gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ben doğumdan çok korkuyorum ;(

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Evliliğimizin 3.yılı ve artık bebek istiyoruz ancak etrafımdan o kadar çok kötü hikaye ve anı duydumki tüm hevesim kaçtı. Önce doğum sancısı ve doğum gözümü korkutuyordu şimdi de göğüs ucu acısı. Zaten tırsak bir tipim, şimdi iyice korkar oldum.Bu gidişle çocuk yapamam herhalde ;(

2. karamelize

karamelize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    18
    Valla canım biz kadınlar nelere göğüs geriyoruz .En basitinden ağda yaptırabiliyorsan doğum sancısı çekebilirsin bencee

3. NİLDAĞ

NİLDAĞ Forum Okuru

allah hamileliği nasip etsinde sen sadece o acıları çek allah kalp sesini duyduğun bi parçanı almasın öyle acı çekmede doğum sancın olsun yeterki

4. ceylinn

ceylinn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    110
    Ödül Puanları:
    0
    cnm bende çk korkuyrdum ama artk korkumyorm çnükü bebeğim olmuyr bi olsa:(

5. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    eğer ALLAH katında anne olmanın önemini,PEYGAMBERİMİZİN cennnet annelerin ayağı altındadır sözüne mashar olabilmenin önemini bir kavrarsan bu konuya bu şekilde bir bakş açısıyla bakarsan anne olmak için çok geç kalmışım dersin,unutma o acılar işlenilen günahlara kefaret......RABBİM HER KADINA ANNE OLMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH

tekqerceqiim ve smiley bunu beğendi.
  6. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    Amin canim aynen katiliyorum Denize.
    birde su acidan bak eger dogum gercekten o kadar kötü birsey olsaydi, dünyada bu kadar insan ikinci cocugunu yapmazdi öyle degilmi.

ceylinn bunu beğendi.
  7. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    korkmayın yahu 2 normal doğum yapmış biri olarak diyorum gözünüzde büyütmeyinn :D:D

EnCey bunu beğendi.
  8. tekqerceqiim

tekqerceqiim Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    164
    Ödül Puanları:
    43
    Evet korkmaaa ben bir normal dogum yaptim :) dogummm sonrasiii herseye deger bebeginle gözgöze geldinmi ;)

ceylinn bunu beğendi.
  9. ceylinn

ceylinn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    110
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah bizlerede nasip olur cnm benim...

10. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Yürü beeee cemoşummmm :D:D

CeMoŞ bunu beğendi.
  11. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

yürüdüm koşuyom enceyim hahaha

EnCey bunu beğendi.
  12. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Ayyy ztn kimse kimseye demezki aaa cok kolay korkma diye! Illaki bi fesatlik yapar korkuturlar. Cnm hiic korkcak bsy yok bak bu 2.bebegim benim. Allah izin verirse 3-4 tane istiyorum :D:D dusun yani bu kadar zor korkutucu olsa ben niye daha daha isteyim demi:tik: hem bi tek dogum ani zor ama bebegi kucagina verince geciyo hepsini unutuyosun ):)

13. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    neden öyle diyorsun sezeryan var veya lokal anestesi herşeyin çaresi çıktı artık. bence korkma canım.

Ben doğumdan çok korkuyorum ;( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Belki de çok fazla korkuyorum ..ÇÜNKÜ; BEN ILK DEFA SEVIYORUM...

Belki de çok fazla korkuyorum ..ÇÜNKÜ; BEN ILK DEFA SEVIYORUM...

Korkuyorum! Hakkettigin mutlulugu sana verememekten korkuyorum Seni beni sevdiginden fazla sevememekten korkuyorum Senin sevgine layik olduktan sonra baskalari tarafindan o sevgiyi kaybetmekten korkuyorum Seni kazandim derken kaybetmekten korkuyorum Aramizdaki maneviyat haricindeki uçurumlardan korkuyorum Senin kalbini daha fazla kirmaktan korkuyorum O temiz ve masum göz yaslarini...
  2. Ilk geceden  çok korkuyorum :(:(

Ilk geceden çok korkuyorum :(:(

ilk geceden çok korkuyorum Arkadaşlar siteyi gördum cok begendım ve bende uye oldum . Nısanlıyım ewlencem ama ılk geceden cok korkuyorum ne olur benı bılgılendıırın:(:(
  3. Çok korkuyorum..

Çok korkuyorum..

merhaba melekler.. ben bu sene ygs-lys ye giricem fakat yapamam kazanamam diye çok korkuyorum :( ders çalışırken de aklıma geliyor derse konsantre olamıyorum nasıl engelleyebilirim bu korkuyu? benim gibi bu sene sınava gireceklerin Allah yardımcısı olsun..
  4. çok korkuyorum :(

çok korkuyorum :(

6 yıldır hayatımda yer alan insanı unuttuktan sonra bir ay oldu belki de birisinden hooşlnamaya başladım konuyu daha önce de açmıştım okuyan arkadaşlar bilir o hoşlnaıoyr mu bilmiyorum ama sanki böyle bir durum var gibi geliyor ya da ben öyle olsun istiyorum ondan böyle düşüncelerim. ortak bir arkadaşımı var ve ben ondan korkuyorum şu anda hoşladnığım kişi ile konuşmuyorlar ama benim bildiğim...
  5. Doğumdan Korkuyor musunuz?

Doğumdan Korkuyor musunuz?

doğum korkusu doğum korkusu nasıl yenilir Sevgili melekler, bir bebek sahibi olmak, evlenen çiftlerin kendilerini hazır hissettikleri ilk anda istedikleri bir olaydır. Büyük bir heyecan içinde yaşanan gebelik sürecinin ardından anne adayı doğum korkusunu hissetmeye başlar. Bu korku kimisinde daha ilk aylardan hatta hamile kalmazdan evvel başlar, kimisinde de doğumun yaklaştığı dönemlerde...

Sayfayı Paylaş