gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Ben Oğlak Sevgilim Başak

Konu, 'Oğlak Burcu' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Eğer kusursuz bir çift varsa onlar Oğlak ve Başaktır. en sonunda çok çalıştığınız için başınızın etini yemeyecek bir eş buldunuz. Başak burcu da aynı sizin gibi işkoliktir. İkinizde toprak elementi olduğunuz için temel konularda çok uyuşursunuz. Biriniz ihmal ettiği zaman diğeriniz yoğun çalışma hayatınızdan, **** hayatınıza daha fazla zaman ayırmanız gerektiğini hatırlatacaktır. Başak için bazı Astroloji kaynakları mazbut kütüphaneci benzetmesini yapsa da bu en büyük yanlışlardan biridir. Başak burcu evrendeki en seksi yaratık olabilir. İyi bir iletişimci olduğu için nasıl zevk alacağını ve vereceğini çok iyi bilir.
    Beraberliğinizin gücü geleceğe bakış açınız ve onu gerçekleştirebilme kabiliyetinizden gelmektedir. İki toprak elementi olarak hedefleriniz, amaçlarınız, bitirmeniz gereken işler ve sizi motive eden sebepler vardır.
    Güvenlik sizin için çok önemlidir ve Başak sevgilinizle başarınız garantilenmiştir. Bu beraberlik on üzerinden on eder. Devam edin!

Ben Oğlak Sevgilim Başak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Başak Sevgilim Başak

Ben Başak Sevgilim Başak

Iki Basak burcu bir arada mutlu olabilir mi? Eger bazi sorunlu bölgeleri asabilirseniz evet. En azindan birbirinizi iyi anlarsiniz. Simdi iliskinizin iyi ve kötü yönlerini inceleyelim. Ikinizde hayat hakkinda gerçekçi ve pratiksiniz. Ayni zamanda her seyi mükemmellestirmeye çalisan idealistlersiniz. Sizler için saglikli olmak çok önemlidir. Birlikte spor yapmaktan, saglikli yemeklerden...
  2. Ben Başak Sevgilim Oğlak

Ben Başak Sevgilim Oğlak

ben başak sevgilim oğlak ben oğlak sevgilim başak sorumsuz sevgili Oglak burcu sizin için harika bir sevgili olacaktir. Oglak insani da sizin gibi toprak elementi oldugu için deger yargilariniz ve kariyer hedefleriniz birbirine benzemektedir. Oglak burcu sizin 10 .evinizin yani kariyer evinizin yöneticisidir. O en tepeye tirmanmak için sartlanmistir, Oglak burcunun kendi mesleginde en tepede...
  3. Ben OğlaK Sevgilim Terazi

Ben OğlaK Sevgilim Terazi

Bu ilişki astrolojide pek uyumlu sayılmaz. Burçlarınız birbiri ile sert açı yapmaktadır. Gene de ortak ilgi alanlarınızdan dolayı, çaba gösterirseniz başarılı olabilirsiniz. Ayrıca doğum haritanızda birbiri ile uyumlu başka gezegenler olabilir. İkinizinde yoğun bir sosyal hayatı ve tonlarca enerjiniz var. Terazi burcu gezmeyi sizden daha çok sever. Nerede ise herkesi tanır ve size de harika...
  4. Ben Oğlak Sevgilim Oğlak

Ben Oğlak Sevgilim Oğlak

Bu iki hırslı, pratik dağ keçisi birlikte gerçek aşkı bulabilir mi? Cevap büyük ihtimalle evet olacaktır. Bu ilişkideki tek sorun ikisinin de sürekli meşgul olmalarıdır. Ne yapıp edip cinsel hayatınıza zaman ayırmalısınız. Belki başta buna ihtiyaç olmayacaktır ama daha sonra ihmal etmemelisiniz. Birbirinize ne kadar tutku duyarsanız duyun, kalbinizin derinliklerinde tanınma ve başarılı olma...
  5. Ben Oğlak Sevgilim Balık

Ben Oğlak Sevgilim Balık

Toprak elementi Oğlak ile su elementi Balığın harika bir ilişkisi olabilir. Balık burcunu yakalayın, hemen farkına varmasanız da zamanla fark edeceğiniz değerli özellikleri vardır. siz mantık insanısınız, gerçeklere dayanan, sağduyulu fikirleriniz vardır. Balık insanı ise en azından görünüşte hayal ve duygulardan ibarettir. Bir yerde siz haklısınız ama onun sezgilerini saçma buluyorsanız...

Sayfayı Paylaş