Bel Çektirmeyle Hamile Kalınır mı?...

Konu, 'Gebelik' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

1. LaViNYaM

LaViNYaM Hamiş Melek

bel çektirme hamilelik bel çektirme nasıl yapılır cekmek çekme video video
    Ya bu bel çektirme olayı varmış nedir bu yaaa merak ediyorum ben sağdan soldan çok duydum hamile kalanda varmış bilenler varsa paylaşabilir mi?Böyle bi konu açılmamış sanırım daha önce bende merakımı gidereyim dedim...

siyahinci50 bunu beğendi.
  2. GÜLKSKN

GÜLKSKN New Member

ben duymadım bacım anaammm one gı bel çektirme belimi çektircem die iki parçaya ayrılma sonra hahaha

3. MaWiM

MaWiM ♥Sadminin Aşkısı♥ Yetkili Kişi

Bende hem duymuş hem uygulamış biriyim valla bende işe yaramadı canım:D sırtıma koca koca küpler yapıştırdılar :S ama bu yollada hamile kalanı duydum zaten duyduğum için uyguladım

4. LaViNYaM

LaViNYaM Hamiş Melek

evet banada çok kişi dedi ama ben korkuyorum nasıl bişi onu da bilmiyorum belimi kırarlar filan hahaha

5. MaWiM

MaWiM ♥Sadminin Aşkısı♥ Yetkili Kişi

Beli çekmiyolarkine hahahaha bel çekme fizik tedavide olur.Bu ise bele küp yada bardak çekmek anlamında sanırım.Hacamattır aslında.

Bel Çektirmeyle Hamile Kalınır mı?... konusuna benzer içeriklerimiz
  1. zevk suyu ile hamile kalınır mı ?

Arkadaşlarım selamlar acaba şunu merak ediyorum ben. Zevk suyu ile hamile kalınır mı böyle bir durum var mı çok korkuyorum :S
  2. hamileyken hamile kalınır mı ?

[U][B]hamilelik süreci nasıl gelişir[/B][/U][LEFT][U][B]hamilelik nasıl oluşur [/B][/U]Bugun bana komik gelen bir haber okudum ve açıkcası çokta şaşırdım insan hamileyken hamile kalırmı diye ve uzmanımız bu konuda cevap vermiş Prof. Dr. Recai Pabuçcu, merak edilen bu sorunun cevabını verdi. "Normalde insan neslinde gebelik oluştuktan sonra bunun üzerine gebelik oluşmaz. Sebebi ise...
  3. Adetliyken adetten önce hamile kalınır mı

Arkadaşlarım ben adetliyken eşimle birlikte olduk 2 çocuğum var hamile kalmak istemiyorum acaba adetliyken hamile kalınır mı bu mümkün mü bana lütfen bilimsel yazılar yazın birde gerçekleri söyleyin :Z
  4. Tam birleşme olmadan hamile kalınır mı?

[B]sürtünmeyle hamile kalınırmı, geri çekilmeyle hamile kalınırmı,tam bir birleşme olmadan hamile kalmak mümkünmü,ilişkiye girmeden hamile kalınırmı hakkında bilgiler[/B] Bir çok kadının korktugu bir olay da tam cinsel birleşme olmadan hamile kalınırmı korkusu aslında her kadın gereken tetbirleri aldıktan sonra korkacak bir şey olmadıklarını kendıleri bile anlayacaklar şöyleki Kadının bakire...
  5. Vajina üstüne boşalınca hamile kalınır mı?

[B]vajinanın dışına boşalınca hamile kalınırmı,vajina etrafına boşalınca hamile kalınırmı,vajinadan uzak yere boşalınca hamile kalnırmı hakkında bilgiler[/B] Kadınların en çok sordugu sorulardan biride vijana üstüne boşalınca hamile kalınırmı . kadınların korkulu ruyası haline gelen bu sorun bazı kadınların ilişkiden sonra hamile kalmak istemez sizlere kadın dogum doktorlarından ve bu konuda...

Sayfayı Paylaş