gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ben her sensizlikte

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Gittin ya sen hani, ardına bile bakmadan... Beni böyle çaresiz ve bir başıma bırakarak... Gittin ya sen hani, haykırışlarıma aldırmadan...
    Gözyaşlarımı peşin sıra hükümsüzce akıttırarak...
    Sen gittiğinde rüzgar sana kızdı ve peşin sıra keskince esti,
    Ama bana bir kere olsun dokunmadı, acaba sana hissettirdi mi?
    Sen gittiğinde bulutlar gidişine kızdı ve peşin sıra gözyaşlarını döktü,
    Ama beni az da olsa ıslatmadı, acaba seni gözyaşlarıyla ıslattı mı?
    Seninle artık gittiğimiz yerlere gitmiyorum, resimlerimize bakmıyorum ve gözlerini gözlerime getirmiyorum.... Şuan bunları yazarken bile boğazımda yumruk oluştu yutkunamıyorum adeta, gözlerimde nem oluştu ama ağlamamaya yeminli olduğumdan içime akıtıyorum ve yüreğimde öyle bir sıkıntı ve sancı var ki bunu hiç bir değerle yok edemiyorum.... Kahretsin ne seni unutabiliyorum, ne de içimde ki sevgiyi yok ediyorum....

Yoksun ya artık yanımda,
    Avucuma düşen yaprakla avunuyorum...
    Yoksun ya yanımda,
    Ben her gece sana gönderilemeyen mektuplar yazıyorum...
    Her yalnız kalışlarımda sensizlikle baş etmeye çalışıyorum
    Ve baş edemediğim günlerde işte ozaman...
    Ben her sensizlik de,
    Kendi silahımı, kendime doğrultuyorum..

Ben her sensizlikte konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. HeR NeFeSTe SeNSiZLiĞi iÇiMe ÇeKiYoRuM...

HeR NeFeSTe SeNSiZLiĞi iÇiMe ÇeKiYoRuM...

HeR NeFeSTe SeNSiZLiĞi iÇiMe ÇeKiYoRuM... bir sigara daha yakıyorum... gene sensizliğin şerefine... gidişini yakıyorum... gidişini görmemek için duman altı yapıyorum hayatımı... sensizlik içimde... bakışlarım anlamsız, kilitli hala gidişine... yüzümde hüznü gizli sensizliğin... bakıyorum... bir nokta oluyorsun hayalimde... bir nefes daha çekiyorum... sensiz yapamıyorum... günden güne...
  2. yine ben yine ben her yerde ben...

yine ben yine ben her yerde ben...

slm canlarımm aranıza yeni katıldımm....googlede gezerken buldum çok güzele benziyodu bide sadece bayanlara özel die okudum erkeklerin olmadığı bi forum eğlenceli olur dedim bi gelim bakim dedim hehe....bu arada adım melek hımm 14 yaşındayım.:israel:;);)biraz asiyim dir, durduğum yerde duramam enerji doluyum ve birazda eğlenceliyimdir benden bu kadar hehe:)):
  3. SensİzlİĞİmde...

SensİzlİĞİmde...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş