyken hamile kalınır mı bu mümkün mü bana lütfen bilimsel yazılar yazın birde gerçekleri söyleyin :Z
  5. Vajina üstüne boşalınca hamile kalınır mı?

vajinanın dışına boşalınca hamile kalınırmı,vajina etrafına boşalınca hamile kalınırmı,vajinadan uzak yere boşalınca hamile kalnırmı hakkında bilgiler Kadınların en çok sordugu sorulardan biride vijana üstüne boşalınca hamile kalınırmı . kadınların korkulu ruyası haline gelen bu sorun bazı kadınların ilişkiden sonra hamile kalmak istemez sizlere kadın dogum doktorlarından ve bu konuda ısrarla...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. bel nasıl çekilir

,
  2. bel cektirme olayı işe yarar mı

,
  3. bel cekdirmek

,
  4. bel cekmek,
  5. bel çektirme ile hamile kalanlar,
  6. kasık çektirmek,
  7. bel çektirmek ve hamilelik,