gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ben Yay Sevgilim Başak

Konu, 'Yay Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Toprak elementi Başak ile ateş elementi Yay'ın arasındaki çekim keskin zekaların çekimidir. En sonunda zekası ile sizi alt edebilen birini buldunuz. Başak burcu detaycı, kararlı, politik ve konuşkandır. Patronunuza onu tanıştırmaktan gurur duyarsınız. Ona hayran olmamak elde değildir. Aranızdaki en büyük sorun Başak insanının çalışırken sizin ise eğlenirken mutlu olmanızdır. Başak burcunun çok çalışmasından bunalarak, gidebilirsiniz.

Çalışma temposu sizi sıkmadı ise titizliği bunaltabilir. Evin içinde peşinizden gelerek, dağıttıklarınızı toplamasına dayanamazsınız. Siz titiz olamazsınız çünkü fazla meşgulsünüzdür.

Yatakta ise Başak insanının size bağlılığından, (görünüşünden beklenmeyen) tutkulu, arzulu oluşundan çok zevk alacaksınız. Başak iyi bir iletişimci olduğu için isteklerini rahatlıkla dile getirecektir. Onu sözlerinizle tahrik edebilirsiniz, bunu çok erotik bulur. İşkolik Başak hemen gevşeyemez önce onunla nazikçe ilgilenmeli, aklını işten uzaklaştırmalısınız.

Siz ateş burcusunuz, Başak ise toprak. Bu karışım çok uyumlu sayılmaz. İkinizde değişken burçlarsınız, bu yüzden esnek ve uyumlusunuz. Bu ilişkinin yüzde elli şansı var, isterseniz bu ilişki sürebilir. Her şeye olduğu gibi bu ilişkiye de iyimserlik katacağınız için ve Başak burcunun zekası ile sizinki bir arada harika olacağı için bu şans daha da yüksek diyebiliriz.

Ben Yay Sevgilim Başak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Yay Sevgilim Yay

Ben Yay Sevgilim Yay

Eğer başka bir Yay'a ilgi duyuyorsanız onun zekası, engin bilgisi ve konulara olan hakimiyeti sizi çekmiş olmalı. Onunla üniversitede ya da bir seyahat sırasından tanışmış olabilirsiniz. Birlikte iken hayatınız eğitim, seyahat ve eğlenceli sporlarla dolu olacaktır. İkinizde ateş elementi olduğunuz için sürekli yeni fikirler üretirsiniz ve macera duygunuz hiç geçmez. İkinizde o kadar...
  2. Ben Başak Sevgilim Başak

Ben Başak Sevgilim Başak

Iki Basak burcu bir arada mutlu olabilir mi? Eger bazi sorunlu bölgeleri asabilirseniz evet. En azindan birbirinizi iyi anlarsiniz. Simdi iliskinizin iyi ve kötü yönlerini inceleyelim. Ikinizde hayat hakkinda gerçekçi ve pratiksiniz. Ayni zamanda her seyi mükemmellestirmeye çalisan idealistlersiniz. Sizler için saglikli olmak çok önemlidir. Birlikte spor yapmaktan, saglikli yemeklerden...
  3. Ben Başak Sevgilim Akrep

Ben Başak Sevgilim Akrep

akrep portal akrep burcu sevgili sevgili Hepimiz sevdiklerimizden çok sey ögreniriz. Akrep burcunun size ögretecek çok seyi var. Basak ve Akrep burcu birlikteligi çok gizemli olabilir. Farkli Akrep'leri taniyorsaniz, hepsinin farkli özellikleri oldugunu ve size farkli seyler verdiklerini biliyorsunuzdur. Pluto tarafindan yönetilen sevgiliniz kendisini bastan asagi analiz etmenize izin...
  4. Ben Başak Sevgilim Yay

Ben Başak Sevgilim Yay

İkiniz de çok bağımsız olduğunuz için birinizi bile uzun süre bu ilişkide tutmak zor olacaktır. Tam biriniz yola gelirken diğeri huzursuz olmaya başlayacaktır. Bağımsız ruhlu Başak için özgürlüğüne düşkün Yay aslında çok uygundur. Yay zaten bekarların burcu olarak tanınır. Buna rağmen bir çok mutlu Başak-Yay çiftleri vardır. Sabırlı olun ve ağırdan alın, isterseniz bu beraberlik çok iyi...
  5. Ben Başak Sevgilim Kova

Ben Başak Sevgilim Kova

ben başak sevgilim kova Eger bir Kova burcuna tutuldunuzsa, belki de bilinçaltiniz kendinden çok farkli bir kisilik tarafindan etkilenmek istemistir. Kova burcu tuhaf, farkli, merakli, geleneklere karsi, soguk, tarafsiz ve bazen de unutkandir. Siz ise geleneklere önem veren, dikkatli, düsünceli, detayci, merakli, üretken, soguk ve tarafsizsiniz. Gördügünüz gibi bir iki benzer yön disinda...

Sayfayı Paylaş