gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ben Balık Sevgilim Balık

Konu, 'Balık Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Bu ilişki uzay ve zaman kavramını reddeden ruhların buluşmasıdır. Kısacası öteki Balık ile olan beraberliğiniz spiritüel bir olay olacaktır. İkinizde yaratıcısınız, hayal gücünüz geniş ve dünyaya yaklaşımınız manevi yönden çok zengin. Gelişmiş sezgi ve içgüdülerinizle başkalarının duygularını anlar ve özen gösterirsiniz. Sadece bu özelliğiniz bile sizi hayat boyu bir arada tutabilir. İlişkinizde ki zorluk maddi dünyadan kaynaklanır. İkiniz de para kazanmanın önemsiz olduğunu düşünürsünüz. Hiç olmazsa biriniz hayırsever birini bulmalı ki çocuklarınızın geçimini sağlasın. İkiniz de pratik ve gerçekçi değilsiniz. Balık burcu sis ve gazları yöneten Neptün tarafından yönetilmektedir. Bu yüzden gerçeklerle yüzleşmekten kaçınırsınız. Birinizin bile doğum haritasında toprak burçları varsa beraberliğinize gerçekçilik getirecektir.

Düzen ve kurallar sizlere göre değildir. Programsız, serbest bir akışa sahip hayatınız var. Sizin gibi yaratıcı insanlar normal mesai ile çalışamazlar.

Modern hayatın hızı ikinizi de yıpratır. Suya yakın yerlerde dinlenip yenilebilirsiniz. Aynı şekilde evde huzur ve uyum aradığınız için birbirinizin yalnız kalma isteğine anlayış gösterirsiniz. İkinizde hayır kurumları aracılığı ile başkalarına karşılıksız yardım eder, gönüllü işler yaparsınız. Birlikte vakit geçirmek sizlere çok zevk verir.

Yatakta gerçek olabileceğine inanamadığınız tutkulara erişebilirsiniz. İçgüdülerinizle karşınızdaki kişinin ne hissettiğini bilirsiniz. Sizin için ****, spiritüel yoğunlukta iki ruhun buluşmasıdır.

Biraz gerçekçilik ve pratiklik katıldığında rüya gibi bir ilişki olacaktır. Hayat nehrinde birlikte yüzen iki balığın sihirli bir karışımı olacaktır.

Ben Balık Sevgilim Balık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Balık Sevgilim Aslan

Ben Balık Sevgilim Aslan

ben balık sevgilim aslan Aslan ve Balık burçları çok yaratıcıdırlar. Bu ilişkinin gücünü göz ardı etmemek gerekir. Siz Aslan burcunun cömertliğini ve gücünü beğenirsiniz, o da sizin hayal gücünüzü ve hassasiyetinizi. Bu iki burç birlikte, özellikle sanat ve edebiyata büyük katkıda bulunabilirler. Aslan, Balık insanına cesur olmayı öğretirken, Balık ise Aslan'a kurnaz olmayı öğretecektir....
  2. Ben Yengeç Sevgilim Balık

Ben Yengeç Sevgilim Balık

Balık burcuna aşık olmanıza şaşmamalı! Nerede ise konuşmadan sadece sezgilerinizle anlaşıyorsunuz. Balık su elementidir ve bu özellikleri en çok taşıyan burçtur. Su burçları içinde en yardımsever olanıdır. Beden dilini ve yüz ifadelerini çok iyi algılar. Siz bir şey söylemeden endişelerinizi bilecek ve sizi teskin edecektir. Kendisi çok kolay incinen Balık sizi hiç incitmeyecektir....
  3. Ben Terazi Sevgilim Balık

Ben Terazi Sevgilim Balık

Astroloji kitaplarının çoğu bu beraberliğin umutsuz olduğunu söylesede aslında bu ilişkinin yürümesi için bir çok sebep vardır. Yaratıcı Balık burcunun hassas yapısı, sizin seviyeli yapınıza çok uygundur. İkinizde şiirden, müzikten, güzel sanatlardan zevk alırsınız. Balık hem sizinle birlikte dış dünyaya açılmak, hem de zaman zaman yalnız kalmak isteyecektir. Onun sizden uzaklaşmak için yalnız...
  4. Ben Akrep Sevgilim Balık

Ben Akrep Sevgilim Balık

Cennetten çıkma bir beraberlik! İkinizde su elementisiniz bu yüzden Balık burcuna kendinizi çok yakın hissedebilirsiniz. Bu ilişki kalben ve ruhen çok tatmin edici olacaktır. Balık burcu sizi çok az insanın anlayabileceği kadar iyi anlar. İkinizde hassas ve romantiksiniz. Bazen hiç konuşmadan anlaşırsınız. Balık burcunun sezgileri o kadar güçlüdür ki kendiniz bile farkına varmadığınız...
  5. Ben Oğlak Sevgilim Balık

Ben Oğlak Sevgilim Balık

Toprak elementi Oğlak ile su elementi Balığın harika bir ilişkisi olabilir. Balık burcunu yakalayın, hemen farkına varmasanız da zamanla fark edeceğiniz değerli özellikleri vardır. siz mantık insanısınız, gerçeklere dayanan, sağduyulu fikirleriniz vardır. Balık insanı ise en azından görünüşte hayal ve duygulardan ibarettir. Bir yerde siz haklısınız ama onun sezgilerini saçma buluyorsanız...

Sayfayı Paylaş