gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ben Burdan Atlarım Yarışması Hakkında Bilgiler

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu, Ben Burdan Atlarım Yarışması Hakkında Bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, televizyon yapımcıları şu sırlara yarışmalar üzerine yoğunlaşmış durumda. Yurtdışında akla hayale gelmeyen konularda hazırlanan yarışmalar bizim yapımcılarımıza da ilham oluyor. Bu yarışmaların son bombası ise "Ben Burdan Atlarım" . Ünlülerin kuleden havuza hayatlarının atlayışını yapacakları, yapımcılığını Med Yapım’ın üstlendiği “Ben Burdan Atlarım” yakında Show TV ekranlarında başlıyor. İşte detaylar...

Yurtdışında izlenme rekorları kıran, ünlülerin kuleden havuza atladığı “Ben Burdan Atlarım” Show TV'de başlıyor.

18 ünlü yarışmacının katılacağı “Ben Burdan Atlarım”’da, yarışmacılar 3, 5, 7 ve 10 metrelik yüksekliklerden havuza atlayarak, jüriden puan almaya çalışacaklar.

Yaklaşık bir aydır, tıpkı olimpiyatlara hazırlanan sporcular gibi çalışan ünlüler yer ve havuz idmanlarıyla “Ben Burdan Atlarım”a hazırlanıyorlar.

İşte yarışmacılar

İŞTE 10 HAFTA SÜRECEK OLAN “BEN BURDAN ATLARIM"IN KESİNLEŞEN YARIŞMACI KADROSU:

ASENA (ORYANTAL)
    ATİLLA TAŞ (ŞARKICI)
    BAYHAN (ŞARKICI)
    GÖKHAN TAŞKIN (FLASH TV ANA HABER SUNUCUSU)
    GÜNAY MUSEYEVA (MODEL)
    LEYLA BİLGİNEL (OYUNCU)
    NESLİHAN ÖNDER (2007 BEST MODEL OF TURKEY BİRİNCİSİ)
    NUR GÜMÜŞDOĞRAYAN (2004 TÜRKİYE GÜZELİ)
    ÖNDER BEKENSİR (İŞ ADAMI-MODEL)
    SEMA ÇELEBİ (İŞ KADINI)
    SEMİH YUVAKURAN (ESKİ MİLLİ FUTBOLCU-TEKNİK DİREKTÖR)
    SEMİHA YANKI (ŞARKICI-OYUNCU)
    SERKAN TANIRGAN (2011 BEST MODEL OF TURKEY BİRİNCİSİ)
    PROF.DR. ŞENER ÜŞÜMEZSOY (JEOLOJİ MÜHENDİSİ)
    TİMUR KUNT (OYUNCU)
    TONY HILL (FİTNESS EĞİTMENİ- YAŞAM KOÇU)
    TUĞBA ÖZAY (TOP MODEL-ŞARKICI)
    VERDA PENSO (SUNUCU)

Ben Burdan Atlarım Yarışması Hakkında Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yunanistan Atina Hakkında Bilgi

Yunanistan Atina Hakkında Bilgi

yunanistanla ilgili bilgi yunanistanla ilgili bilgiler atina hakkında bilgi yunanistan ile bilgiler yunanistan hakkında Kozmopolit şehir Atina Atina, Yunanistan'ın başkenti ve yaklaşık 4 milyon kişilik nüfusuyla en büyük şehridir. Eski Yunan medeniyetinin de merkeziydi. Etrafı tepelerle çevrilidir ve yalnız batı kısmı açıktır. İskelesi olan Pireye 7 kilometre uzaklıktadır. Kozmopolit ve...
  2. Ben Burdan Atlarım Bayhan Kimdir?

Ben Burdan Atlarım Bayhan Kimdir?

Bu konu; Ben Burdan Atlarım Bayhan Kimdir haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Show Tvde yayına gelmeye hazırlanan Ben Burdan Atlarım yarışmacılarından biri Bayhan. Bayhan bir dönem Popstar yarışmasına katılmış ve o dönemde hayli ünlenmişti. 15 Mart 1980 Adana Popstar´ın starı bayhan´in hayatı film gibi popstar yarışmasının en güclü adaylarından adana doğumlu bayhan...
  3. Ben Burdan Atlarım Asena Kimdir?

Ben Burdan Atlarım Asena Kimdir?

Bu konu; Ben Burdan Atlarım Asena Kimdir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Show Tvnin yeni bombalarından birisi, yeni başlayacak olan yarışması Ben Burdan Atlarım. Yarışma tam 10 hafta sürecek ve pek çok ünlü isim bu yarışmada yarışacak. Onlardan biri olan Asena hakkındaki bilgiler şöyle... Adı : Asena Gerçek Adı : Onur Çakmak Doğum Yeri : İstanbul Doğum Tarihi : 1977...
  4. Ben Burdan Atlarım Bayhan Fotoğrafları

Ben Burdan Atlarım Bayhan Fotoğrafları

Bu konu; Ben Burdan Atlarım Bayhan Fotoğrafları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranlara merhaba diyecek yarışmalardan birisi de Ben Burdan Atlarım. Tamamı ünlü olan yarışmacıların kuleden havuza atlama konusunda yarışacakları programda 18 ünlü yer alacak. İşte bu ünlülerden Bayhan resimleri ile sizlerleyiz...
  5. Ben Burdan Atlarım Asena Fotoğrafları

Ben Burdan Atlarım Asena Fotoğrafları

Bu konu; Ben Burdan Atlarım Asena Fotoğrafları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekanların yeni yarışma programı Ben Burdan Atlarım çok yakında Show Tvde başlayacak. 18 ünlü yarışmacının katılacağı bu yarışmadaki isimlerden biri de başarılı dansöz Asena. Daha önce Survivor yarışmasında izlediğimiz Asena'nın birbirinden güzel resimlerini galerimizden sizlerle paylaşıyoruz......

Sayfayı Paylaş