gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ben Burdan Atlarım Sema Çelebi Kimdir?

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Ben Burdan Atlarım Sema Çelebi Kimdir hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, bir dönem Buzda Dans yarışmasında jüri üyeliği de yapmış olan sosyetenin renkli simalarından Sema Çelebi, Ben Burdan Atlarım yarışmasında bu kez yarışmacı olarak ekranlara gelecek. Bu sayfamızda Sema Çelebi'yi kısaca tanıyacağız..

Sema Çelebi, sosyete dünyasının önde gelen isimlerinden biridir. Amerika'dan toptan olarak getirttiği istakozlarla Bebek'te istakoz butiği açmış olan sosyetik isim, Buzda Dans yarışmasındaki jüzi üyeliği ve sivri diliyle dikkat çekmiştir.

Ben Burdan Atlarım Sema Çelebi Kimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Burdan Atlarım Verda Penso Kimdir?

Ben Burdan Atlarım Verda Penso Kimdir?

Bu konu, Ben Burdan Atlarım Verda Penso Kimdir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yepyeni bir yarışma daha ekranlarımıza merhaba demeye hazırlanıyor. Bir süredir tanıtım fragmanları dönen yeni yarışma "Ben Burdan Atlarım" yakında show tvde başlıyor. Yarışmacılardan biri olan Verda Penso kimmiş, tanıyalım... Homestore'un kurucusu ve eski sahibi olan, Homestore'u...
  2. Ben Burdan Atlarım Bayhan Kimdir?

Ben Burdan Atlarım Bayhan Kimdir?

Bu konu; Ben Burdan Atlarım Bayhan Kimdir haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Show Tvde yayına gelmeye hazırlanan Ben Burdan Atlarım yarışmacılarından biri Bayhan. Bayhan bir dönem Popstar yarışmasına katılmış ve o dönemde hayli ünlenmişti. 15 Mart 1980 Adana Popstar´ın starı bayhan´in hayatı film gibi popstar yarışmasının en güclü adaylarından adana doğumlu bayhan...
  3. Ben Burdan Atlarım Prof.Dr.Şener Üşümezsoy Kimdir?

Ben Burdan Atlarım Prof.Dr.Şener Üşümezsoy Kimdir?

Bu konu, Ben Burdan Atlarım Prof.Dr.Şener Üşümezsoy Kimdir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, depremle ilgili yaptığı çarpıcı açıklamalarıyla tanıdığımız Prof.Dr.Şener Üşümezsoy, Show Tv'de başlayacak olan Ben Burdan Atlarım yarışmasında ter dökecek. Üşümezsoy'u bu sayfamızdan şöyle bir hatırlayalım... 1999 depremiyle hayatımıza giren Prof. Dr. Şener Üşümezsoy 1950...
  4. Ben Burdan Atlarım Tuğba Özay Kimdir?

Ben Burdan Atlarım Tuğba Özay Kimdir?

Bu konu; Ben Burdan Atlarım Tuğba Özay Kimdir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Ben BurdanAtlarım yarışması çok yakında Show Tv ekranlarında yayında olacak. Bu ilginç yarışmada tamamı ünlü yarışmacılar, 3, 5, 7 ve 10 metrelik yüksekliklerden havuza atlayarak, jüriden puan almaya çalışacaklar. Yaklaşık bir aydır, tıpkı olimpiyatlara hazırlanan sporcular gibi çalışan ünlüler...
  5. Ben Burdan Atlarım Asena Kimdir?

Ben Burdan Atlarım Asena Kimdir?

Bu konu; Ben Burdan Atlarım Asena Kimdir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Show Tvnin yeni bombalarından birisi, yeni başlayacak olan yarışması Ben Burdan Atlarım. Yarışma tam 10 hafta sürecek ve pek çok ünlü isim bu yarışmada yarışacak. Onlardan biri olan Asena hakkındaki bilgiler şöyle... Adı : Asena Gerçek Adı : Onur Çakmak Doğum Yeri : İstanbul Doğum Tarihi : 1977...

Sayfayı Paylaş