Ben doğumdan çok korkuyorum ;(

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Ben doğumdan çok korkuyorum ;(
Evliliğimizin 3.yılı ve artık bebek istiyoruz ancak etrafımdan o kadar çok kötü hikaye ve anı duydumki tüm hevesim kaçtı. Önce doğum sancısı ve doğum gözümü korkutuyordu şimdi de göğüs ucu acısı. Zaten tırsak bir tipim, şimdi iyice korkar oldum.Bu gidişle çocuk yapamam herhalde ;(

allah hamileliği nasip etsinde sen sadece o acıları çek allah kalp sesini duyduğun bi parçanı almasın öyle acı çekmede doğum sancın olsun yeterki

eğer ALLAH katında anne olmanın önemini,PEYGAMBERİMİZİN cennnet annelerin ayağı altındadır sözüne mashar olabilmenin önemini bir kavrarsan bu konuya bu şekilde bir bakş açısıyla bakarsan anne olmak için çok geç kalmışım dersin,unutma o acılar işlenilen günahlara kefaret......RABBİM HER KADINA ANNE OLMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH

eğer ALLAH katında anne olmanın önemini,PEYGAMBERİMİZİN cennnet annelerin ayağı altındadır sözüne mashar olabilmenin önemini bir kavrarsan bu konuya bu şekilde bir bakş açısıyla bakarsan anne olmak için çok geç kalmışım dersin,unutma o acılar işlenilen günahlara kefaret......RABBİM HER KADINA ANNE OLMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH

Amin canim aynen katiliyorum Denize.
birde su acidan bak eger dogum gercekten o kadar kötü birsey olsaydi, dünyada bu kadar insan ikinci cocugunu yapmazdi öyle degilmi.

Geri