Bel Çektirmeyle Hamile Kalınır mı?...

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Bel Çektirmeyle Hamile Kalınır mı?...

Bel Çektirmeyle hamile kalanlar karın çekmeyle hamile kalınır mı gebelik olur mu melek kadınlar kulübü forum'da

Ya bu bel çektirme olayı varmış nedir bu yaaa merak ediyorum ben sağdan soldan çok duydum hamile kalanda varmış bilenler varsa paylaşabilir mi? Böyle bi konu açılmamış sanırım daha önce bende merakımı gidereyim dedim... Bel çektirerek hamile kalınıyormuş bu doğru mu arkadaşlarım işin aslı astarı nedir gerçekten böyle bi yöntem var mı ?

Bana ilk saçma geldi ama böyle şekilde hamile kalan bir anne adayı oldu mu aramızda bana cevap verebilir misiniz kızlar hadi bekliyorum. Bende hamiş olmak istiyorum :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bende hem duymuş hem uygulamış biriyim valla bende işe yaramadı canım:D sırtıma koca koca küpler yapıştırdılar :S ama bu yollada hamile kalanı duydum zaten duyduğum için uyguladım

Beli çekmiyolarkine hahahaha bel çekme fizik tedavide olur.Bu ise bele küp yada bardak çekmek anlamında sanırım.Hacamattır aslında.

selam

canım ben bel cektırme yontemıyle hamılle kaldımm bıraz benzerı kasık cekme yontemıyle ıkısıde aynı sayılır

benim annemde bi süredir isteyipte hamile kalamayınca belini çektirmişler o ay hamile kalmış.kasığınımı ne çekiyorlarmış.sonra abim doğmuş:D
bende saçmalama anne hiç öyle şey olurmu diyordum ama baya böyle hamile kalanda varmış yani..

Geri