gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ben Aslan Sevgilim Başak

Konu, 'Aslan Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Her zaman şık, zarif, temiz ve bakımlı Başakla gurur duyacaksınız. Başak dakik, detaycıdır ve işi eğlenceye tercih eder. Yaz sonu doğan Başak üretkendir. Doğa tarafından ekin biçmek, hasat yapmak için programlanmıştır. Hiç bir şey onu görevinden alıkoyamaz. Tiyatro biletleri, yeni açılan bir restoranda yemek, ormanda gezinti, boşuna uğraşmayın! Siz ise eğlence, oyun ve yaratıcılık için programlanmışsınız. Aslan'ın yöneticisi olduğu 5. ev ile Başağın yönetici 6. evi okursanız ne kadar farklı olduklarını göreceksiniz. Başak sevgilinizi daha iyi anlayarak daha anlayışlı ve yumuşak olmalısınız. Sindirim sistemi çok hassas olan Başak burcuna çok nazik olun.

Yatakta önce onu rahatlatmalı, kafasının içini boşaltmalısınız. Bitmemiş raporlar, yıkanmamış bulaşıklar, kafasında yer kaplamasın. Yüksek IQ' sunun altında çok tutkulu, sizin okşamalarınızla yeniden doğacak bir sevgili vardır. Bu işi ise en iyi aşık bir Aslan becerir. Sizin yanınızda kendini güvende hissederse çekingenliği gidecek, tamamen açılacaktır.

Başak çok dürüsttür ve aynı şeyi sizden bekler. Toprak elementi olan Başak çok erotik ve seksidir ama bunu asla toplum içinde belli etmez. Soğuk ve ilgisiz görüntüsü sadece dış dünya içindir ve gerçekten öyle değildir.

Kartal gibi gözleri ile hiç bir kusuru kaçırmaz. Başak oldukça idealisttir. Her şeyi olduğu gibi değil ama olabilecek en iyi hali ile görmek ister. Başka burçlar Başağın eleştirici olduğunu söyleseler de o, sadece başkalarının gözünden kaçanları gördüğünü söyler.

Göz alıcı, seçkin, pırıl pırıl Başağın iyi niyetini istismar etmeyin. Gururunuz yüzünden ona kötü davranır ve emretmeye kalkarsanız başta size kibar davranacak, devam ettiğiniz zaman sizi aniden terk edecektir. Bu noktadan sonra Başak sizi değiştirmeyi beklemez ama sizin gururunuz kırılınca da tamiri zordur.

Aslında siz Başağa iyi gelirsiniz. Onu dışarı çıkarıp eğlendirirsiniz. Sizi bu yüzden de beğenmiştir.

Aslan düzensizdir, Başak ise bu konuda harikadır ve detaylara önem verir. Değişken burç olan Başak kolay adapte olabilir ve sizin liderliğinizi kabul edebilir. Onunla birlikte olduktan bir süre sonra daha önce onsuz nasıl yapabildiğinizi merak edersiniz.

Başak çok endişelidir, ona destek olmalısınız. Bu sandığınızdan daha kolay olacaktır.

Başağın size benzemeyen yönleri daha fazladır ama Başak sizin için iyidir. Toprak burcu olduğu için sağlam, pratik ve güvenilirdir. Sizin bu konulardaki eksiklerinizi tamamlar. Bu beraberliğe iyi bir şans verin.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederiz cok ise yaradı :D

Ben Aslan Sevgilim Başak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Aslan Sevgilim Aslan

Ben Aslan Sevgilim Aslan

İki Aslan bir arada aşkı bulabilir mi? Neden olmasın! Birbirinize yeterli saygıyı gösterdiğiniz takdirde. Bu da kendilerini dev aynasında gören Aslanlar için kolay olmayacaktır. İkinizde kalabalıktan hoşlanan, sıcak, cömert sevgililersiniz. Sevginizi rahatlıkla gösterir, karşılığında daha fazlasını beklersiniz. İkinizde zarif, seçkin, sofistike ve zevklisiniz. Harika giysilerinizle en pahalı...
  2. Ben Başak Sevgilim Aslan

Ben Başak Sevgilim Aslan

Siz ve Aslan burcu, bundan daha farkli olamazdiniz. Bu iliski için umut var mi? Var belki ama iliskinizin uzun vadede yürüyebilmesi için ikinizde emek harcamasi gerekiyor. Her iliski alma ve verme üzerine kuruludur. Bu iliskideki sorun Aslan burcunun sadece emir vermesi ve Basak burcunun da buna uymasidir. Bu iliskinin özeti budur. Basak burcu o kadar yardimsever ve iyi niyetlidir ki hayir...
  3. Ben Başak Sevgilim Başak

Ben Başak Sevgilim Başak

Iki Basak burcu bir arada mutlu olabilir mi? Eger bazi sorunlu bölgeleri asabilirseniz evet. En azindan birbirinizi iyi anlarsiniz. Simdi iliskinizin iyi ve kötü yönlerini inceleyelim. Ikinizde hayat hakkinda gerçekçi ve pratiksiniz. Ayni zamanda her seyi mükemmellestirmeye çalisan idealistlersiniz. Sizler için saglikli olmak çok önemlidir. Birlikte spor yapmaktan, saglikli yemeklerden...
  4. Ben Başak Sevgilim Yay

Ben Başak Sevgilim Yay

İkiniz de çok bağımsız olduğunuz için birinizi bile uzun süre bu ilişkide tutmak zor olacaktır. Tam biriniz yola gelirken diğeri huzursuz olmaya başlayacaktır. Bağımsız ruhlu Başak için özgürlüğüne düşkün Yay aslında çok uygundur. Yay zaten bekarların burcu olarak tanınır. Buna rağmen bir çok mutlu Başak-Yay çiftleri vardır. Sabırlı olun ve ağırdan alın, isterseniz bu beraberlik çok iyi...
  5. Ben Başak Sevgilim Kova

Ben Başak Sevgilim Kova

ben başak sevgilim kova Eger bir Kova burcuna tutuldunuzsa, belki de bilinçaltiniz kendinden çok farkli bir kisilik tarafindan etkilenmek istemistir. Kova burcu tuhaf, farkli, merakli, geleneklere karsi, soguk, tarafsiz ve bazen de unutkandir. Siz ise geleneklere önem veren, dikkatli, düsünceli, detayci, merakli, üretken, soguk ve tarafsizsiniz. Gördügünüz gibi bir iki benzer yön disinda...

Sayfayı Paylaş