gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

ben geceleri yalan söylüyorum

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

İçimin tüm kırıntılarını bir kenara bıraktım,tam şimdi..Düşünmemiş,hayal etmemiş kabul ediyorum kendimi..Bir daha hiç uyanmayacak,masumca uyuyan bir bebek gibi.. Ölsem,mezarım küçücük olacak,üzerime attığınız güller solacak..Kendimi ziyan hissediyorum.. İtiraf etmeliyim,sarı rengi sevmiyorum! Mavinin derinliğine hiç uymuyor sarı,ve ne için yanyanalar bilmiyorum..Anlayamıyorum,benim rengim ne? Kendimi siyah beyaz bir film gibi hissediyorum.. Tüm bildiklerimi,hiç öğrenilmemiş kabul ediyorum şimdi.. Hayata baştan başlıyorum,ve kendime sonu olmayan bir yol çiziyorum! Zamanı olmasın doğduğum günün..Önemi yok..Ölümüm zamanlı olsun,bir tek bunu istiyorum.. Ben öldüğümde kimse ağlamasın diye dualar ediyorum..

Aşk denen eğlenceli hayal kırıklıkları bütününe gelince.. Aşık olmayı istemiyorum.. Çünkü aşk,çarpanlara ayırmaktan öte bir kavram..Aşk,sevgileri ayrıştırmak oluyor,öğrendiğim formüller yetmiyor aşık olmaya.. Olduğum yerde kalıyorum..Aşk bana hiç mi hiç yakışmıyor,biliyorum..

Benim yalnızlıktan yapılmış küçük bir kalbim var..Ben orada kalıyorum.. Ziyaretçim olmuyor,ve bundan memnunum aslında.. Her yerde biraz kendimden bırakıyorum..

Günüm gece olduğunda ise;

Alıyorum elime kalemi,
    Ve tüm yalnızlığımı
    Delicesine YALANLIYORUM!!
    Aşk istiyorum,AŞK!!
    Yalnızlıktan korkuyorum,anlıyor musun?

Ben geceleri hep yalan söylüyorum..
    Ve bu gece,
    Seni hiç mi hiç sevmiyorum..

Yalnızlıktan korkuyorum..

ben geceleri yalan söylüyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tartınız yalan söylüyor olabilir

tartınız yalan söylüyor olabilir

Çok kilo verdiğinizi düşünmenize rağmen tartınız tam aksini mi gösteriyor? O zaman yanlış zamanlarda tartılıyor olabilirsiniz. Diyet yapanların en büyük takıntılarından biri de, olur olmaz tartılmalarıdır; önce yataktan çıkar çıkmaz tartıya koşulur, ardından tuvalet çıkışı, kahvaltı sonrası, yemek öncesi, yürüyüş sonrası, aç karnına... Derken bu takıntı beraberinde moral bozukluğunu da...
  2. yalan söylüyorum çünkü mitomanım

yalan söylüyorum çünkü mitomanım

Yalan söyleme hastalığı mitomani nedir? Bir mitomanı nasıl tanıyabilirsiniz? Genç kadın çok istediği işe girmeyi sonunda başarmıştı. Başlarda her şey iyi gidiyor gibiydi. Ama aradan iki ay geçmeden yalanları fark edilmeye başladı. Çünkü herkesin başına 10 yılda bir gelecek kötü olaylar, onun başına neredeyse her hafta geliyordu. Bir akşam trafik kazası geçiriyor, neyse ki yara almadan...
  3. Yalan söylüyorum çünkü...

Yalan söylüyorum çünkü...

Erkeklerin partnerlerine en çok ne zaman ve ne için yalan söylediğini biliyor musunuz? İşte şaşırtan cevaplar… Bazı erkekler hiç yalan söyleyemez, hemen gözlerinden, hal ve hareketlerinden anlaşılır. Bazıları da kendi kişilik değerlerini artırma amacıyla zararsız yalanlar söylerler. Erkeklerin en çok hangi konularda yalan söylediklerini belirlemek için yapılan araştırmada ilginç sonuçlara...
  4. Günde En Az 3 Kez Yalan Söylüyoruz

Günde En Az 3 Kez Yalan Söylüyoruz

yalan, nedir, beyaz yalan, pembe yalanlar, hakkında bilgi için yazımıza buyrun. Herkes Günde En Az 3 Kez Yalan Söylüyor! Boşu boşuna “Yalan söylemiyorum” demeyin, kandıramazsınız! ABD’de yapılan bir araştırmada yetişkinlerin günde ortalama üç kez yalan söylediği ortaya çıktı. Fox Home Entertainement’ın araştırmasına göre insanlar en çok eşlerine ya da sevgililerine yalan...

Sayfayı Paylaş